| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 05. 2025 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olšovec | Přerov | 16,36 | 16,36 | 16,01 | |
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 16,62 | 15,63 | |
| 3. | Křenovice | Vyškov | 17,01 | 17,01 | 16,70 | |
| 4. | Senetářov | Blansko | 18,23 | 18,23 | 16,62 | |
| 5. | Bousín | Prostějov | 18,25 | 17,21 | 18,25 | |
| 6. | Lysice | Blansko | 18,92 | 18,92 | 16,82 | |
| 7. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,37 | 17,37 | 19,37 | |
| 8. | Bořitov | Blansko | 20,25 | 20,04 | 20,25 | |
| 9. | Volenice | Příbram | 20,32 | 20,32 | 19,63 | |
| 10. | Černovice | Blansko | 20,45 | 18,40 | 20,45 | |
| 11. | Šebetov | Blansko | 20,97 | 20,97 | 20,57 | |
| 12. | Ostrov u Macochy | Blansko | 22,72 | 19,62 | 22,72 | |
| 13. | Kunštát | Blansko | 25,29 | 21,29 | 25,29 | |
| 14. | Žernovník B | Blansko | 32,10 | 21,53 | 32,10 | |
| 15. | Dolní Libina | Šumperk | NP | 24,00 | 23,97 | |
| 15. | Voděrady | Blansko | NP | 22,54 | 21,68 | |
| 15. | Plumlov | Prostějov | NP | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,08 | 16,08 | 15,66 | |
| 2. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,36 | 15,77 | 16,36 | |
| 3. | Velké Opatovice | Blansko | 16,98 | 16,85 | 16,98 | |
| 4. | Račice | Vyškov | 17,09 | 15,78 | 17,09 | |
| 5. | Němčice | Blansko | 17,61 | 17,59 | 17,61 | |
| 6. | Pamětice | Blansko | 17,87 | 17,87 | 17,33 | |
| 7. | Žďár | Blansko | 18,90 | 18,90 | 18,38 | |
| 8. | Velké Opatovice B | Blansko | 20,07 | 17,97 | 20,07 | |
| 9. | Kunštát | Blansko | 20,51 | 20,51 | 19,02 | |
| 10. | Sychotín | Blansko | 22,10 | 22,10 | 20,90 | |
| 11. | Šebetov | Blansko | 24,06 | 23,35 | 24,06 | |
| 12. | Senetářov | Blansko | 31,77 | 31,77 | 29,49 | |
| 13. | Křenovice | Vyškov | 35,46 | 35,46 | 29,43 | |
| 14. | Žernovník | Blansko | NP | - | - |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hartmanice | Svitavy | 15,69 | 15,69 | 15,45 | |
| 2. | Kotvrdovice | Blansko | 17,65 | 17,54 | 17,65 | |
| 3. | Petrovice | Blansko | 18,30 | 18,30 | 17,68 | |
| 4. | Pamětice | Blansko | 23,30 | 23,30 | 15,36 | |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,42 | 16,38 | 16,42 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,89 | 16,49 | 16,49 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 16,52 | 16,49 | 16,52 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hrabůvka | Přerov | 16,35 | 16,52 | 16,52 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 16,55 | 16,29 | 16,55 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín | Blansko | 16,57 | 16,50 | 16,57 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 16,16 | 16,61 | 16,61 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plumlov | Prostějov | 15,94 | 16,62 | 16,62 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Míchov | Blansko | 16,41 | 16,63 | 16,63 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice X | Olomouc | 16,63 | 16,65 | 16,65 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | 16,77 | 16,71 | 16,77 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,78 | 16,52 | 16,78 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | Prostějov | 16,79 | 16,76 | 16,79 | 2009/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Míchov | Blansko | 16,82 | 16,69 | 16,82 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice X | Olomouc | 16,64 | 16,82 | 16,82 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prchalov | Nový Jičín | 16,14 | 16,86 | 16,86 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Míchov | Blansko | 16,87 | 16,29 | 16,87 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,89 | 16,84 | 16,89 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,97 | 16,95 | 16,97 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,02 | 16,94 | 17,02 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Benetice | Třebíč | 17,03 | 16,91 | 17,03 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Senetářov | Blansko | 17,05 | 16,94 | 17,05 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 17,05 | 17,03 | 17,05 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Olomouc | 16,99 | 17,06 | 17,06 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Prchalov | Nový Jičín | 16,44 | 17,07 | 17,07 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Plumlov | Prostějov | 17,08 | 16,34 | 17,08 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Obora | Blansko | 17,09 | 16,63 | 17,09 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sychotín | Blansko | 16,49 | 17,10 | 17,10 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Renmotor Jinolice | Jičín | 17,11 | 17,67 | 17,11 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















