| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://www.hasicivitonice.eu/ |
| Kdy: | 03. 08. 2013 21:30 |
| Kontakt: | Stanislav Ludka |
| Telefon: | 608902930 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Standa |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostašovice | Nový Jičín | 18,05 | 18,05 | 17,91 | |
| 2. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,57 | 18,51 | 18,57 | |
| 3. | Paršovice | Přerov | 18,73 | 17,35 | 18,73 | |
| 4. | Loukov | Kroměříž | 18,78 | 18,41 | 18,78 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 19,91 | 19,28 | 19,91 | |
| 6. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 21,41 | 21,41 | 19,95 | |
| 7. | Bohuslávky | Přerov | 21,97 | 21,97 | 20,67 | |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 25,14 | 21,07 | 25,14 | |
| 9. | Býškovice | Přerov | 25,93 | 25,93 | 18,30 | |
| 10. | Jankovice | Kroměříž | 50,57 | 39,44 | 50,57 | |
| 11. | Tučapy | Kroměříž | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bystřička | Vsetín | 14,36 | 14,16 | 14,36 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 14,76 | 14,23 | 14,76 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vysoká | Přerov | 14,64 | 14,91 | 14,91 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,03 | 14,38 | 15,03 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,20 | 14,87 | 15,20 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,29 | 14,88 | 15,29 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prostřední Bečva | Vsetín | 14,89 | 15,30 | 15,30 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,34 | 14,74 | 15,34 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Odry | Nový Jičín | 15,39 | 15,18 | 15,39 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radkova Lhota | Přerov | 15,45 | 14,72 | 15,45 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Podolí | Vsetín | 15,25 | 15,48 | 15,48 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vítonice | Kroměříž | 15,59 | 15,44 | 15,59 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Malhotice | Přerov | 14,64 | 15,60 | 15,60 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,60 | 15,37 | 15,60 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Luboměř | Nový Jičín | 15,76 | 15,11 | 15,76 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,87 | 15,77 | 15,77 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Špičky | Přerov | 15,78 | 14,63 | 15,78 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabůvka | Přerov | 14,99 | 15,87 | 15,87 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 15,92 | 14,22 | 15,92 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radkova Lhota | Přerov | 14,50 | 15,96 | 15,96 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Veselá | Zlín | 14,75 | 15,98 | 15,98 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hranice | Přerov | 15,21 | 16,08 | 16,08 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radkova Lhota | Přerov | 15,13 | 16,14 | 16,14 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Leskovec | Vsetín | 15,61 | 16,16 | 16,16 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mikulůvka B | Vsetín | 16,19 | 15,91 | 16,19 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Valašská Polanka | Vsetín | 16,24 | 16,14 | 16,24 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Provodovice | Přerov | 16,44 | 15,29 | 16,44 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radkova Lhota | Přerov | 16,36 | 16,46 | 16,46 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ludslavice | Kroměříž | 16,50 | 15,65 | 16,50 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Janovice | Nový Jičín | 16,50 | 16,40 | 16,50 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 16,02 | 16,28 | 16,28 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,23 | 16,49 | 16,49 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 16,58 | 16,56 | 16,58 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíkov | Přerov | 16,67 | 16,64 | 16,67 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 16,68 | 16,48 | 16,68 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rymice | Kroměříž | 16,56 | 16,72 | 16,72 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,75 | 16,50 | 16,75 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,29 | 16,77 | 16,77 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,89 | 16,63 | 16,89 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,33 | 16,91 | 16,91 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hostašovice | Nový Jičín | 16,93 | 16,85 | 16,93 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radkova Lhota | Přerov | 16,81 | 16,98 | 16,98 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Loučka A | Vsetín | 16,21 | 17,02 | 17,02 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Špičky | Přerov | 17,02 | 16,70 | 17,02 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 17,02 | 17,04 | 17,04 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice B | Kroměříž | 16,29 | 17,10 | 17,10 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rymice | Kroměříž | 16,47 | 17,11 | 17,11 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílany | Kroměříž | 17,03 | 17,13 | 17,13 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,24 | 17,20 | 17,20 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rychlov | Kroměříž | 17,22 | 16,65 | 17,22 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pravčice A | Kroměříž | 16,82 | 17,26 | 17,26 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pravčice A | Kroměříž | 17,26 | 15,94 | 17,26 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,30 | 17,24 | 17,30 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Komárovice | Vsetín | 17,34 | 16,74 | 17,34 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rychlov | Kroměříž | 17,43 | 17,02 | 17,43 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Opatovice | Přerov | 17,47 | 17,42 | 17,47 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice | Kroměříž | 16,08 | 17,50 | 17,50 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílany | Kroměříž | 17,22 | 17,50 | 17,50 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hlinsko | Přerov | 16,26 | 17,51 | 17,51 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Komárovice | Vsetín | 17,70 | 17,00 | 17,70 | 2014/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Navrátil | 14 ** | 15 | 02.08.2013 17:03 | |
| Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 0 | 03.08.2013 10:21 | |
| Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 02.08.2013 19:46 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 02.08.2013 19:34 | |
| Ivana Hynčicová | 16 ** | 0 | 02.08.2013 06:27 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 02.08.2013 17:41 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 02.08.2013 11:42 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Ivana Hynčicová | 18 ** | 20 | 02.08.2013 06:22 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 02.08.2013 11:42 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 02.08.2013 17:03 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 02.08.2013 19:47 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 02.08.2013 17:42 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 02.08.2013 19:34 | |
| Jaroslav Vejtasa | 19 ** | 0 | 03.08.2013 10:22 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 35,39 | https://youtu.be/tVkVUppFIEg | Jiří Kočař | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















