| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 07. 2015 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šošůvka | Blansko | 19,24 | 19,24 | 19,06 |
|
| 2. | Těchov | Blansko | 20,76 | 19,82 | 20,76 |
|
| 3. | Malá Lhota | Blansko | 21,35 | 21,35 | 20,73 |
|
| 4. | Senetářov | Blansko | 21,52 | 21,07 | 21,52 |
|
| 5. | Žernovník B | Blansko | 22,37 | 22,37 | 21,48 |
|
| 6. | Žernovník | Blansko | 22,61 | 21,24 | 22,61 |
|
| 7. | Černovice B | Blansko | 22,85 | 22,35 | 22,85 |
|
| 8. | Sebranice | Blansko | 23,16 | 21,30 | 23,16 |
|
| 9. | Němčice | Blansko | 24,11 | 20,43 | 24,11 |
|
| 10. | Žďár | Blansko | 34,93 | 31,53 | 34,93 |
|
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | 42,24 | 34,48 | 42,24 |
|
| 12. | Černovice | Blansko | NP | NP | 19,05 |
|
| 13. | Petrovice SK | Blansko | NP | 20,51 | NP |
|
| 14. | Černá Hora | Blansko | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 16,92 | 16,70 | 16,92 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 16,99 | 17,10 | 17,10 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Silůvky | Brno-venkov | 17,13 | 16,98 | 17,13 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Němčice | Blansko | 16,85 | 17,19 | 17,19 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Senetářov | Blansko | 17,20 | 16,70 | 17,20 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 17,26 | 16,83 | 17,26 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | Blansko | 17,32 | 17,13 | 17,32 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Malá Lhota | Blansko | 17,25 | 17,33 | 17,33 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Senetářov | Blansko | 16,83 | 17,38 | 17,38 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hodějice | Vyškov | 17,42 | 17,19 | 17,42 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | Blansko | 17,46 | 17,43 | 17,46 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sychotín | Blansko | 16,26 | 17,51 | 17,51 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bousín | Prostějov | 16,78 | 17,60 | 17,60 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Černovice | Blansko | 17,60 | 17,27 | 17,60 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lysice | Blansko | 17,27 | 17,74 | 17,74 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pomezí | Svitavy | 17,20 | 17,77 | 17,77 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černá Hora | Blansko | 17,79 | 16,98 | 17,79 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lysice | Blansko | 17,26 | 17,81 | 17,81 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovník | Blansko | 17,11 | 17,82 | 17,82 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hodějice | Vyškov | 17,82 | 17,94 | 17,94 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Malá Lhota | Blansko | 17,98 | 17,77 | 17,98 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nedvězí | Svitavy | 18,02 | 17,33 | 18,02 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Senetářov | Blansko | 16,97 | 18,17 | 18,17 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Němčice | Blansko | 18,20 | 17,77 | 18,20 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žďár | Blansko | 16,99 | 18,21 | 18,21 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černovice B | Blansko | 18,22 | 17,98 | 18,22 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Senetářov B | Blansko | 18,31 | 18,28 | 18,31 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bousín | Prostějov | 18,45 | 17,84 | 18,45 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Němčice | Blansko | 17,10 | 18,54 | 18,54 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,70 | 18,58 | 18,58 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 16,41 | 16,38 | 16,41 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,30 | 16,53 | 16,53 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,73 | 15,87 | 16,73 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,85 | 16,17 | 16,85 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,90 | 16,18 | 16,90 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,85 | 17,03 | 17,03 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,14 | 16,70 | 17,14 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žernovník | Blansko | 17,18 | 16,99 | 17,18 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Černovice | Blansko | 16,62 | 17,23 | 17,23 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Senetářov | Blansko | 17,29 | 17,32 | 17,32 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Račice | Vyškov | 17,67 | 17,01 | 17,67 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Opatovice | Blansko | 16,60 | 17,68 | 17,68 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Březina | Blansko | 17,71 | 17,25 | 17,71 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Křenovice | Vyškov | 17,75 | 17,26 | 17,75 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černá Hora | Blansko | 16,83 | 18,34 | 18,34 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velké Opatovice | Blansko | 18,43 | 17,68 | 18,43 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velké Opatovice | Blansko | 18,71 | 18,04 | 18,71 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lipovec | Blansko | 18,60 | 18,84 | 18,84 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bořitov | Blansko | 18,97 | 18,79 | 18,97 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žernovník | Blansko | 18,54 | 18,97 | 18,97 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velké Opatovice | Blansko | 19,21 | 18,52 | 19,21 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | Blansko | 19,21 | 18,03 | 19,21 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | Blansko | 19,26 | 18,18 | 19,26 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Němčice | Blansko | 19,26 | 17,96 | 19,26 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Černá Hora | Blansko | 19,42 | 19,55 | 19,55 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křenovice | Vyškov | 19,38 | 19,67 | 19,67 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lipovec | Blansko | 19,69 | 19,49 | 19,69 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kunštát | Blansko | 19,06 | 19,83 | 19,83 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Němčice | Blansko | 18,46 | 20,26 | 20,26 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kotvrdovice | Blansko | 20,33 | 17,65 | 20,33 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Jezek | 17 ** | 0 | 03.07.2015 09:31 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 11.07.2015 21:08 | |
| David Sedlák | 17 ** | 0 | 02.07.2015 22:06 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 12.07.2015 06:02 | |
| František Ondrák | 18 ** | 0 | 07.07.2015 21:42 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Jezek | 18 ** | 0 | 03.07.2015 09:32 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 12.07.2015 06:02 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 11.07.2015 21:08 | |
| František Ondrák | 18 ** | 0 | 07.07.2015 21:43 | |
| David Sedlák | 18 ** | 0 | 02.07.2015 22:06 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















