| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 05. 2016 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 17,44 | 17,44 | 17,44 | |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,83 | 17,83 | 17,66 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 18,33 | 18,33 | 17,65 | |
| 4. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,70 | 18,70 | 18,52 | |
| 5. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 19,16 | 18,11 | 19,16 | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,52 | 19,52 | 19,35 | |
| 7. | Češnovice Jaronice | České Budějovice | 19,83 | 19,83 | 18,85 | |
| 8. | Dvorce B | Tábor | 23,00 | 22,29 | 23,00 | |
| 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 26,03 | 25,89 | 26,03 | |
| 10. | Slapy | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,08 | 16,43 | 16,43 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krotějov Sport | Tábor | 16,66 | 16,31 | 16,66 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krotějov Sport | Tábor | 16,72 | 16,56 | 16,72 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 16,66 | 16,73 | 16,73 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chářovice Špona | Benešov | 16,75 | 16,48 | 16,75 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovice | Prachatice | 16,51 | 16,83 | 16,83 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovice | Prachatice | 16,86 | 16,70 | 16,86 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Oponešice | Třebíč | 16,38 | 16,91 | 16,91 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chotěmice | Tábor | 16,92 | 16,76 | 16,92 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,07 | 16,87 | 17,07 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jankov | Benešov | - | - | 17,07 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sedlčany | Příbram | 16,95 | 17,09 | 17,09 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,19 | 16,89 | 17,19 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,18 | 17,20 | 17,20 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Drahňovice | Benešov | 16,76 | 17,23 | 17,23 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Slapy A | Tábor | 17,28 | 16,77 | 17,28 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žernovice | Prachatice | 17,28 | 16,81 | 17,28 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,81 | 17,30 | 17,30 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,73 | 17,30 | 17,30 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nalžovice | Příbram | 17,32 | 16,80 | 17,32 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | České Budějovice | 17,33 | 16,90 | 17,33 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zdislavice | Benešov | 17,28 | 17,34 | 17,34 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,49 | 17,34 | 17,34 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Krotějov Sport | Tábor | 17,02 | 17,38 | 17,38 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Úherce | Plzeň-sever | 17,38 | 17,37 | 17,38 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zdislavice | Benešov | 17,39 | 17,31 | 17,39 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chotěmice | Tábor | 16,89 | 17,39 | 17,39 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,41 | 17,37 | 17,41 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dvorce A | Tábor | 17,44 | 17,16 | 17,44 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sedlčany | Příbram | 17,44 | 16,94 | 17,44 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,28 | https://youtu.be/Lzv1VYW6Q_s | Tomáš Švec | |
Táborská hasičská liga - Muži | 17,45 | https://youtu.be/VegoyAJofO4 | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/N1WMLYH9iaE | Jiří Mácha | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/05/18 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2023/05/20 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2022/05/21 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2019/05/18 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2018/05/19 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2017/05/20 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2016/05/21 | Žďár, O pohár | |
| 2015/05/23 | Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár | |
| 2014/05/17 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2013/05/18 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2012/05/19 | Žďár, O pohár SDH Žďár | |
| 2011/05/21 | Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár | |
| 2010/05/22 | Žďár u Nové Včelnice, JH, | |
| 2005/07/31 | Žďár, JH, | |
| 2004/07/03 | Žďár, JH, | |
| 2003/06/21 | Žďár, JH, | |
| 2002/07/20 | Žďár, JH, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















