| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 09. 2023 11:00 |
| Kontakt: | Miloslav Janovský |
| Telefon: | 775910191 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,46 | 18,46 | 18,44 | |
| 2. | Chlum | Benešov | 18,49 | 18,49 | 17,73 | |
| 3. | Smrkov | Tábor | 18,53 | 18,23 | 18,53 | |
| 4. | Slapy X | Tábor | 19,32 | 18,93 | 19,32 | |
| 5. | Chrbonín | Tábor | 19,63 | 19,63 | 18,65 | |
| 6. | Malovice | Benešov | 19,79 | 19,79 | 19,35 | |
| 7. | Oltyně | Tábor | 21,79 | 21,79 | 19,48 | |
| 8. | Zhoř u Tábora | Tábor | 24,14 | 23,87 | 24,14 | |
| 9. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 27,52 | 25,31 | 27,52 | |
| 10. | Šebířov | Tábor | 27,72 | 27,72 | 27,17 | |
| 11. | Pacov | Pelhřimov | 29,97 | 22,65 | 29,97 | |
| 12. | Střezimíř | Benešov | 37,06 | 36,93 | 37,06 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smrkov Šišky | Tábor | 18,68 | 18,21 | 18,68 | |
| 2. | Svaté Pole | Příbram | 19,41 | 19,33 | 19,41 | |
| 3. | Zhoř u Tábora | Tábor | 20,76 | 19,95 | 20,76 | |
| 4. | Smrkov | Tábor | 25,10 | 25,10 | 22,60 | |
| 5. | Oltyně | Tábor | 25,43 | 25,43 | 22,68 | |
| 6. | Dvorce | Tábor | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Daměnice | Benešov | 14,89 | 14,89 | 14,57 | |
| 2. | Přechovice | Strakonice | 15,88 | 15,72 | 15,88 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 16,75 | 16,75 | 16,36 | |
| 4. | Tučapy | Tábor | 16,91 | 16,91 | 16,85 | |
| 5. | Svaté Pole | Příbram | 17,27 | 16,48 | 17,27 | |
| 6. | Dvorce | Tábor | 19,64 | 19,64 | 19,58 | |
| 7. | Obora | Tábor | 24,99 | 24,99 | 17,58 | |
| 8. | Skalice | Tábor | 25,77 | 25,77 | 25,27 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,25 | 16,04 | 16,25 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 16,12 | 16,28 | 16,28 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,51 | 16,51 | 16,51 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,39 | 16,65 | 16,65 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chotěmice | Tábor | 16,31 | 16,72 | 16,72 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice A | Benešov | 16,69 | 16,75 | 16,75 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jaronice | České Budějovice | 16,77 | 16,48 | 16,77 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žernovice | Prachatice | 16,18 | 16,80 | 16,80 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jaronice | České Budějovice | 16,55 | 16,82 | 16,82 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,01 | 16,59 | 17,01 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dvorce | Tábor | 17,02 | 16,96 | 17,02 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zdislavice | Benešov | 17,03 | 16,36 | 17,03 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stoklasná Lhota | Tábor | 16,99 | 17,07 | 17,07 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,08 | 16,71 | 17,08 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kalenice | Strakonice | 16,36 | 17,08 | 17,08 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sedlčany | Příbram | 16,77 | 17,09 | 17,09 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,74 | 17,09 | 17,09 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovice | Prachatice | 17,11 | 16,61 | 17,11 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Drahňovice | Benešov | 16,87 | 17,12 | 17,12 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drahňovice | Benešov | 17,13 | 16,55 | 17,13 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,13 | 16,91 | 17,13 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žernovice | Prachatice | 16,73 | 17,14 | 17,14 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chotěmice | Tábor | 16,89 | 17,14 | 17,14 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,16 | 16,46 | 17,16 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,20 | 16,97 | 17,20 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sedlčany | Příbram | 17,21 | 16,98 | 17,21 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chotěmice | Tábor | 16,86 | 17,25 | 17,25 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,25 | 17,01 | 17,25 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/09/13 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2024/09/22 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2023/09/09 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2022/09/03 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2021/09/04 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2020/09/05 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora | |
| 2019/09/07 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2018/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2017/09/09 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2016/09/03 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2015/09/19 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2014/09/20 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2013/09/21 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2012/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2011/09/10 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2010/09/25 | Zhoř u Tábora, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















