| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 07. 2025 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 17,10 | 16,99 | 17,10 | |
| 2. | Bousín | Prostějov | 17,60 | 16,78 | 17,60 | |
| 3. | Lysice | Blansko | 17,74 | 17,27 | 17,74 | |
| 4. | Němčice | Blansko | 18,20 | 18,20 | 17,77 | |
| 5. | Petrovice | Blansko | 19,38 | 18,85 | 19,38 | |
| 6. | Kotvrdovice | Blansko | 19,67 | 19,67 | 19,35 | |
| 7. | Černovice | Blansko | 19,72 | 19,50 | 19,72 | |
| 8. | Silůvky | Brno-venkov | 20,08 | 18,34 | 20,08 | |
| 9. | Šebetov | Blansko | 20,85 | 20,27 | 20,85 | |
| 10. | Křenovice | Vyškov | 21,80 | 17,18 | 21,80 | |
| 11. | Žernovník B | Blansko | 26,35 | 26,33 | 26,35 | |
| 12. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | NP | NP | |
| 12. | Bořitov | Blansko | NP | NP | NP | |
| 12. | Žernovník | Blansko | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovice | Blansko | 17,23 | 16,62 | 17,23 | |
| 2. | Velké Opatovice | Blansko | 18,43 | 18,43 | 17,68 | |
| 3. | Velké Opatovice B | Blansko | 18,71 | 18,71 | 18,04 | |
| 4. | Lipovec | Blansko | 18,84 | 18,60 | 18,84 | |
| 5. | Žernovník | Blansko | 19,21 | 19,21 | 18,03 | |
| 6. | Křenovice | Vyškov | 19,67 | 19,38 | 19,67 | |
| 7. | Kunštát | Blansko | 19,83 | 19,06 | 19,83 | |
| 8. | Němčice | Blansko | 20,26 | 18,46 | 20,26 | |
| 9. | Račice | Vyškov | 24,49 | 24,03 | 24,49 | |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 25,13 | 25,13 | 23,61 | |
| 11. | Žďár | Blansko | NP | NP | NP | |
| 11. | Pamětice | Blansko | NP | NP | NP | |
| 11. | Sychotín | Blansko | NP | NP | NP | |
| 11. | Senetářov | Blansko | NP | NP | NP | |
| 11. | Sebranice | Blansko | NP | NP | NP | |
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,62 | 16,17 | 16,17 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,37 | 16,46 | 16,46 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín B | Blansko | 16,48 | 16,21 | 16,48 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,42 | 16,55 | 16,55 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Míchov | Blansko | 16,54 | 16,63 | 16,63 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,79 | 16,52 | 16,79 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Starý Jičín | Nový Jičín | 16,94 | 16,66 | 16,94 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 16,94 | 16,11 | 16,94 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Habrovany | Vyškov | 16,97 | 16,84 | 16,97 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sychotín | Blansko | 17,01 | 16,66 | 17,01 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | Vyškov | 17,06 | 17,02 | 17,06 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Míchov | Blansko | 17,06 | 16,85 | 17,06 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Těšetice TYFOČÁCI | Olomouc | 16,90 | 17,09 | 17,09 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychotín | Blansko | 16,50 | 17,10 | 17,10 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovník | Blansko | 17,15 | 16,44 | 17,15 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 16,62 | 17,20 | 17,20 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 17,24 | 16,69 | 17,24 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 17,26 | 17,29 | 17,29 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bořitov | Blansko | 17,29 | 17,13 | 17,29 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Janovice | Bruntál | 17,09 | 17,30 | 17,30 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Obora | Blansko | 17,41 | 17,25 | 17,41 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ludéřov | Olomouc | 17,26 | 17,45 | 17,45 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 16,72 | 17,46 | 17,46 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov | Nový Jičín | 16,89 | 17,48 | 17,48 | 2025/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,48 | 17,51 | 17,51 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žernovník | Blansko | 17,52 | 17,12 | 17,52 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žernovník | Blansko | 17,55 | 17,17 | 17,55 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 17,07 | 17,56 | 17,56 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,51 | 17,59 | 17,59 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chrastavec | Svitavy | 17,60 | 17,37 | 17,60 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















