| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/653601284820001/ |
| Kdy: | 26. 11. 2016 08:00 |
| Kontakt: | SDH Vrbětice |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | František Měřička |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 18,83 | 18,83 | 18,37 | |
| 2. | Nevšová - Vlachovice | Zlín | 19,35 | 19,20 | 19,35 | |
| 3. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,83 | 19,83 | 18,10 | |
| 4. | Velký Ořechov | Zlín | 19,85 | 19,31 | 19,85 | |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 20,46 | 19,79 | 20,46 | |
| 6. | Tučapy | Kroměříž | 21,28 | 20,73 | 21,28 | |
| 7. | Jarošov | Uherské Hradiště | 23,09 | 21,47 | 23,09 | |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 23,62 | 23,62 | 18,35 | |
| 9. | Skalica Schaeffler | Skalica | 24,06 | 20,39 | 24,06 | |
| 10. | Nětčice | Kroměříž | 49,02 | 18,94 | 49,02 | |
| 11. | Vizovice | Zlín | NP | - | - | |
| 12. | Semetín | Vsetín | NP | - | - |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 16,00 | 15,56 | 16,00 | |
| 2. | Křekov | Zlín | 20,67 | 20,67 | 20,03 | |
| 3. | Vrbětice | Zlín | 39,21 | 39,21 | 37,36 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hoštiná | Púchov | 14,40 | 14,53 | 14,53 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Francova Lhota | Vsetín | 14,34 | 14,72 | 14,72 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Brumov | Zlín | 14,76 | 14,45 | 14,76 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hoštiná | Púchov | 14,84 | 14,25 | 14,84 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vrbětice | Zlín | 14,73 | 14,85 | 14,85 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vrbětice | Zlín | 14,51 | 14,87 | 14,87 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice B | Kroměříž | 14,79 | 14,88 | 14,88 | 2024/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velký Ořechov | Zlín | 14,95 | 14,77 | 14,95 | 2024/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 14,71 | 14,99 | 14,99 | 2024/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mirošov | Zlín | 15,04 | 14,34 | 15,04 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky B | Uherské Hradiště | 14,51 | 15,05 | 15,05 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vysoké Pole | Zlín | 14,91 | 15,06 | 15,06 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,11 | 14,77 | 15,11 | 2013/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,11 | 14,77 | 15,11 | 2014/11/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Štítná nad Vláří | Zlín | 15,15 | 14,73 | 15,15 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vysoké Pole | Zlín | 15,19 | 14,60 | 15,19 | 2016/11/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vrbětice | Zlín | 14,54 | 15,19 | 15,19 | 2014/11/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vrbětice | Zlín | 14,54 | 15,19 | 15,19 | 2013/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice A | Kroměříž | 14,45 | 15,20 | 15,20 | 2024/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrbětice | Zlín | 15,20 | 14,59 | 15,20 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Všemina | Zlín | 15,20 | 14,75 | 15,20 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mikulůvka | Vsetín | 15,20 | 15,21 | 15,21 | 2013/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mikulůvka | Vsetín | 15,20 | 15,21 | 15,21 | 2014/11/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Odry | Nový Jičín | 15,03 | 15,23 | 15,23 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lipová | Zlín | 15,24 | 15,23 | 15,24 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,12 | 15,25 | 15,25 | 2014/11/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,12 | 15,25 | 15,25 | 2013/11/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbětice | Zlín | 14,54 | 15,25 | 15,25 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mirošov | Zlín | 15,18 | 15,30 | 15,30 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbětice | Zlín | 15,33 | 14,57 | 15,33 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,15 | 16,09 | 16,15 | 2010/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,41 | 16,63 | 16,63 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | - | - | 16,76 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrášťany | Litoměřice | 16,80 | 15,98 | 16,80 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 16,69 | 16,85 | 16,85 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 17,11 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,12 | 16,53 | 17,12 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,16 | 17,10 | 17,16 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 16,39 | 17,22 | 17,22 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vitiněves | Jičín | 17,23 | 16,58 | 17,23 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,24 | 16,91 | 17,24 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Výčapy G | Kutná Hora | 16,89 | 17,30 | 17,30 | 2010/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,34 | 17,20 | 17,34 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,14 | 17,39 | 17,39 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,07 | 17,42 | 17,42 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olší | Brno-venkov | 17,46 | 16,83 | 17,46 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,95 | 17,49 | 17,49 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sazovice | Zlín | 16,83 | 17,51 | 17,51 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | - | - | 17,52 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vitiněves | Jičín | 17,00 | 17,52 | 17,52 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,27 | 17,55 | 17,55 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,55 | 17,56 | 17,56 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Roštění | Kroměříž | 16,72 | 17,58 | 17,58 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velký Ořechov | Zlín | 17,48 | 17,59 | 17,59 