| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 05. 2023 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 16,95 | 16,95 | 16,93 | |
| 2. | Žernovník | Blansko | 17,59 | 16,88 | 17,59 | |
| 3. | Lysice | Blansko | 18,68 | 17,94 | 18,68 | |
| 4. | Bořitov | Blansko | 19,19 | 17,49 | 19,19 | |
| 5. | Černovice | Blansko | 20,65 | 22,90 | 20,65 | |
| 6. | Žernovník B | Blansko | 25,52 | 20,06 | 25,52 | |
| 7. | Černá Hora | Blansko | 29,09 | 29,09 | 28,20 | |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 30,05 | 29,46 | 30,05 | |
| 9. | Hartmanice | Svitavy | 32,75 | 32,75 | 32,10 | |
| 10. | Kotvrdovice | Blansko | 58,65 | 57,51 | 58,65 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 16,32 | 16,23 | 16,32 | |
| 2. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,91 | 16,85 | 16,91 | |
| 3. | Žernovník | Blansko | 18,08 | 17,61 | 18,08 | |
| 4. | Senetářov B | Blansko | 19,30 | 19,30 | 18,81 | |
| 5. | Březina | Blansko | 22,42 | 21,78 | 22,42 | |
| 6. | Bořitov | Blansko | 22,58 | 21,97 | 22,58 | |
| 7. | Černá Hora | Blansko | 24,94 | 24,19 | 24,94 | |
| 8. | Kotvrdovice | Blansko | 35,82 | 35,82 | 35,53 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,50 | 15,50 | 15,09 |
|
| 2. | Hluboké | Třebíč | 16,16 | 16,16 | 15,71 | |
| 3. | Pamětice | Blansko | 16,77 | 16,77 | 16,16 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,42 | 16,38 | 16,42 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,89 | 16,49 | 16,49 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabůvka | Přerov | 16,35 | 16,52 | 16,52 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 16,52 | 16,49 | 16,52 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 16,55 | 16,29 | 16,55 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychotín | Blansko | 16,57 | 16,50 | 16,57 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 16,16 | 16,61 | 16,61 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plumlov | Prostějov | 15,94 | 16,62 | 16,62 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Míchov | Blansko | 16,41 | 16,63 | 16,63 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice X | Olomouc | 16,63 | 16,65 | 16,65 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | 16,77 | 16,71 | 16,77 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,78 | 16,52 | 16,78 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | Prostějov | 16,79 | 16,76 | 16,79 | 2009/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Míchov | Blansko | 16,82 | 16,69 | 16,82 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice X | Olomouc | 16,64 | 16,82 | 16,82 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prchalov | Nový Jičín | 16,14 | 16,86 | 16,86 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Míchov | Blansko | 16,87 | 16,29 | 16,87 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,89 | 16,84 | 16,89 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,97 | 16,95 | 16,97 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,02 | 16,94 | 17,02 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Benetice | Třebíč | 17,03 | 16,91 | 17,03 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 17,05 | 17,03 | 17,05 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Senetářov | Blansko | 17,05 | 16,94 | 17,05 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Olomouc | 16,99 | 17,06 | 17,06 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Prchalov | Nový Jičín | 16,44 | 17,07 | 17,07 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Plumlov | Prostějov | 17,08 | 16,34 | 17,08 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Obora | Blansko | 17,09 | 16,63 | 17,09 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sychotín | Blansko | 16,49 | 17,10 | 17,10 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bořitov | Blansko | 17,11 | 16,84 | 17,11 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži>35 | 15,50 | https://youtu.be/p7BMjCko0c4 | Miroslav Sokol | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,13 | https://youtu.be/6hbXNe6FDtc | Tomáš Láznička | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















