Žákava 2026 (Plzeň-jih)
Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 12:00 |
| Kontakt: | Hora Josef ml. |
| Telefon: | +420 736 289 321 |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,22 | 16,81 | 17,22 | 0,41 | |
![]() | 2. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,32 | 16,75 | 17,32 | 0,57 | |
![]() | 3. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,46 | 17,40 | 17,46 | 0,06 | |
![]() | 4. | Želčany | Plzeň-jih | 17,52 | 17,09 | 17,52 | 0,43 | |
![]() | 5. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,76 | 17,76 | 16,73 | 1,03 | |
![]() | 6. | Zahorčice | Klatovy | 18,06 | 17,27 | 18,06 | 0,79 | |
![]() | 6. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 18,06 | 17,61 | 18,06 | 0,45 | |
![]() | 8. | Mochtín | Klatovy | 18,52 | 18,05 | 18,52 | 0,47 | |
![]() | 9. | Bezdědovice | Strakonice | 18,72 | 17,06 | 18,72 | 1,66 | |
![]() | 10. | Poděvousy | Domažlice | 18,89 | 18,89 | 18,15 | 0,74 | |
![]() | 11. | Neuměř | Plzeň-jih | 18,98 | 18,98 | 17,33 | 1,65 | |
![]() | 12. | Žákava | Plzeň-jih | 19,51 | 19,18 | 19,51 | 0,33 | |
![]() | 13. | Robčice | Plzeň-jih | 19,64 | 17,72 | 19,64 | 1,92 | |
![]() | 14. | Bučí | Plzeň-sever | 20,01 | 18,71 | 20,01 | 1,30 | |
![]() | 15. | Město Touškov | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Útušice | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Obora | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Stýskaly | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,89 | 16,89 | 15,74 | 1,15 | |
![]() | 2. | Žákava | Plzeň-jih | 17,45 | 17,00 | 17,45 | 0,45 | |
![]() | 3. | Poděvousy | Domažlice | 17,60 | 17,60 | 17,14 | 0,46 | |
![]() | 4. | Hradec | Plzeň-jih | 18,20 | 18,20 | 18,16 | 0,04 | |
![]() | 5. | Poděvousy Dorostenky | Domažlice | 18,69 | 18,69 | 18,44 | 0,25 | |
![]() | 6. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,79 | 19,49 | 19,79 | 0,30 | |
![]() | 7. | Chlum | Plzeň-jih | 19,85 | 19,70 | 19,85 | 0,15 | |
![]() | 8. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 20,16 | 20,16 | 16,96 | 3,20 | |
![]() | 9. | Mrtník | Plzeň-sever | 20,27 | 20,27 | 18,98 | 1,29 | |
![]() | 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,42 | 21,41 | 21,42 | 0,01 | |
![]() | 11. | Štítary | Domažlice | 26,58 | 25,68 | 26,58 | 0,90 | |
![]() | 12. | Želčany | Plzeň-jih | 29,79 | 29,79 | 21,24 | 8,55 | |
![]() | 13. | Ledce | Plzeň-sever | NP | NP | 16,74 | 103,26 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,26 | 16,13 | 16,26 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,89 | 15,74 | 16,89 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Želčany | Plzeň-jih | 16,90 | 17,11 | 17,11 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hradec | Plzeň-jih | 17,33 | 16,95 | 17,33 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 17,34 | 16,72 | 17,34 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Poděvousy | Domažlice | 17,35 | 17,20 | 17,35 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lužná | Rakovník | 17,41 | 17,02 | 17,41 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žákava | Plzeň-jih | 17,00 | 17,45 | 17,45 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | 16,94 | 17,48 | 17,48 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradec | Plzeň-jih | 17,51 | 16,57 | 17,51 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,24 | 17,53 | 17,53 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Poděvousy | Domažlice | 17,60 | 17,14 | 17,60 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hradec | Plzeň-jih | 17,63 | 17,31 | 17,63 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Štítary | Domažlice | 17,63 | 17,65 | 17,65 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Poděvousy | Domažlice | 17,66 | 17,09 | 17,66 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradec | Plzeň-jih | 16,91 | 17,72 | 17,72 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradec | Plzeň-jih | 17,77 | 16,94 | 17,77 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | Domažlice | 17,78 | 17,68 | 17,78 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,73 | 17,78 | 17,78 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Poděvousy | Domažlice | 18,06 | 17,88 | 18,06 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,03 | 18,14 | 18,14 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hradec | Plzeň-jih | 18,20 | 18,16 | 18,20 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,24 | 17,99 | 18,24 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,34 | 18,25 | 18,25 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,77 | 18,31 | 18,31 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žákava | Plzeň-jih | 17,33 | 18,43 | 18,43 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dehtín | Klatovy | 18,48 | 18,03 | 18,48 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradec | Plzeň-jih | 17,92 | 18,48 | 18,48 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želčany | Plzeň-jih | 18,49 | 18,54 | 18,54 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Štítary | Domažlice | 18,65 | 18,25 | 18,65 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












