| Liga: | Velká cena prostějovska |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 17. 05. 2025 14:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Martin Ošťádal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,88 | 17,88 | 17,67 | |
| 2. | Bílovice | Prostějov | 18,66 | 18,66 | 18,45 | |
| 3. | Dětkovice | Prostějov | 18,70 | 18,70 | 18,42 | |
| 4. | Bousín | Prostějov | 18,72 | 18,72 | 17,32 | |
| 5. | Seloutky | Prostějov | 18,87 | 18,49 | 18,87 | |
| 6. | Soběsuky | Prostějov | 19,06 | 18,80 | 19,06 | |
| 7. | Topolany | Vyškov | 19,31 | 19,31 | 18,84 | |
| 8. | Kobeřice | Prostějov | 19,78 | 19,58 | 19,78 | |
| 9. | Soběsuky B | Prostějov | 21,25 | 21,25 | 19,97 | |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 22,50 | 21,36 | 22,50 | |
| 11. | Hostěrádky-Rešov -Rešov | Vyškov | NP | NP | NP | |
| 11. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | NP | NP | NP | |
| 11. | Plumlov Mamby | Prostějov | NP | NP | NP | |
| 11. | Tvarožná | Brno-venkov | NP | NP | NP | |
| 11. | Seloutky B | Prostějov | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Topolany | Vyškov | 33,50 | 23,24 | 23,24 | |
| 2. | Seloutky | Prostějov | 40,23 | 28,65 | 28,65 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vrchoslavice | Prostějov | 15,42 | 15,37 | 15,42 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velká Bystřice | Olomouc | 15,41 | 15,48 | 15,48 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vrchoslavice | Prostějov | - | - | 15,71 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hoštice | Kroměříž | 15,84 | 15,20 | 15,84 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dětkovice | Vyškov | - | - | 15,87 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Měrotín | Olomouc | - | - | 15,92 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hoštice | Kroměříž | - | - | 16,37 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chropyně | Kroměříž | 16,28 | 16,59 | 16,59 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Habrovany | Vyškov | 16,52 | 16,71 | 16,71 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,87 | 16,94 | 16,94 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 16,84 | 17,13 | 17,13 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 17,34 | 17,13 | 17,34 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dub nad Moravou | Olomouc | 16,41 | 17,63 | 17,63 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | Prostějov | 16,74 | 17,74 | 17,74 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Želeč | Prostějov | 17,17 | 17,79 | 17,79 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křenovice | Přerov | 17,80 | 17,55 | 17,80 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Janovice | Bruntál | 17,84 | 17,51 | 17,84 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabůvka | Přerov | 17,50 | 17,84 | 17,84 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Otinoves | Prostějov | 18,09 | 17,88 | 18,09 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pustiměř | Vyškov | - | - | 18,28 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Starý Jičín | Nový Jičín | 17,12 | 18,45 | 18,45 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Němčice nad Hanou A | Prostějov | - | - | 18,46 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Těšetice | Olomouc | 18,66 | 18,45 | 18,66 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pustiměř Dorost | Vyškov | 18,73 | 18,50 | 18,73 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Niva | Prostějov | - | - | 18,79 | 2019/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Počenice | Kroměříž | 18,81 | 18,50 | 18,81 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Medlov | Kroměříž | 18,98 | 18,76 | 18,98 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílovice C - odpad | Prostějov | 17,79 | 19,07 | 19,07 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Habrovany | Vyškov | 17,40 | 19,38 | 19,38 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílovice | Prostějov | 19,80 | 18,00 | 19,80 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 16,32 | 16,98 | 16,98 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 17,40 | 17,25 | 17,40 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dolní Libina | Šumperk | 17,60 | 17,71 | 17,71 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bousín | Prostějov | 17,88 | 17,67 | 17,88 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dub nad Moravou | Olomouc | 17,88 | 17,67 | 17,88 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | Vyškov | - | - | 17,92 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Soběsuky | Prostějov | 17,94 | 17,62 | 17,94 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hodějice | Vyškov | - | - | 17,95 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bílovice | Prostějov | 17,41 | 17,96 | 17,96 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Soběsuky B | Prostějov | 18,38 | 18,44 | 18,44 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Karolín | Kroměříž | 17,65 | 18,45 | 18,45 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Cholina | Olomouc | 17,77 | 18,56 | 18,56 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Karolín | Kroměříž | 18,65 | 17,86 | 18,65 | 2023/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bílovice | Prostějov | 18,66 | 18,45 | 18,66 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dětkovice | Prostějov | 18,70 | 18,42 | 18,70 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Loučany | Olomouc | 18,71 | 17,47 | 18,71 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bousín | Prostějov | 18,72 | 17,32 | 18,72 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Seloutky | Prostějov | 18,49 | 18,87 | 18,87 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bousín | Prostějov | 18,89 | 18,66 | 18,89 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Soběsuky | Prostějov | 18,92 | 18,47 | 18,92 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,08 | 19,06 | 19,06 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Soběsuky | Prostějov | 18,80 | 19,06 | 19,06 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílovice | Prostějov | 19,12 | 18,42 | 19,12 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Polkovice | Přerov | - | - | 19,19 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Topolany | Vyškov | 19,31 | 18,84 | 19,31 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Haňovice | Olomouc | 19,34 | 17,22 | 19,34 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Soběsuky | Prostějov | 19,08 | 19,36 | 19,36 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Náměšť na Hané | Olomouc | 19,70 | 19,33 | 19,70 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kobeřice | Prostějov | 19,58 | 19,78 | 19,78 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Císařov | Přerov | - | - | 19,87 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Topolany | Vyškov | 23,24 | 23,24 | 33,50 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Seloutky | Prostějov | 28,65 | 28,65 | 40,23 | 2025/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Dominik Veverka | 17 ** | 4 | 11.05.2025 19:52 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















