| Liga: | Jihovalašská liga nočních soutěží |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 08. 2019 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Hověžák |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sládkovičovo | Galanta | 18,11 | 18,11 | 18,00 | |
| 2. | Dulov | Ilava | 18,59 | 18,59 | 18,53 | |
| 3. | Vysoké Pole | Zlín | 19,49 | 19,49 | 19,21 | |
| 4. | Vlachovice | Zlín | 19,58 | 19,28 | 19,58 | |
| 4. | Nedašova Lhota | Zlín | 20,08 | 20,08 | 16,57 | |
| 6. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,11 | 19,63 | 20,11 | |
| 7. | Popov | Zlín | 20,39 | 20,39 | 19,67 | |
| 8. | Drnovice | Zlín | 23,22 | 23,22 | 19,03 | |
| 9. | Rudimov | Zlín | 23,36 | 23,29 | 23,36 | |
| 10. | Bratřejov | Zlín | 25,70 | 24,31 | 25,70 | |
| 11. | Pohořelice | Zlín | 29,88 | 29,88 | 29,63 | |
| 12. | Bílovice | Uherské Hradiště | 60,75 | 22,90 | 60,75 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Drnovice | Zlín | 19,17 | 19,17 | 17,80 | |
| 2. | Křekov | Zlín | 26,32 | 26,32 | 20,55 | |
| 3. | Nedašov | Zlín | 31,31 | 16,87 | 31,31 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štítná nad Vláří | Zlín | 14,50 | 14,80 | 14,80 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevšová B | Zlín | 14,70 | 14,84 | 14,84 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brumov B | Zlín | 14,84 | 14,82 | 14,84 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nedašova Lhota | Zlín | 14,73 | 14,85 | 14,85 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevšová | Zlín | 14,91 | 14,33 | 14,91 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 15,03 | 14,64 | 15,03 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mladcová | Zlín | 15,07 | 14,92 | 15,07 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lidečko | Vsetín | 14,61 | 15,14 | 15,14 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Štítná nad Vláří | Zlín | 15,16 | 14,87 | 15,16 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mirošov | Zlín | 15,06 | 15,16 | 15,16 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hoštiná | Púchov | 15,16 | 14,88 | 15,16 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mladcová | Zlín | 15,14 | 15,17 | 15,17 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vysoké Pole | Zlín | 15,17 | 14,69 | 15,17 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velký Ořechov C | Zlín | 14,53 | 15,19 | 15,19 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bystřička | Vsetín | 15,20 | 14,90 | 15,20 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vrbětice | Zlín | 14,71 | 15,21 | 15,21 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vrbětice | Zlín | 15,21 | 14,81 | 15,21 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Štítná nad Vláří | Zlín | 15,26 | 14,66 | 15,26 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | Zlín | 15,31 | 15,26 | 15,31 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hostětín | Uherské Hradiště | 15,05 | 15,32 | 15,32 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Poľný Kesov | Nitra | 15,34 | 15,11 | 15,34 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mirošov | Zlín | 15,34 | 14,63 | 15,34 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Všemina | Zlín | 14,71 | 15,35 | 15,35 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbětice | Zlín | 15,43 | 14,58 | 15,43 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vysoké Pole | Zlín | 15,43 | 14,86 | 15,43 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mirošov B | Zlín | 15,18 | 15,44 | 15,44 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nedašova Lhota | Zlín | 15,35 | 15,45 | 15,45 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nevšová B | Zlín | 15,49 | 15,38 | 15,49 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mirošov A | Zlín | 15,11 | 15,56 | 15,56 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Poteč | Zlín | 15,38 | 15,57 | 15,57 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 17,00 | 16,61 | 17,00 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,05 | 16,54 | 17,05 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Popov | Zlín | 17,98 | 17,27 | 17,98 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoké Pole | Zlín | 18,03 | 17,86 | 18,03 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,08 | 17,53 | 18,08 | 2022/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sládkovičovo | Galanta | 18,11 | 18,00 | 18,11 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Drnovice | Zlín | 18,11 | 18,29 | 18,29 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Slušovice | Zlín | 18,33 | 18,06 | 18,33 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,75 | 18,35 | 18,35 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vlachovice | Zlín | 17,20 | 18,46 | 18,46 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vysoké Pole | Zlín | 17,76 | 18,48 | 18,48 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vlachovice | Zlín | 18,36 | 18,50 | 18,50 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,52 | 17,47 | 18,52 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hostětín | Uherské Hradiště | 18,59 | 17,43 | 18,59 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dulov | Ilava | 18,59 | 18,53 | 18,59 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velký Ořechov | Zlín | 18,62 | 17,40 | 18,62 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nevšová | Zlín | 18,67 | 18,34 | 18,67 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,73 | 17,81 | 18,73 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vlachovice | Zlín | 18,78 | 18,11 | 18,78 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pohořelice | Zlín | 18,99 | 18,29 | 18,99 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Rudimov | Zlín | 18,99 | 18,45 | 18,99 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,12 | 19,01 | 19,01 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Slušovice | Zlín | 18,40 | 19,02 | 19,02 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Holešov | Kroměříž | 17,81 | 19,02 | 19,02 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,15 | 17,03 | 19,15 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vlachovice | Zlín | 19,25 | 17,82 | 19,25 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nedašov | Zlín | 19,29 | 19,24 | 19,29 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Slušovice | Zlín | 17,94 | 19,34 | 19,34 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Veselá | Zlín | 19,39 | 19,18 | 19,39 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vysoké Pole | Zlín | 18,49 | 19,47 | 19,47 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,61 | 16,58 | 16,61 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lukov | Zlín | 17,13 | 16,20 | 17,13 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Lipová | Zlín | 15,69 | 17,42 | 17,42 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Valašské Příkazy | Vsetín | 17,61 | 18,21 | 18,21 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Štípa | Zlín | 18,33 | 18,72 | 18,72 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Býškovice | Přerov | 18,80 | 19,49 | 19,49 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | - | bez určení okresu | 20,36 | 19,94 | 20,36 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nevšová | Zlín | 25,30 | 25,27 | 25,30 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ublo | Zlín | NP | NP | NP | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,22 | 18,37 | 18,37 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,67 | 20,59 | 20,67 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sazovice | Zlín | 22,24 | 21,74 | 22,24 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Martinice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 17,88 | https://youtu.be/Y_Jlqe7DnQA | Bronislav Lysák | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/01 | Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole | |
| 2025/07/26 | Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole | |
| 2024/08/03 | Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole | |
| 2023/08/05 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2022/08/06 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2019/08/03 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2018/08/04 | Vysoké Pole - JLNS, O vysocké sele | |
| 2018/08/04 | Vysoké Pole, Denní pohárová soutěž ZLPS | |
| 2017/08/05 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2016/08/06 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2015/08/15 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2014/08/09 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2013/06/29 | Vysoké Pole, O vysocké sele | |
| 2012/08/11 | Vysoké Pole, 6.ročník O vysocké sele | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