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Popov | Zlín | 17,62 | 16,93 | 17,62 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,62 | 16,93 | 17,62 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Popov | Zlín | 17,67 | 16,58 | 17,67 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,68 | 17,57 | 17,68 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chrášťany | Litoměřice | 17,28 | 17,68 | 17,68 | 2010/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,69 | 16,18 | 17,69 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vrbka | Kroměříž | 15,99 | 15,84 | 15,99 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Popov | Zlín | 15,93 | 16,05 | 16,05 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 16,07 | 15,87 | 16,07 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,06 | 16,10 | 16,10 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Popov | Zlín | 15,91 | 16,32 | 16,32 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lipová | Zlín | 16,45 | 15,83 | 16,45 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ublo | Zlín | 16,62 | 16,14 | 16,62 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mirošov | Zlín | 16,27 | 16,69 | 16,69 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Francova Lhota | Vsetín | 16,76 | 16,16 | 16,76 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,39 | 16,94 | 16,94 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Polichno | Zlín | 16,05 | 16,96 | 16,96 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zádveřice | Zlín | 16,47 | 16,96 | 16,96 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lipová | Zlín | 17,08 | - | 17,08 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,06 | 16,61 | 17,09 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vlachova Lhota | Zlín | 17,13 | 16,98 | 17,13 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sazovice | Zlín | 16,27 | 17,20 | 17,20 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,57 | 17,25 | 17,25 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mirošov | Zlín | 16,81 | 17,27 | 17,27 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lukov | Zlín | 15,16 | 17,33 | 17,33 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mirošov | Zlín | 16,97 | 17,40 | 17,40 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevšová | Zlín | 16,88 | 17,50 | 17,50 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mysločovice | Zlín | 17,48 | 17,55 | 17,55 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,60 | 17,62 | 17,62 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Racková | Zlín | 17,67 | 17,30 | 17,67 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Záhlinice | Kroměříž | 17,68 | 17,74 | 17,74 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nevšová | Zlín | 17,79 | 17,08 | 17,79 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sazovice | Zlín | 17,92 | 16,65 | 17,92 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lukov | Zlín | 15,61 | 17,93 | 17,93 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lukov | Zlín | 18,03 | 17,43 | 18,03 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lukov | Zlín | 18,00 | 18,13 | 18,13 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Březolupy | Uherské Hradiště | 18,24 | 16,61 | 18,24 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tečovice | Zlín | 18,31 | 17,45 | 18,31 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohořelice | Zlín | 18,49 | 18,46 | 18,49 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohořelice | Zlín | 19,01 | 18,13 | 19,01 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malenovice | Zlín | 19,01 | 19,02 | 19,02 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tečovice | Zlín | 19,06 | 17,51 | 19,06 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,24 | 19,21 | 19,24 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sazovice | Zlín | 17,87 | 19,27 | 19,27 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vizovice | Zlín | 19,29 | 19,07 | 19,29 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lhota | Zlín | 19,33 | 18,76 | 19,33 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 19,36 | 18,50 | 19,36 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | - | bez určení okresu | 19,39 | 19,30 | 19,39 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kaňovice | Zlín | 19,61 | 18,41 | 19,61 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Racková | Zlín | 19,07 | 19,79 | 19,79 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Míkovice | Uherské Hradiště | 19,89 | 19,56 | 19,89 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Racková | Zlín | 19,98 | 18,81 | 19,98 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pohořelice | Zlín | 20,01 | 18,98 | 20,01 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nedašov | Zlín | 20,21 | 18,14 | 20,21 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 20,22 | 19,94 | 20,22 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,93 | 20,32 | 20,32 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Racková | Zlín | 20,39 | 19,51 | 20,39 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lhota | Zlín | 20,58 | 19,97 | 20,58 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lhota | Zlín | 20,38 | 20,86 | 20,86 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lidečko | Vsetín | 20,91 | 20,56 | 20,91 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lhota | Zlín | 19,84 | 20,96 | 20,96 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Machová | Zlín | 20,88 | 21,01 | 21,01 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,45 | 21,03 | 21,03 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šarovy | Zlín | 21,15 | 18,34 | 21,15 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | Zlín | 20,97 | 21,60 | 21,60 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílovice | Uherské Hradiště | 21,45 | 21,60 | 21,60 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















