Zderaz 2018 (Chrudim)
O pohár - Extraliga ČR v PÚ
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 06. 2018 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Stará Říše | Jihlava | 17,23 | 17,02 | 17,23 | 0,21 | |
![]() | 2. | Dvorce | Tábor | 17,57 | 17,57 | 17,56 | 0,01 | |
![]() | 3. | Skrochovice | Opava | 17,67 | 17,67 | 17,63 | 0,04 | |
![]() | 4. | Libuň | Jičín | 17,82 | 17,82 | 17,59 | 0,23 | |
![]() | 5. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 18,13 | 17,43 | 18,13 | 0,70 | |
![]() | 6. | Sloup | Praha-západ | 18,24 | 18,24 | 17,90 | 0,34 | |
![]() | 7. | Nedvězí | Svitavy | 18,40 | 17,10 | 18,40 | 1,30 | |
![]() | 8. | Hrobice Explosia | Pardubice | 19,21 | 19,21 | 16,57 | 2,64 | |
![]() | 9. | Radíkov | Přerov | 19,83 | 17,25 | 19,83 | 2,58 | |
![]() | 10. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 19,85 | 19,85 | 18,74 | 1,11 | |
![]() | 11. | Holice | Pardubice | 19,95 | 19,95 | 18,97 | 0,98 | |
![]() | 12. | Stéblová | Pardubice | 26,00 | 26,00 | 22,78 | 3,22 | |
![]() | 13. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbožnov | Chrudim | 13,98 | 14,39 | 14,39 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Studnice | Chrudim | 14,93 | 14,51 | 14,93 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Morašice | Chrudim | 15,27 | 15,15 | 15,27 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 15,28 | 14,47 | 15,28 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Perálec | Chrudim | 15,53 | 15,41 | 15,53 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Srch | Pardubice | 15,21 | 15,56 | 15,56 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 15,70 | 15,14 | 15,70 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zderaz | Chrudim | 15,72 | 15,59 | 15,72 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Morašice | Chrudim | 15,26 | 15,75 | 15,75 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Slepotice | Pardubice | 15,92 | 15,35 | 15,92 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Široký Důl | Svitavy | 15,81 | 15,93 | 15,93 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zderaz B | Chrudim | 15,95 | 15,02 | 15,95 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pomezí | Svitavy | 15,97 | 15,04 | 15,97 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čeperka | Pardubice | 15,23 | 16,01 | 16,01 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Studnice | Chrudim | 16,02 | 15,55 | 16,02 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zderaz | Chrudim | 15,99 | 16,05 | 16,05 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ratenice | Kolín | 16,17 | 16,18 | 16,18 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 16,22 | 16,18 | 16,22 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zálší Sport | Ústí nad Orlicí | 16,23 | 16,03 | 16,23 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 16,29 | 16,20 | 16,29 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stéblová | Pardubice | 16,37 | 15,34 | 16,37 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zbožnov | Chrudim | 16,41 | 15,48 | 16,41 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 16,57 | 15,58 | 16,57 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vížky | Chrudim | 15,75 | 16,58 | 16,58 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jenišovice | Chrudim | 16,80 | 16,37 | 16,80 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Moravany | Pardubice | 14,77 | 16,85 | 16,85 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ostrov | Chrudim | 16,31 | 17,02 | 17,02 | 2026/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mlékosrby | Hradec Králové | 16,78 | 17,13 | 17,13 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rosice | Chrudim | 16,14 | 17,24 | 17,24 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vížky | Chrudim | 17,25 | 16,40 | 17,25 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 14,90 | 14,58 | 14,90 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | Třebíč | 15,05 | 14,92 | 15,05 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,06 | 14,90 | 15,06 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,21 | 15,05 | 15,21 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,28 | 14,95 | 15,28 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olšovec | Přerov | 14,89 | 15,41 | 15,41 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,21 | 15,45 | 15,45 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 15,48 | 15,15 | 15,48 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Budíkovice | Třebíč | 14,94 | 15,53 | 15,53 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,66 | 15,67 | 15,67 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 15,58 | 15,79 | 15,79 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Markvartovice | Opava | 15,84 | 15,87 | 15,87 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Plumlov | Prostějov | 15,93 | 15,35 | 15,93 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olšovec | Přerov | 15,16 | 15,97 | 15,97 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krotějov Sport | Tábor | 15,98 | 15,84 | 15,98 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Volenice | Příbram | 16,00 | 15,67 | 16,00 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,80 | 16,01 | 16,01 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 15,90 | 16,01 | 16,01 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,10 | 15,44 | 16,10 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Myštěves | Hradec Králové | 16,01 | 16,21 | 16,21 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ploukonice | Semily | 16,06 | 16,28 | 16,28 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,31 | 16,27 | 16,31 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pohled | Havlíčkův Brod | 16,33 | 15,98 | 16,33 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Volenice | Příbram | 16,37 | 16,32 | 16,37 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Markvartovice | Opava | 16,39 | 15,14 | 16,39 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ploukonice | Semily | 16,40 | 16,36 | 16,40 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Markvartovice | Opava | 15,36 | 16,42 | 16,42 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,45 | 16,36 | 16,45 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žernovník | Blansko | 16,49 | 15,94 | 16,49 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,25 | 16,52 | 16,52 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
| nepřihlášen | - | 0 | 00.00.0000 00:00 |
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Brtník | 16 ** | 25 | 16.06.2018 11:39 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 24 | 16.06.2018 13:34 | |
| Dušan Ingr | 16 ** | 24 | 17.06.2018 07:51 | |
| Jan Jeřábek | 16 ** | 22 | 15.06.2018 13:42 | |
| Radek Troch | 16 ** | 22 | 12.06.2018 22:03 | |
| Tlumič | 16 ** | 19 | 17.06.2018 09:27 | |
| Aleš Coufal | 16 ** | 16 | 12.06.2018 18:47 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 16 | 17.06.2018 09:20 | |
| Josef Novák | 16 ** | 15 | 13.06.2018 19:26 | |
| Ondřej Zemánek | 16 ** | 14 | 15.06.2018 19:23 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 11 | 14.06.2018 20:04 | |
| Tomáš Láznička | 16 ** | 2 | 16.06.2018 07:10 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 04.06.2018 12:21 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 17.06.2018 09:17 | |
| Lucie Samková | 16 ** | 0 | 13.06.2018 20:46 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 17 ** | 19 | 14.06.2018 20:04 | |
| Dušan Ingr | 16 ** | 0 | 17.06.2018 07:51 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 17.06.2018 09:19 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 16.06.2018 13:34 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 17.06.2018 09:20 | |
| Tomáš Láznička | 16 ** | 0 | 16.06.2018 07:10 | |
| Lucie Samková | 16 ** | 0 | 13.06.2018 20:46 | |
| Ondřej Zemánek | 16 ** | 0 | 15.06.2018 19:24 | |
| Aleš Coufal | 16 ** | 0 | 12.06.2018 18:48 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 16.06.2018 11:06 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 16.06.2018 08:47 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 04.06.2018 12:21 | |
| Radek Troch | 16 ** | 0 | 12.06.2018 22:03 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













