Vlkovice 2026 (České Budějovice)
O pohár ( nástřikové)
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 20. 06. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Theodor Matouš |
| Telefon: | 602 166 051 |
| Okres: | České Budějovice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Srubec | České Budějovice | 17,35 | 17,35 | 16,88 | 0,47 | |
![]() | 2. | Chlum B | Český Krumlov | 17,52 | 17,52 | 17,44 | 0,08 | |
![]() | 3. | Ledenice | České Budějovice | 17,70 | 17,70 | 17,56 | 0,14 | |
![]() | 4. | Chlum A | Český Krumlov | 18,46 | 17,50 | 18,46 | 0,96 | |
![]() | 5. | Borovany | České Budějovice | 19,15 | 18,66 | 19,15 | 0,49 | |
![]() | 6. | Lišov C | České Budějovice | 19,97 | 16,72 | 19,97 | 3,25 | |
![]() | 7. | Milenovice | Písek | 20,25 | 20,25 | 19,67 | 0,58 | |
![]() | 8. | Křenovice | České Budějovice | 26,32 | 25,03 | 26,32 | 1,29 | |
![]() | 9. | Lišov A | České Budějovice | 26,83 | 16,79 | 26,83 | 10,04 | |
![]() | 10. | Strážkovice | České Budějovice | 30,04 | 27,93 | 30,04 | 2,11 | |
![]() | 11. | Todně | České Budějovice | 32,15 | 31,81 | 32,15 | 0,34 | |
![]() | 12. | Rudolfov | České Budějovice | NP | NP | NP | - | |
![]() | 12. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 16,83 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ledenice | České Budějovice | 16,68 | 17,08 | 17,08 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Srubec | České Budějovice | 17,35 | 16,88 | 17,35 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chlum B | Český Krumlov | 17,52 | 17,44 | 17,52 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lišov A | České Budějovice | 17,60 | 17,46 | 17,60 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ledenice | České Budějovice | 17,70 | 17,56 | 17,70 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 18,36 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Rudolfov | České Budějovice | 18,38 | 17,72 | 18,38 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chlum A | Český Krumlov | 17,50 | 18,46 | 18,46 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lišov C | České Budějovice | 18,51 | 18,19 | 18,51 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Srubec | České Budějovice | 18,54 | 17,59 | 18,54 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plešovice | Český Krumlov | 19,06 | 18,85 | 19,06 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rudolfov | České Budějovice | - | - | 19,11 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hosín | České Budějovice | - | - | 19,13 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Borovany | České Budějovice | 18,66 | 19,15 | 19,15 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křenovice | České Budějovice | 19,76 | 19,57 | 19,76 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 19,88 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chlum B | Český Krumlov | 19,88 | 19,93 | 19,93 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lišov C | České Budějovice | 16,72 | 19,97 | 19,97 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Todně | České Budějovice | 20,14 | 20,11 | 20,14 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Milenovice | Písek | 20,25 | 19,67 | 20,25 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Srubec | České Budějovice | - | - | 20,75 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Borovany | České Budějovice | 17,83 | 20,96 | 20,96 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Netřebice | Český Krumlov | 21,08 | 20,65 | 21,08 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lišov C | České Budějovice | - | - | 21,31 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 21,33 | 21,41 | 21,41 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Třebín | České Budějovice | - | - | 22,27 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 24,31 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Homole | České Budějovice | 24,78 | 23,17 | 24,78 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Křenovice | České Budějovice | 25,03 | 26,32 | 26,32 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












