| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 09. 2018 13:00 |
| Kontakt: | Miloslav Janovský |
| Telefon: | 775 910 191 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 16,67 | 16,39 | 16,67 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 17,24 | 17,24 | 17,02 | |
| 3. | Chrbonín | Tábor | 18,25 | 17,65 | 18,25 | |
| 4. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,35 | 17,37 | 18,35 | |
| 5. | Ústrašice | Tábor | 19,24 | 19,24 | 17,29 | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,25 | 19,25 | 18,99 | |
| 7. | Slapy | Tábor | 19,40 | 19,40 | 18,67 | |
| 8. | Dvorce B | Tábor | 19,61 | 19,61 | 18,41 | |
| 9. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,71 | 19,71 | 19,23 | |
| 10. | Lom | Tábor | 19,85 | 17,54 | 19,85 | |
| 11. | Chválkov | Pelhřimov | 19,86 | 19,02 | 19,86 | |
| 12. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,85 | 20,85 | 20,18 | |
| 13. | Želeč | Tábor | 24,21 | 24,21 | 21,62 | |
| 14. | Drhovice | Tábor | 26,44 | 26,44 | 23,39 | |
| 15. | Tábor dorostenky | Tábor | 27,02 | 20,80 | 27,02 | |
| 16. | Bezděčín | Tábor | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce | Tábor | 15,84 | 15,39 | 15,84 | |
| 2. | Svaté Pole | Příbram | 16,92 | 16,92 | 16,57 | |
| 3. | Tučapy | Tábor | 17,13 | 17,13 | 16,88 | |
| 4. | Lom | Tábor | 18,69 | 17,59 | 18,69 | |
| 5. | Slapy D | Tábor | 20,08 | 20,08 | 19,74 | |
| 6. | Maršov | Tábor | 25,17 | 24,46 | 25,17 | |
| 7. | Želeč | Tábor | NP | NP | NP |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chotěmice | Tábor | 14,09 | 14,09 | 13,86 | |
| 2. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 15,58 | 15,58 | 14,90 | |
| 3. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,48 | 17,33 | 17,48 | |
| 4. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | |
| 5. | Rybova Lhota | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,25 | 16,04 | 16,25 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 16,12 | 16,28 | 16,28 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,51 | 16,51 | 16,51 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,39 | 16,65 | 16,65 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chotěmice | Tábor | 16,31 | 16,72 | 16,72 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice A | Benešov | 16,69 | 16,75 | 16,75 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jaronice | České Budějovice | 16,77 | 16,48 | 16,77 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žernovice | Prachatice | 16,18 | 16,80 | 16,80 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jaronice | České Budějovice | 16,55 | 16,82 | 16,82 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,01 | 16,59 | 17,01 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dvorce | Tábor | 17,02 | 16,96 | 17,02 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zdislavice | Benešov | 17,03 | 16,36 | 17,03 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stoklasná Lhota | Tábor | 16,99 | 17,07 | 17,07 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,08 | 16,71 | 17,08 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kalenice | Strakonice | 16,36 | 17,08 | 17,08 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,74 | 17,09 | 17,09 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sedlčany | Příbram | 16,77 | 17,09 | 17,09 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovice | Prachatice | 17,11 | 16,61 | 17,11 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Drahňovice | Benešov | 16,87 | 17,12 | 17,12 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,13 | 16,91 | 17,13 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Drahňovice | Benešov | 17,13 | 16,55 | 17,13 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chotěmice | Tábor | 16,89 | 17,14 | 17,14 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovice | Prachatice | 16,73 | 17,14 | 17,14 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,16 | 16,46 | 17,16 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,20 | 16,97 | 17,20 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sedlčany | Příbram | 17,21 | 16,98 | 17,21 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chotěmice | Tábor | 16,86 | 17,25 | 17,25 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,25 | 17,01 | 17,25 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/09/13 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2024/09/22 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2023/09/09 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2022/09/03 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2021/09/04 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2020/09/05 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora | |
| 2019/09/07 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2018/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2017/09/09 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2016/09/03 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2015/09/19 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2014/09/20 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2013/09/21 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2012/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2011/09/10 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2010/09/25 | Zhoř u Tábora, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















