| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 05. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 17,44 | 17,44 | 17,44 | |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,83 | 17,83 | 17,66 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 18,33 | 18,33 | 17,65 | |
| 4. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,70 | 18,70 | 18,52 | |
| 5. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 19,16 | 18,11 | 19,16 | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,52 | 19,52 | 19,35 | |
| 7. | Češnovice Jaronice | České Budějovice | 19,83 | 19,83 | 18,85 | |
| 8. | Dvorce B | Tábor | 23,00 | 22,29 | 23,00 | |
| 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 26,03 | 25,89 | 26,03 | |
| 10. | Slapy | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,47 | 16,68 | 16,68 | 2013/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 16,15 | 16,68 | 16,68 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce | Tábor | 17,36 | 16,93 | 17,36 | 2012/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděčín | Tábor | 17,41 | 17,23 | 17,41 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dvorce A | Tábor | 17,44 | 17,44 | 17,44 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 16,97 | 17,45 | 17,45 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | Benešov | 17,50 | 16,85 | 17,50 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,71 | 17,50 | 17,71 | 2012/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dvorce A | Tábor | - | - | 17,80 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ústrašice | Tábor | 17,83 | 17,66 | 17,83 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Úherce | Plzeň-sever | 17,78 | 17,97 | 17,97 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Slapy | Tábor | 18,08 | 17,28 | 18,08 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chotěmice | Tábor | 18,15 | 17,82 | 18,15 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Slapy X | Tábor | 18,19 | 18,27 | 18,27 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chotěmice | Tábor | 18,33 | 17,65 | 18,33 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ústrašice | Tábor | 18,34 | 17,75 | 18,34 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 18,20 | 18,48 | 18,48 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,89 | 18,51 | 18,51 | 2012/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ústrašice | Tábor | 18,65 | 17,95 | 18,65 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,70 | 18,52 | 18,70 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Daměnice B | Benešov | 18,72 | 18,58 | 18,72 | 2013/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bezděčín | Tábor | 18,73 | 18,26 | 18,73 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,07 | 18,76 | 18,76 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | - | - | 18,86 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jankov | Benešov | - | - | 18,95 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dvorce B | Tábor | 18,11 | 18,97 | 18,97 | 2013/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Opatovice | Přerov | 19,14 | 18,08 | 19,14 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 18,11 | 19,16 | 19,16 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dvorce A | Tábor | 17,85 | 19,18 | 19,18 | 2014/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zdislavice | Benešov | 19,25 | 19,14 | 19,25 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,28 | https://youtu.be/Lzv1VYW6Q_s | Tomáš Švec | |
Táborská hasičská liga - Muži | 17,45 | https://youtu.be/VegoyAJofO4 | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/N1WMLYH9iaE | Jiří Mácha | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/05/18 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2023/05/20 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2022/05/21 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2019/05/18 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2018/05/19 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2017/05/20 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2016/05/21 | Žďár, O pohár | |
| 2015/05/23 | Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár | |
| 2014/05/17 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2013/05/18 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2012/05/19 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2011/05/21 | Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár | |
| 2010/05/22 | Žďár u Nové Včelnice, JH, | |
| 2005/07/31 | Žďár, JH, | |
| 2004/07/03 | Žďár, JH, | |
| 2003/06/21 | Žďár, JH, | |
| 2002/07/20 | Žďár, JH, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















