| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 05. 2019 11:00 |
| Kontakt: | Miroslav Sokol |
| Telefon: | 736 487 964 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,76 | 17,76 | 17,73 | |
| 2. | Senetářov | Blansko | 17,77 | 17,77 | 16,71 | |
| 3. | Žernovník | Blansko | 17,97 | 17,78 | 17,97 | |
| 4. | Němčice | Blansko | 18,09 | 18,09 | 17,95 | |
| 5. | Nedvězí | Svitavy | 18,43 | 18,43 | 17,66 | |
| 6. | Černá Hora | Blansko | 19,29 | 19,29 | 18,18 | |
| 7. | Černovice B | Blansko | 19,48 | 19,48 | 17,71 | |
| 8. | Hodějice | Vyškov | 20,15 | 20,15 | 19,98 | |
| 9. | Malá Lhota | Blansko | 20,19 | 20,19 | 18,08 | |
| 10. | Bořitov | Blansko | 20,23 | 20,23 | 19,50 | |
| 11. | Olešnice | Olomouc | 20,44 | 20,44 | 18,00 | |
| 12. | Sebranice | Blansko | 24,42 | 24,42 | 20,79 | |
| 13. | Kotvrdovice | Blansko | NP | 21,12 | - | |
| 13. | Senetářov B | Blansko | NP | 18,90 | - |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pamětice | Blansko | 16,18 | 16,18 | 15,74 | |
| 2. | Hartmanice | Svitavy | 16,32 | 15,62 | 16,32 | |
| 3. | Žernovník | Blansko | 16,43 | 15,89 | 16,43 | |
| 4. | Sychotín | Blansko | 17,24 | 17,24 | 16,47 | |
| 5. | Kotvrdovice | Blansko | 19,35 | 18,24 | 19,35 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,60 | 15,57 | 15,60 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,36 | 16,01 | 16,36 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,40 | 16,39 | 16,40 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,71 | 16,58 | 16,58 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 15,63 | 16,62 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vitiněves | Jičín | 16,56 | 16,68 | 16,68 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chrášťany | Litoměřice | 16,58 | 16,74 | 16,74 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Výčapy | Třebíč | 16,74 | 16,67 | 16,74 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 16,69 | 16,87 | 16,87 | 2010/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,93 | 16,62 | 16,93 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 16,95 | 16,93 | 16,95 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 17,00 | 16,25 | 17,00 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | Vyškov | 17,01 | 16,70 | 17,01 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Němčice | Blansko | 17,09 | 16,83 | 17,09 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Senetářov | Blansko | 16,39 | 17,12 | 17,12 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 16,27 | 17,16 | 17,16 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,02 | 17,19 | 17,19 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Lhota | Blansko | 17,20 | 17,11 | 17,20 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíkov | Přerov | 17,09 | 17,22 | 17,22 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychotín | Blansko | 17,26 | 17,02 | 17,26 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,32 | 17,29 | 17,32 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sychotín | Blansko | 17,36 | 17,23 | 17,36 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nevcehle | Jihlava | 17,00 | 17,40 | 17,40 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychotín | Blansko | 17,05 | 17,40 | 17,40 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Šošůvka | Blansko | 17,46 | 17,11 | 17,46 | 2015/05/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radíkov | Přerov | 17,38 | 17,53 | 17,53 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín B | Blansko | 17,16 | 17,57 | 17,57 | 2016/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovník | Blansko | 16,88 | 17,59 | 17,59 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrovice Q | Třebíč | 16,89 | 17,75 | 17,75 | 2011/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,76 | 17,56 | 17,76 | 2012/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,08 | 15,66 | 16,08 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 16,23 | 16,32 | 16,32 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,10 | 16,34 | 16,34 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,77 | 16,36 | 16,36 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Račice | Vyškov | 16,25 | 16,41 | 16,41 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,74 | 16,25 | 16,74 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,85 | 16,91 | 16,91 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Opatovice | Blansko | 16,85 | 16,98 | 16,98 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Račice | Vyškov | 15,78 | 17,09 | 17,09 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 15,88 | 17,12 | 17,12 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Račice | Vyškov | 17,39 | 17,33 | 17,39 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Němčice | Blansko | 17,59 | 17,61 | 17,61 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pamětice | Blansko | 17,87 | 17,33 | 17,87 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žernovník | Blansko | 17,61 | 18,08 | 18,08 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,59 | 17,18 | 18,59 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černovice | Blansko | 18,77 | 18,81 | 18,81 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žďár | Blansko | 18,90 | 18,38 | 18,90 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 19,30 | 18,81 | 19,30 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kotvrdovice | Blansko | 18,96 | 19,44 | 19,44 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velké Opatovice | Blansko | 17,97 | 20,07 | 20,07 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bořitov | Blansko | 20,09 | 18,22 | 20,09 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Opatovice | Blansko | 20,29 | 19,59 | 20,29 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kunštát | Blansko | 20,51 | 19,02 | 20,51 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bořitov | Blansko | 20,84 | 19,60 | 20,84 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 20,83 | 21,33 | 21,33 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bořitov | Blansko | 21,76 | 21,48 | 21,76 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kotvrdovice | Blansko | 21,00 | 21,88 | 21,88 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 22,10 | 20,90 | 22,10 | 2025/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Opatovice | Blansko | 20,64 | 22,16 | 22,16 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Březina | Blansko | 21,78 | 22,42 | 22,42 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Jeřábek | 16 ** | 12 | 18.05.2019 11:43 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 7 | 17.05.2019 07:53 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 12.05.2019 17:06 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 18.05.2019 18:18 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 12.05.2019 17:07 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 17.05.2019 07:54 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 18.05.2019 18:21 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















