| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://hasicivitonice.eu/ |
| Kdy: | 30. 08. 2015 11:00 |
| Kontakt: | Jan Bělík |
| Telefon: | 732 834 927 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Honza Bělík |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | Přerov | 16,67 | 16,67 | 16,64 | |
| 2. | Bílany | Kroměříž | 17,13 | 17,03 | 17,13 | |
3. | Komárovice | Vsetín | 17,34 | 17,34 | 16,74 | |
| 4. | Rychlov | Kroměříž | 17,43 | 17,43 | 17,02 | |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 17,50 | 16,08 | 17,50 | |
6. | Špičky | Přerov | 18,33 | 18,07 | 18,33 | |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 18,59 | 18,59 | 18,38 | |
| 8. | Rymice | Kroměříž | 19,31 | 19,31 | 17,04 | |
| 9. | Machová | Zlín | 19,69 | 19,69 | 18,28 |
|
| 10. | Loukov | Kroměříž | 19,89 | 19,63 | 19,89 | |
| 11. | Nětčice | Kroměříž | 20,05 | 20,05 | 18,08 | |
| 12. | Tučapy | Kroměříž | 21,56 | 21,56 | 20,61 | |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 15,56 | 15,63 | 15,63 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 16,16 | 16,12 | 16,16 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabůvka | Přerov | 16,40 | 16,37 | 16,40 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,51 | 16,29 | 16,51 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Babice | Vsetín | 16,71 | 16,32 | 16,71 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mladcová | Zlín | 16,68 | 16,73 | 16,73 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | Přerov | 16,66 | 16,76 | 16,76 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Špičky | Přerov | 16,62 | 16,78 | 16,78 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,61 | 16,79 | 16,79 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | 16,82 | 16,79 | 16,82 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Luboměř | Nový Jičín | 16,84 | 16,76 | 16,84 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Ořechov | Zlín | 16,90 | 16,67 | 16,90 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,02 | 16,92 | 17,02 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,04 | 16,61 | 17,04 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 17,09 | 17,08 | 17,09 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,17 | 16,68 | 17,17 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Luboměř | Nový Jičín | 17,17 | 16,43 | 17,17 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,47 | 17,18 | 17,18 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,11 | 17,23 | 17,23 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,25 | 16,98 | 17,25 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | Přerov | 17,03 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,35 | 17,37 | 17,37 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,40 | 17,34 | 17,40 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,52 | 17,04 | 17,52 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radíkov | Přerov | 17,54 | 16,83 | 17,54 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,59 | 17,40 | 17,59 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice | Kroměříž | 16,16 | 17,60 | 17,60 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Roštění | Kroměříž | 17,64 | 17,44 | 17,64 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Karolín | Kroměříž | 17,70 | 16,83 | 17,70 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hranice | Přerov | 17,62 | 17,71 | 17,71 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,44 | 17,03 | 17,03 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,91 | 17,20 | 17,20 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučka | Vsetín | 17,07 | 17,52 | 17,52 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hostašovice | Nový Jičín | 18,34 | 16,97 | 18,34 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Roštění | Kroměříž | 17,80 | 18,41 | 18,41 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Loukov | Kroměříž | 17,52 | 18,84 | 18,84 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lukov | Zlín | 21,48 | 20,10 | 21,48 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ratiboř | Vsetín | 24,75 | 26,47 | 26,47 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radkova Lhota | Přerov | 20,65 | 30,01 | 30,01 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ludslavice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 16,93 | 5 | 30.08.2015 09:13 | |
| Michal Družbík | 16,99 | 0 | 24.08.2015 10:40 | |
| Verča Žeravová | 17,01 | 0 | 29.08.2015 13:23 | |
| Martin Ondra | 17,07 | 0 | 30.08.2015 09:10 | |
| Milan Kochaníček | 17,11 | 0 | 30.08.2015 07:16 | |
| Petr Miklík | 17,12 | 0 | 24.08.2015 09:30 | |
| Tomáš Bakalík | 17,25 | 0 | 24.08.2015 10:00 | |
| Michal Matějíček | 17,26 | 0 | 29.08.2015 21:02 | |
| Petr Jezek | 17,61 | 0 | 22.08.2015 21:23 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Miklík | 16,82 | 10 | 24.08.2015 09:31 | |
| Martin Ondra | 16,89 | 3 | 30.08.2015 09:10 | |
| Verča Žeravová | 16,92 | 0 | 29.08.2015 13:23 | |
| Michal Matějíček | 16,93 | 0 | 29.08.2015 21:02 | |
| Michal Družbík | 16,95 | 0 | 24.08.2015 10:41 | |
| Milan Kochaníček | 17,31 | 0 | 30.08.2015 07:17 | |
| Zdeněk Juřík | 17,36 | 0 | 30.08.2015 09:14 | |
| Tomáš Bakalík | 17,55 | 0 | 24.08.2015 10:00 | |
| Petr Jezek | 18,13 | 0 | 22.08.2015 21:23 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,59 | https://youtu.be/YFV7RVkdpns | Petr Kropáč | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 17,64 | https://youtu.be/OpTmALRzTCs | Tomáš Bakalík | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,55 | https://youtu.be/m7DonHiKQFE | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 19,69 | https://youtu.be/UsV_rwuUq6I | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11817621 Kód: a11817621 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11816378 Kód: a11816378 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















