| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 09. 2017 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 16,86 | 16,66 | 16,86 | |
| 2. | Libuň | Jičín | 16,93 | 16,56 | 16,93 | |
| 3. | Hrobice | Pardubice | 17,01 | 16,71 | 17,01 | |
| 4. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,09 | 17,09 | 16,85 | |
| 5. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 17,11 | 17,08 | 17,11 | |
| 6. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 17,55 | 17,12 | 17,55 | |
| 7. | Holice | Pardubice | 18,55 | 17,88 | 18,55 | |
| 8. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 19,49 | 19,18 | 19,49 | |
| 9. | Oldřiš | Chrudim | 20,19 | 20,19 | 18,32 | |
| 10. | Dolní Přím | Hradec Králové | 30,33 | 30,33 | 29,84 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,62 | 15,55 | 15,62 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,68 | 15,46 | 15,68 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 15,77 | 15,88 | 15,88 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 15,75 | 15,97 | 15,97 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 15,85 | 15,98 | 15,98 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mladoňovice | Třebíč | 16,01 | 15,99 | 16,01 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Hoštice | Opava | 16,03 | 16,05 | 16,05 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čechtín | Třebíč | 16,05 | 15,98 | 16,05 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,07 | 15,97 | 16,07 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,07 | 16,01 | 16,07 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Čechtín | Třebíč | 16,02 | 16,09 | 16,09 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plumlov | Prostějov | 16,09 | 15,85 | 16,09 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nevcehle | Jihlava | 16,10 | 15,76 | 16,10 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krotějov Sport | Tábor | 15,98 | 16,11 | 16,11 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov | Nový Jičín | 16,11 | 16,08 | 16,11 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mysločovice | Zlín | 15,76 | 16,13 | 16,13 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plumlov | Prostějov | 16,15 | 16,06 | 16,15 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,94 | 16,15 | 16,15 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Prchalov | Nový Jičín | 16,16 | 16,10 | 16,16 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Čechtín | Třebíč | 16,18 | 16,07 | 16,18 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Oponešice | Třebíč | 16,12 | 16,19 | 16,19 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Plumlov | Prostějov | 16,19 | 15,66 | 16,19 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Čikov | Třebíč | 16,11 | 16,20 | 16,20 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,23 | 16,09 | 16,23 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,00 | 16,24 | 16,24 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,86 | 16,24 | 16,24 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,24 | 15,90 | 16,24 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bašnice | Jičín | 15,64 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Olešnice | Semily | 15,90 | 16,29 | 16,29 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drahňovice | Benešov | 16,02 | 16,29 | 16,29 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















