| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 08. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Strnad Stanislav |
| Telefon: | 724900907 |
| Okres: | Příbram |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vranovice | Příbram | 17,03 | 16,69 | 17,03 | |
| 2. | Štítary | Domažlice | 17,68 | 16,71 | 17,68 | |
| 3. | Dehtín | Klatovy | 18,09 | 17,98 | 18,09 | |
| 4. | Hradec | Plzeň-jih | 18,17 | 18,17 | 17,71 | |
| 5. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,28 | 18,27 | 18,28 | |
| 6. | Želčany | Plzeň-jih | 18,49 | 18,49 | 17,92 | |
| 7. | Poděvousy | Domažlice | 18,73 | 18,65 | 18,73 | |
| 8. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,96 | 18,96 | 18,83 | |
| 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,67 | 19,67 | 18,54 | |
| 10. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 21,29 | 21,29 | 18,84 | |
| 11. | Chotíkov | Plzeň-sever | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 14,09 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nalžovice | Příbram | - | - | 14,15 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,17 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíč | Příbram | - | - | 14,26 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,28 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,34 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Drahňovice | Benešov | 14,41 | 14,47 | 14,47 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 14,54 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nahoruby | Benešov | - | - | 14,54 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,62 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nahoruby | Benešov | - | - | 14,63 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vranovice | Příbram | 14,63 | 14,29 | 14,63 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nahoruby | Benešov | - | - | 14,65 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedlčany | Příbram | - | - | 14,68 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,70 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radětice | Příbram | - | - | 14,74 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 14,76 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Drahňovice | Benešov | 14,03 | 14,80 | 14,80 | 2021/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Svaté Pole | Příbram | - | - | 14,81 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Svaté Pole | Příbram | - | - | 14,84 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hlubyně | Příbram | - | - | 14,85 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radíč | Příbram | - | - | 14,89 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,92 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jesenice | Příbram | - | - | 14,93 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vranovice | Příbram | - | - | 14,93 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 14,98 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 14,98 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březnice | Příbram | 14,89 | 15,01 | 15,01 | 2022/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nahoruby | Benešov | - | - | 15,01 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vranovice | Příbram | - | - | 15,04 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skalice | Příbram | - | - | 15,87 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Skalice | Příbram | - | - | 16,48 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štítary | Domažlice | - | - | 16,90 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vranovice | Příbram | 16,69 | 17,03 | 17,03 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlubyně | Příbram | - | - | 17,18 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahořany | Praha-západ | - | - | 17,26 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | Benešov | - | - | 17,41 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,48 | 17,50 | 17,50 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,57 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahořany | Praha-západ | - | - | 17,64 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Střezimíř | Benešov | - | - | 17,65 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zalužany | Příbram | - | - | 17,65 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štítary | Domažlice | 16,71 | 17,68 | 17,68 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hořetice | Benešov | - | - | 17,68 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vranovice | Příbram | - | - | 17,73 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 17,84 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Střezimíř | Benešov | - | - | 17,89 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Střezimíř | Benešov | - | - | 17,90 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,93 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Líchovy | Příbram | - | - | 17,93 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahořany | Praha-západ | - | - | 17,98 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vranovice | Příbram | - | - | 18,01 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lužná | Rakovník | - | - | 18,06 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,07 | 17,95 | 18,07 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zaječov | Beroun | - | - | 18,09 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dehtín | Klatovy | 17,98 | 18,09 | 18,09 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlubyně | Příbram | - | - | 18,10 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vranovice | Příbram | - | - | 18,11 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Skalice | Příbram | - | - | 18,14 | 2019/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradec | Plzeň-jih | 18,17 | 17,71 | 18,17 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,56 | https://youtu.be/O3LgYXcligA | Jícháč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















