| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 05. 2013 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Sokol |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krokočín | Třebíč | 17,87 | 17,56 | 17,87 | |
| 2. | Černovice | Blansko | 18,38 | 18,38 | 17,11 | |
| 3. | Sebranice | Blansko | 18,84 | 18,09 | 18,84 | |
| 4. | Lipová | Prostějov | 19,28 | 19,28 | 19,22 | |
| 5. | Žďár | Blansko | 19,48 | 19,48 | 18,83 |
|
| 6. | Němčice | Blansko | 20,12 | 20,12 | 19,37 | |
| 7. | Sychotín | Blansko | 20,52 | 20,52 | 19,59 |
|
| 8. | Ostrov u Macochy B | Blansko | 20,66 | 20,66 | 19,15 | |
| 9. | Žernovník | Blansko | 21,25 | 19,90 | 21,25 | |
| 10. | Šošůvka | Blansko | 23,32 | 23,32 | 23,21 | |
| 11. | Černá Hora | Blansko | 33,13 | 33,13 | 33,07 | |
| 12. | Těchov | Blansko | 35,62 | 35,62 | 19,35 | |
| 13. | Malá Lhota | Blansko | NP | NP | NP | |
| 14. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,60 | 15,57 | 15,60 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,36 | 16,01 | 16,36 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,40 | 16,39 | 16,40 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,71 | 16,58 | 16,58 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 15,63 | 16,62 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vitiněves | Jičín | 16,56 | 16,68 | 16,68 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chrášťany | Litoměřice | 16,58 | 16,74 | 16,74 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Výčapy | Třebíč | 16,74 | 16,67 | 16,74 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 16,69 | 16,87 | 16,87 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,93 | 16,62 | 16,93 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 16,95 | 16,93 | 16,95 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 17,00 | 16,25 | 17,00 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | Vyškov | 17,01 | 16,70 | 17,01 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Němčice | Blansko | 17,09 | 16,83 | 17,09 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Senetářov | Blansko | 16,39 | 17,12 | 17,12 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 16,27 | 17,16 | 17,16 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,02 | 17,19 | 17,19 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Lhota | Blansko | 17,20 | 17,11 | 17,20 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíkov | Přerov | 17,09 | 17,22 | 17,22 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychotín | Blansko | 17,26 | 17,02 | 17,26 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,32 | 17,29 | 17,32 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sychotín | Blansko | 17,36 | 17,23 | 17,36 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nevcehle | Jihlava | 17,00 | 17,40 | 17,40 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychotín | Blansko | 17,05 | 17,40 | 17,40 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Šošůvka | Blansko | 17,46 | 17,11 | 17,46 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radíkov | Přerov | 17,38 | 17,53 | 17,53 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín B | Blansko | 17,16 | 17,57 | 17,57 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | Blansko | 16,88 | 17,59 | 17,59 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrovice Q | Třebíč | 16,89 | 17,75 | 17,75 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,76 | 17,73 | 17,76 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,08 | 15,66 | 16,08 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 16,23 | 16,32 | 16,32 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,10 | 16,34 | 16,34 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,77 | 16,36 | 16,36 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Račice | Vyškov | 16,25 | 16,41 | 16,41 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,74 | 16,25 | 16,74 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,85 | 16,91 | 16,91 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Opatovice | Blansko | 16,85 | 16,98 | 16,98 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Račice | Vyškov | 15,78 | 17,09 | 17,09 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 15,88 | 17,12 | 17,12 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Račice | Vyškov | 17,39 | 17,33 | 17,39 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Němčice | Blansko | 17,59 | 17,61 | 17,61 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pamětice | Blansko | 17,87 | 17,33 | 17,87 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žernovník | Blansko | 17,61 | 18,08 | 18,08 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,59 | 17,18 | 18,59 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | Blansko | 18,77 | 18,81 | 18,81 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žďár | Blansko | 18,90 | 18,38 | 18,90 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 19,30 | 18,81 | 19,30 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kotvrdovice | Blansko | 18,96 | 19,44 | 19,44 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velké Opatovice | Blansko | 17,97 | 20,07 | 20,07 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bořitov | Blansko | 20,09 | 18,22 | 20,09 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice | Blansko | 20,29 | 19,59 | 20,29 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kunštát | Blansko | 20,51 | 19,02 | 20,51 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bořitov | Blansko | 20,84 | 19,60 | 20,84 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 20,83 | 21,33 | 21,33 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bořitov | Blansko | 21,76 | 21,48 | 21,76 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kotvrdovice | Blansko | 21,00 | 21,88 | 21,88 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 22,10 | 20,90 | 22,10 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Opatovice | Blansko | 20,64 | 22,16 | 22,16 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Březina | Blansko | 21,78 | 22,42 | 22,42 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Špidlík | 17,39 | 18 | 05.05.2013 11:36 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17,15 | 8 | 25.05.2013 11:17 | |
| Radek Staněk | 17,54 | 3 | 03.05.2013 20:18 | |
| Verča Hrubá | 16,80 | 0 | 20.05.2013 10:02 | |
| Miroslav Sokol | 16,85 | 0 | 03.05.2013 12:02 | |
| Petr Kropáč | 16,91 | 0 | 21.05.2013 14:11 | |
| Ivana Hynčicová | 16,92 | 0 | 15.05.2013 14:24 | |
| Redakce FireSport | 16,93 | 0 | 25.05.2013 06:44 | |
| David Páral | 16,95 | 0 | 22.05.2013 09:25 | |
| Martin Barták | 16,99 | 0 | 03.05.2013 23:33 | |
| Aleš Havelka | 17,02 | 0 | 03.05.2013 11:09 | |
| Michal Matějíček | 17,04 | 0 | 21.05.2013 12:22 | |
| Patrik Bejček | 17,85 | 0 | 09.05.2013 20:43 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Miroslav Sokol | 17,90 | 22 | 03.05.2013 12:03 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18,00 | 12 | 20.05.2013 09:21 | |
| Martin Barták | 17,66 | 4 | 03.05.2013 23:33 | |
| Verča Hrubá | 16,70 | 0 | 20.05.2013 10:02 | |
| Michal Matějíček | 16,82 | 0 | 21.05.2013 12:23 | |
| Aleš Havelka | 16,84 | 0 | 03.05.2013 11:08 | |
| Redakce FireSport | 16,95 | 0 | 25.05.2013 06:45 | |
| Ivana Hynčicová | 17,00 | 0 | 15.05.2013 14:24 | |
| Petr Kropáč | 17,13 | 0 | 21.05.2013 14:11 | |
| Patrik Bejček | 17,32 | 0 | 09.05.2013 20:43 | |
| David Páral | 17,48 | 0 | 22.05.2013 09:25 | |
| Jan Špidlík | 18,18 | 0 | 05.05.2013 11:41 | |
| Radek Staněk | 18,22 | 0 | 03.05.2013 20:18 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8199620 Kód: a8199620 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8202435 Kód: a8202435 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8202194 Kód: a8202194 |
|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/g2UCIC_PdTU Kód: g2UCIC_PdTU |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















