| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 24. 05. 2015 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Sokol |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 16,58 | 16,71 | 16,58 |
|
| 2. | Šošůvka | Blansko | 17,46 | 17,46 | 17,11 |
|
| 3. | Senetářov | Blansko | 18,30 | 18,28 | 18,30 |
|
| 4. | Němčice | Blansko | 19,33 | 19,33 | 18,43 |
|
| 5. | Těchov | Blansko | 19,55 | 19,02 | 19,55 |
|
| 6. | Žďár | Blansko | 19,61 | 19,61 | 19,60 |
|
| 7. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,75 | 19,42 | 19,75 |
|
| 8. | Žernovník | Blansko | 19,77 | 18,06 | 19,77 |
|
| 8. | Žernovník B | Blansko | 20,12 | 20,12 | 19,64 |
|
| 10. | Sebranice | Blansko | 20,27 | 19,20 | 20,27 |
|
| 11. | Černá Hora | Blansko | 21,08 | 20,79 | 21,08 |
|
| 12. | Drnovice | Blansko | 22,17 | 21,40 | 22,17 |
|
| 13. | Černovice B | Blansko | 23,88 | 23,88 | 23,32 |
|
| 14. | Petrovice SK | Blansko | 26,69 | 26,69 | 29,25 |
|
| 15. | Senetářov B | Blansko | 32,50 | 32,50 | 30,65 |
|
| 16. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | DSQ | 21,67 | 19,66 |
|
| 17. | Malá Lhota | Blansko | NP | - | 18,90 |
|
| 18. | Černovice | Blansko | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,60 | 15,57 | 15,60 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,36 | 16,01 | 16,36 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,40 | 16,39 | 16,40 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,71 | 16,58 | 16,58 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 15,63 | 16,62 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vitiněves | Jičín | 16,56 | 16,68 | 16,68 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Výčapy | Třebíč | 16,74 | 16,67 | 16,74 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chrášťany | Litoměřice | 16,58 | 16,74 | 16,74 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 16,69 | 16,87 | 16,87 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,93 | 16,62 | 16,93 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 16,95 | 16,93 | 16,95 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 17,00 | 16,25 | 17,00 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | Vyškov | 17,01 | 16,70 | 17,01 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Němčice | Blansko | 17,09 | 16,83 | 17,09 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Senetářov | Blansko | 16,39 | 17,12 | 17,12 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 16,27 | 17,16 | 17,16 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,02 | 17,19 | 17,19 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Lhota | Blansko | 17,20 | 17,11 | 17,20 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíkov | Přerov | 17,09 | 17,22 | 17,22 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychotín | Blansko | 17,26 | 17,02 | 17,26 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,32 | 17,29 | 17,32 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sychotín | Blansko | 17,36 | 17,23 | 17,36 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychotín | Blansko | 17,05 | 17,40 | 17,40 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nevcehle | Jihlava | 17,00 | 17,40 | 17,40 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Šošůvka | Blansko | 17,46 | 17,11 | 17,46 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radíkov | Přerov | 17,38 | 17,53 | 17,53 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín B | Blansko | 17,16 | 17,57 | 17,57 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | Blansko | 16,88 | 17,59 | 17,59 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrovice Q | Třebíč | 16,89 | 17,75 | 17,75 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,76 | 17,73 | 17,76 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,08 | 15,66 | 16,08 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 16,23 | 16,32 | 16,32 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,10 | 16,34 | 16,34 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,77 | 16,36 | 16,36 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Račice | Vyškov | 16,25 | 16,41 | 16,41 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,74 | 16,25 | 16,74 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,85 | 16,91 | 16,91 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Opatovice | Blansko | 16,85 | 16,98 | 16,98 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Račice | Vyškov | 15,78 | 17,09 | 17,09 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 15,88 | 17,12 | 17,12 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Račice | Vyškov | 17,39 | 17,33 | 17,39 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Němčice | Blansko | 17,59 | 17,61 | 17,61 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pamětice | Blansko | 17,87 | 17,33 | 17,87 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žernovník | Blansko | 17,61 | 18,08 | 18,08 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,59 | 17,18 | 18,59 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | Blansko | 18,77 | 18,81 | 18,81 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žďár | Blansko | 18,90 | 18,38 | 18,90 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 19,30 | 18,81 | 19,30 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kotvrdovice | Blansko | 18,96 | 19,44 | 19,44 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velké Opatovice | Blansko | 17,97 | 20,07 | 20,07 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bořitov | Blansko | 20,09 | 18,22 | 20,09 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice | Blansko | 20,29 | 19,59 | 20,29 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kunštát | Blansko | 20,51 | 19,02 | 20,51 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bořitov | Blansko | 20,84 | 19,60 | 20,84 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 20,83 | 21,33 | 21,33 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bořitov | Blansko | 21,76 | 21,48 | 21,76 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kotvrdovice | Blansko | 21,00 | 21,88 | 21,88 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 22,10 | 20,90 | 22,10 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Opatovice | Blansko | 20,64 | 22,16 | 22,16 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Březina | Blansko | 21,78 | 22,42 | 22,42 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16,59 | 22 | 22.05.2015 12:36 | |
| David Sedlák | 16,69 | 18 | 11.05.2015 12:29 | |
| Petr Jezek | 16,54 | 17 | 20.05.2015 11:25 | |
| Petr Kropáč | 16,53 | 16 | 21.05.2015 18:18 | |
| František Ondrák | 16,72 | 15 | 20.05.2015 12:07 | |
| Martin Barták | 16,50 | 13 | 18.05.2015 15:38 | |
| Redakce FireSport | 16,80 | 7 | 21.05.2015 17:54 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Jezek | 16,83 | 0 | 20.05.2015 11:25 | |
| Petr Kropáč | 16,88 | 0 | 21.05.2015 18:18 | |
| Martin Barták | 16,90 | 0 | 18.05.2015 15:38 | |
| David Sedlák | 16,91 | 0 | 11.05.2015 12:29 | |
| Redakce FireSport | 17,10 | 0 | 21.05.2015 17:54 | |
| Michal Matějíček | 17,22 | 0 | 22.05.2015 12:37 | |
| František Ondrák | 17,87 | 0 | 20.05.2015 12:07 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















