| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 07. 2015 21:00 |
| Kontakt: | Petr Dokoupil |
| Telefon: | 721931094 |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Pavel Dokoupil |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radslavice | Vyškov | 18,83 | 18,83 | 18,32 | |
| 2. | Ivanovice na Hané A | Vyškov | 19,36 | 19,36 | 18,90 | |
| 3. | Drnovice | Vyškov | 20,50 | 19,46 | 20,50 | |
| 4. | Bílovice | Prostějov | 20,87 | 18,26 | 20,87 | |
| 5. | Hruška | Prostějov | 22,27 | 21,80 | 22,27 | |
| 6. | Hlubočany | Vyškov | 22,88 | 22,88 | 22,00 | |
| 7. | Pustiměř | Vyškov | 24,23 | 20,63 | 24,23 | |
| 8. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 24,72 | 24,72 | 19,56 | |
| 9. | Želeč | Tábor | 33,80 | 33,80 | 31,19 | |
| 10. | Vrchoslavice | Prostějov | 48,58 | 48,58 | 48,15 | |
| 11. | Nětčice | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice Muži | Prostějov | 15,49 | 15,21 | 15,49 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | Prostějov | 15,79 | 15,30 | 15,79 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Křenovice | Přerov | 15,97 | 15,54 | 15,97 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Čelechovice na Hané Muži | Prostějov | 15,64 | 15,98 | 15,98 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 15,40 | 16,18 | 16,18 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hostěrádky-Rešov Muži | Vyškov | 16,34 | 16,57 | 16,57 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chropyně Muži | Kroměříž | 16,62 | 15,86 | 16,62 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 16,60 | 16,71 | 16,71 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Myslejovice Muži Top | Prostějov | 16,71 | 16,21 | 16,71 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ludéřov | Olomouc | 16,81 | 16,31 | 16,81 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,71 | 16,81 | 16,81 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radslavice | Vyškov | 16,91 | 16,65 | 16,91 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hodějice | Vyškov | 16,42 | 16,96 | 16,96 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Želeč B | Prostějov | 17,29 | 17,03 | 17,29 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chropyně | Kroměříž | 17,32 | 16,40 | 17,32 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křenovice | Přerov | 17,37 | 16,71 | 17,37 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tršice | Olomouc | 16,12 | 17,47 | 17,47 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Želeč Muži B | Prostějov | 17,43 | 17,54 | 17,54 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želeč Muži A | Prostějov | 17,55 | 17,02 | 17,55 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,56 | 17,41 | 17,56 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Želeč | Prostějov | 17,85 | 17,06 | 17,85 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Buková Muži | Prostějov | 17,89 | 16,59 | 17,89 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mokrá Muži | Brno-venkov | 17,89 | 17,87 | 17,89 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Myslejovice A | Prostějov | 17,10 | 18,00 | 18,00 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ivanovice na Hané Muži | Vyškov | 17,69 | 18,01 | 18,01 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dětkovice | Vyškov | 18,16 | 17,60 | 18,16 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radslavice Muži | Vyškov | 17,01 | 18,29 | 18,29 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Želeč A | Prostějov | 18,51 | 17,96 | 18,51 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Drnovice A | Vyškov | 16,95 | 18,65 | 18,65 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drnovice | Vyškov | 18,74 | 17,94 | 18,74 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 17,60 | 17,80 | 17,80 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radslavice | Vyškov | 18,83 | 18,32 | 18,83 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bílovice A | Prostějov | 18,99 | 19,12 | 19,12 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,20 | 18,09 | 19,20 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Soběsuky B | Prostějov | 19,21 | 18,69 | 19,21 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ivanovice na Hané A | Vyškov | 19,36 | 18,90 | 19,36 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radslavice Ženy | Vyškov | 20,03 | 19,44 | 20,03 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Senetářov | Blansko | 20,21 | 19,22 | 20,21 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Soběsuky Ženy A | Prostějov | 20,12 | 20,40 | 20,40 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Drnovice | Vyškov | 19,46 | 20,50 | 20,50 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice A | Prostějov | 20,51 | 19,01 | 20,51 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice | Prostějov | 18,26 | 20,87 | 20,87 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice Ženy B | Prostějov | 20,93 | 20,38 | 20,93 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dětkovice | Prostějov | 21,19 | 19,29 | 21,19 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Popůvky B | Brno-venkov | 20,62 | 21,33 | 21,33 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pustiměř Ženy | Vyškov | 21,73 | 20,93 | 21,73 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žernovník Ženy | Blansko | 21,21 | 22,09 | 22,09 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Drnovice Ženy B | Vyškov | 21,93 | 22,12 | 22,12 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Soběsuky Ženy B | Prostějov | 20,30 | 22,26 | 22,26 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hruška | Prostějov | 21,80 | 22,27 | 22,27 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radslavice | Vyškov | 22,50 | 22,27 | 22,50 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Soběsuky B | Prostějov | 22,54 | 22,34 | 22,54 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Soběsuky A | Prostějov | 22,59 | 19,74 | 22,59 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hlubočany | Vyškov | 22,88 | 22,00 | 22,88 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ivanovice na Hané Ženy | Vyškov | 22,94 | 22,59 | 22,94 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 23,52 | 21,45 | 23,52 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlubočany Ženy B | Vyškov | 23,37 | 23,60 | 23,60 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pustiměř | Vyškov | 20,63 | 24,23 | 24,23 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 24,72 | 19,56 | 24,72 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Soběsuky B | Prostějov | 20,92 | 25,58 | 25,58 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/19 | Želeč - fotbalové hřiště, 12. ročník noční soutěže v PÚ | |
| 2025/06/20 | Želeč, Fotbalové hřiště, 11. roční noční soutěže v PÚ | |
| 2024/09/27 | Želeč - Fotbalové hřiště, 10. ročník noční soutěže v PÚ PŘELOŽENO | |
| 2024/06/21 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B | |
| 2023/06/23 | Želeč, 9. ročník noční soutěže v požárním útoku na 2B. | |
| 2020/09/13 | Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B | |
| 2019/07/14 | Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci | |
| 2019/07/13 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník | |
| 2018/07/14 | Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B | |
| 2017/07/15 | Želeč, Noční soutěž, 5. ročník | |
| 2016/07/16 | Želeč, 4. ročník noční soutěže | |
| 2016/06/18 | Želeč, O pohár | |
| 2015/07/18 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč, | |
| 2014/07/12 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















