| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 09. 2023 11:00 |
| Kontakt: | Miloslav Janovský |
| Telefon: | 775910191 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,46 | 18,46 | 18,44 | |
| 2. | Chlum | Benešov | 18,49 | 18,49 | 17,73 | |
| 3. | Smrkov | Tábor | 18,53 | 18,23 | 18,53 | |
| 4. | Slapy X | Tábor | 19,32 | 18,93 | 19,32 | |
| 5. | Chrbonín | Tábor | 19,63 | 19,63 | 18,65 | |
| 6. | Malovice | Benešov | 19,79 | 19,79 | 19,35 | |
| 7. | Oltyně | Tábor | 21,79 | 21,79 | 19,48 | |
| 8. | Zhoř u Tábora | Tábor | 24,14 | 23,87 | 24,14 | |
| 9. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 27,52 | 25,31 | 27,52 | |
| 10. | Šebířov | Tábor | 27,72 | 27,72 | 27,17 | |
| 11. | Pacov | Pelhřimov | 29,97 | 22,65 | 29,97 | |
| 12. | Střezimíř | Benešov | 37,06 | 36,93 | 37,06 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smrkov Šišky | Tábor | 18,68 | 18,21 | 18,68 | |
| 2. | Svaté Pole | Příbram | 19,41 | 19,33 | 19,41 | |
| 3. | Zhoř u Tábora | Tábor | 20,76 | 19,95 | 20,76 | |
| 4. | Smrkov | Tábor | 25,10 | 25,10 | 22,60 | |
| 5. | Oltyně | Tábor | 25,43 | 25,43 | 22,68 | |
| 6. | Dvorce | Tábor | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Daměnice | Benešov | 14,89 | 14,89 | 14,57 | |
| 2. | Přechovice | Strakonice | 15,88 | 15,72 | 15,88 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 16,75 | 16,75 | 16,36 | |
| 4. | Tučapy | Tábor | 16,91 | 16,91 | 16,85 | |
| 5. | Svaté Pole | Příbram | 17,27 | 16,48 | 17,27 | |
| 6. | Dvorce | Tábor | 19,64 | 19,64 | 19,58 | |
| 7. | Obora | Tábor | 24,99 | 24,99 | 17,58 | |
| 8. | Skalice | Tábor | 25,77 | 25,77 | 25,27 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 16,39 | 16,67 | 16,67 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chlum | Benešov | 17,00 | 16,55 | 17,00 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 17,00 | 16,75 | 17,00 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dvorce A | Tábor | 17,10 | 16,96 | 17,10 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | 17,15 | 16,32 | 17,15 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 17,21 | 16,71 | 17,21 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chotěmice | Tábor | 17,24 | 17,02 | 17,24 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděčín | Tábor | 17,40 | 17,32 | 17,40 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Slapy X | Tábor | 17,38 | 17,57 | 17,57 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Šebířov | Tábor | 16,81 | 17,58 | 17,58 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 17,21 | 17,61 | 17,61 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střezimíř | Benešov | 16,74 | 17,64 | 17,64 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Slapy X | Tábor | 17,66 | 17,43 | 17,66 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bezděčín | Tábor | 17,65 | 17,84 | 17,84 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Skalice | Příbram | 17,59 | 18,01 | 18,01 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Slapy | Tábor | 18,04 | 18,02 | 18,04 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Slapy | Tábor | 18,17 | 17,67 | 18,17 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zhoř u Tábora | Tábor | 17,96 | 18,17 | 18,17 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chrbonín | Tábor | 17,65 | 18,25 | 18,25 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Makov | Tábor | 18,23 | 18,31 | 18,31 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,37 | 18,35 | 18,35 | 2018/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,39 | 17,99 | 18,39 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,40 | 18,14 | 18,40 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Šebířov | Tábor | 18,16 | 18,42 | 18,42 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dvorce B | Tábor | 18,35 | 18,45 | 18,45 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,46 | 18,44 | 18,46 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chlum | Benešov | 18,49 | 17,73 | 18,49 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Smrkov | Tábor | 18,23 | 18,53 | 18,53 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,00 | 18,54 | 18,54 | 2015/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Smrkov | Tábor | 18,57 | 17,67 | 18,57 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svaté Pole | Příbram | 16,58 | 16,55 | 16,58 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Smrkov | Tábor | 18,21 | 18,68 | 18,68 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce | Tábor | 19,12 | 18,53 | 19,12 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Smrkov | Tábor | 19,17 | 18,01 | 19,17 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Svaté Pole | Příbram | 19,33 | 19,41 | 19,41 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,95 | 20,76 | 20,76 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Smrkov | Tábor | 25,10 | 22,60 | 25,10 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Oltyně | Tábor | 25,43 | 22,68 | 25,43 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tučapy | Tábor | NP | NP | NP | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dvorce | Tábor | NP | NP | NP | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/09/13 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2024/09/22 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2023/09/09 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
| 2022/09/03 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2021/09/04 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2020/09/05 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora | |
| 2019/09/07 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2018/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2017/09/09 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2016/09/03 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
| 2015/09/19 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2014/09/20 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2013/09/21 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2012/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2011/09/10 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
| 2010/09/25 | Zhoř u Tábora, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















