| Liga: | ŽL |
| Místo: | Netín |
| Okres: | Žďár nad Sázavou |
| Kraj: | Vysočina |
| Kdy: | 07. 06. 2026 12:00 |
| Kontakt: | Vladimír Sklenář |
| Telefon: | +420 606 434 079 |
| Začátek rezervace: | 07. 06. 2026 12:00 |
| Konec rezervace: | 07. 06. 2026 12:00 |
| Začátek tipování: | 07. 06. 2026 00:00 |
| Konec hlasování: | 07. 06. 2026 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-netin-15523.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | JC | 15,93 | 15,99 | 15,99 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | JC | 16,13 | 15,84 | 16,13 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Čechtín | TR | 16,02 | 16,16 | 16,16 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mysločovice | ZL | 16,16 | 15,97 | 16,16 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lavičky | ZR | 16,23 | 16,08 | 16,23 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov | NJ | 16,17 | 16,26 | 16,26 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | NJ | - | - | 16,30 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čechtín | TR | 15,96 | 16,31 | 16,31 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krotějov Sport | TA | 16,07 | 16,32 | 16,32 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Budeč | JH | 16,33 | 16,10 | 16,33 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice X | OL | 16,12 | 16,36 | 16,36 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jistebník | NJ | 16,36 | 16,17 | 16,36 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky | BO | - | - | 16,36 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olešnice | SM | 16,31 | 16,36 | 16,36 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | JI | 16,24 | 16,40 | 16,40 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky B | BO | 16,40 | 16,00 | 16,40 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice | SM | 16,42 | 16,16 | 16,42 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lavičky | ZR | 16,42 | 16,08 | 16,42 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Čikov | TR | 16,52 | 16,19 | 16,52 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krotějov Sport | TA | 16,52 | 16,42 | 16,52 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Oponešice | TR | 16,33 | 16,53 | 16,53 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mysločovice | ZL | 16,53 | 16,06 | 16,53 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,55 | 16,31 | 16,55 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice X | OL | 16,55 | 16,10 | 16,55 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Renmotor Jinolice | JC | 16,46 | 16,56 | 16,56 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Budeč | JH | 16,32 | 16,57 | 16,57 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lavičky | ZR | 16,28 | 16,59 | 16,59 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hrabůvka | PR | 16,35 | 16,59 | 16,59 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prchalov | NJ | 15,99 | 16,60 | 16,60 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plumlov | PV | - | - | 16,62 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Čechtín | TR | 16,62 | 16,42 | 16,62 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Lavičky | ZR | 16,64 | 16,18 | 16,64 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Trnava | TR | 16,55 | 16,67 | 16,67 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Lavičky | ZR | - | - | 16,68 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Zahnašovice | KM | 16,71 | 16,48 | 16,71 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Prchalov | NJ | 16,71 | 16,38 | 16,71 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Odry | NJ | 16,72 | 16,42 | 16,72 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Trnava | TR | 16,35 | 16,76 | 16,76 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Lavičky | ZR | 16,70 | 16,77 | 16,77 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Plumlov | PV | 16,38 | 16,78 | 16,78 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Netín Cirkus | ZR | 16,51 | 16,79 | 16,79 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Stará Říše | JI | 16,81 | 16,48 | 16,81 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Seč | CR | 16,58 | 16,82 | 16,82 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Netín Cirkus | ZR | 16,82 | 16,55 | 16,82 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Plumlov | PV | 16,86 | 16,32 | 16,86 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Pasohlávky B | BO | 16,90 | 16,33 | 16,90 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pasohlávky B | BO | 16,56 | 16,91 | 16,91 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Netín | ZR | 16,92 | 16,78 | 16,92 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Čechtín | TR | 16,92 | 16,88 | 16,92 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Trnava | TR | 16,49 | 16,94 | 16,94 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Benetice | TR | 16,60 | 16,78 | 16,78 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 17,63 | 17,53 | 17,63 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bransouze | TR | 17,37 | 17,98 | 17,98 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velké Meziříčí FŇ | ZR | 18,00 | 17,91 | 18,00 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jabloňov | ZR | 18,10 | 16,98 | 18,10 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jabloňov | ZR | 17,99 | 18,41 | 18,41 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Petrůvky | TR | 17,52 | 18,50 | 18,50 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohuňov | SY | 18,65 | 18,53 | 18,65 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Benetice | TR | 18,41 | 18,90 | 18,90 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jabloňov | ZR | 18,96 | 18,37 | 18,96 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Petrůvky | TR | 18,99 | 18,86 | 18,99 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radostín nad Oslavou | ZR | 18,44 | 20,32 | 20,32 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radostín nad Oslavou | ZR | 19,95 | 20,60 | 20,60 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Otín | ZR | 20,63 | 21,59 | 21,59 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bohuňov | SY | 21,69 | 21,19 | 21,69 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žďár nad Sázavou 2 zámek | ZR | 21,92 | 21,22 | 21,92 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lavičky | ZR | 22,54 | 22,46 | 22,54 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár nad Sázavou 2 | ZR | 21,29 | 22,76 | 22,76 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 23,23 | 17,48 | 23,23 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuňov | SY | 23,21 | 23,43 | 23,43 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pavlínov | ZR | 23,60 | 23,58 | 23,60 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Netín | ZR | 22,43 | 23,60 | 23,60 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Benetice | TR | 18,62 | 23,92 | 23,92 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pavlínov | ZR | 24,98 | 24,36 | 24,98 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pavlov Experiment | ZR | 25,67 | 21,81 | 25,67 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jabloňov | ZR | 27,67 | 17,85 | 27,67 | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Netín | ZR | 31,21 | 26,83 | 31,21 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lavičky | ZR | 30,64 | 32,68 | 32,68 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bory | ZR | 33,91 | 33,85 | 33,91 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radostín nad Oslavou | ZR | 33,39 | 33,99 | 33,99 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Otín | ZR | 35,89 | 35,42 | 35,89 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Netín | ZR | 36,38 | 36,49 | 36,49 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Pavlínov | ZR | 37,18 | 20,68 | 37,18 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bohuňov | SY | 38,51 | 38,58 | 38,58 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Netín | ZR | 40,21 | 38,87 | 40,21 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Svatoslav | TR | 47,01 | 46,97 | 47,01 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 46,33 | 47,94 | 47,94 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Pavlov Experiment | ZR | NP | NP | NP | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Otín | ZR | NP | NP | NP | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Lavičky | ZR | NP | NP | NP | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Žďár nad Sázavou 2 | ZR | NP | NP | NP | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Radostín nad Oslavou | ZR | NP | NP | NP | 2021/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/05/20 | Netín, 3. kolo Žďárské ligy | |
| 2013/06/02 | Netín, Žďárská liga | |
| 2014/06/01 | Netín, Žďárská liga | |
| 2015/05/31 | Netín, O pohár | |
| 2016/05/29 | Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2017/05/28 | Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2018/05/27 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2019/05/26 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2019/06/29 | Netín, Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2020/05/17 | Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku | |
| 2021/07/18 | Netín, O putovní pohár SDH Netín | |
| 2022/05/28 | Netín (Starý Lískovec Sport), Netín | |
| 2022/05/29 | Netín, Netín | |
| 2023/05/28 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2023/07/15 | Netín, Netín | |
| 2024/06/02 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2024/07/13 | Netín, Netín | |
| 2025/06/14 | Netín, Netín | |
| 2025/08/03 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2026/06/07 | Netín, O pohár SDH Netín | |
| 2026/06/13 | Netín, Netín | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















