| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 08. 2011 11:00 |
| Kontakt: | František Měřička |
| Telefon: | 736115974 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,76 | - | - | |
| 2. | Chrášťany | Litoměřice | 17,11 | - | - | |
| 3. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 17,52 | - | - | |
| 4. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,83 | - | - | |
| 5. | Petrovice Q | Třebíč | 18,52 | - | - | |
| 6. | Svoboda | Opava | 18,63 | - | - | |
| 7. | Vítonice | Znojmo | 18,65 | - | - | |
| 8. | Vitiněves | Jičín | 18,88 | - | - | |
| 9. | Oprechtice | Frýdek-Místek | 18,98 | - | - | |
| 10. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 19,07 | - | - | |
| 11. | Nevcehle | Jihlava | 19,27 | - | - | |
| 12. | - Severky | bez určení okresu | 19,46 | - | - | |
| 13. | Bartovice | Ostrava-město | 19,49 | - | - | |
| 14. | Výčapy | Třebíč | 19,54 | - | - | |
| 15. | Velký Ořechov | Zlín | 21,81 | - | - | |
| 16. | Hřivínův Újezd | Zlín | 39,46 | - | - | |
| 17. | Nedašova Lhota | Zlín | 48,61 | - | - | |
| 18. | Dvorce | Tábor | NP | - | - | |
| 18. | Tečovice | Zlín | NP | - | - | |
| 18. | Pravčice | Kroměříž | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 16,31 | 16,25 | 16,31 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 16,37 | 16,39 | 16,39 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,24 | 16,43 | 16,43 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,31 | 16,58 | 16,58 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,75 | 16,69 | 16,75 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vřesovice | Hodonín | 16,54 | 16,80 | 16,80 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevcehle | Jihlava | 16,85 | 16,53 | 16,85 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Trnava | Třebíč | 16,89 | 16,76 | 16,89 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbětice | Zlín | 16,92 | 16,76 | 16,92 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,91 | 16,93 | 16,93 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vrbětice | Zlín | 16,80 | 16,95 | 16,95 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vrbětice | Zlín | 16,79 | 16,96 | 16,96 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | Zlín | 16,42 | 17,00 | 17,00 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Libuň | Jičín | 17,05 | 16,92 | 17,05 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,63 | 17,09 | 17,09 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,09 | 16,79 | 17,09 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plumlov | Prostějov | 16,73 | 17,10 | 17,10 | 2010/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velký Ořechov | Zlín | 16,60 | 17,11 | 17,11 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,12 | 16,62 | 17,12 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrbětice | Zlín | 17,12 | 16,93 | 17,12 | 2013/09/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 17,03 | 17,13 | 17,13 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,14 | 16,85 | 17,14 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 17,14 | 16,56 | 17,14 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,14 | 17,16 | 17,16 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olšovec | Přerov | 17,20 | 16,67 | 17,20 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Stará Říše | Jihlava | 17,20 | 17,06 | 17,20 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Poříčí | Blansko | 17,20 | 17,20 | 17,20 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Veselá | Zlín | 17,21 | 16,90 | 17,21 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žernovník | Blansko | 17,21 | 17,17 | 17,21 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radíkov | Přerov | 16,77 | 17,24 | 17,24 | 2010/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 19,09 | 19,21 | 19,21 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















