| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://hasicivitonice.eu/ |
| Kdy: | 25. 08. 2019 11:00 |
| Kontakt: | Jan Bělík |
| Telefon: | 732 834 927 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Honza Bělík |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radkova Lhota | Přerov | 16,98 | 16,81 | 16,98 | |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 17,11 | 16,47 | 17,11 | |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,20 | 16,24 | 17,20 | |
| 4. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,30 | 17,30 | 17,24 | |
| 5. | Pravčice B | Kroměříž | 17,80 | 16,86 | 17,80 | |
6. | Opatovice | Přerov | 17,94 | 17,35 | 17,94 | |
| 7. | Pravčice A | Kroměříž | 18,01 | 16,70 | 18,01 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 18,22 | 17,76 | 18,22 | |
| 9. | Karolín | Kroměříž | 19,90 | 19,90 | 19,54 | |
| 10. | Hlinsko | Přerov | 24,52 | 20,80 | 24,52 | |
| 11. | Olšovec | Přerov | 26,54 | 26,54 | 26,16 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 15,56 | 15,63 | 15,63 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hrabůvka | Přerov | 16,16 | 16,12 | 16,16 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabůvka | Přerov | 16,40 | 16,37 | 16,40 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,51 | 16,29 | 16,51 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Babice | Vsetín | 16,71 | 16,32 | 16,71 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mladcová | Zlín | 16,68 | 16,73 | 16,73 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | Přerov | 16,66 | 16,76 | 16,76 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Špičky | Přerov | 16,62 | 16,78 | 16,78 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,61 | 16,79 | 16,79 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | 16,82 | 16,79 | 16,82 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Luboměř | Nový Jičín | 16,84 | 16,76 | 16,84 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Ořechov | Zlín | 16,90 | 16,67 | 16,90 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,02 | 16,92 | 17,02 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,04 | 16,61 | 17,04 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 17,09 | 17,08 | 17,09 | 2013/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Luboměř | Nový Jičín | 17,17 | 16,43 | 17,17 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,17 | 16,68 | 17,17 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,47 | 17,18 | 17,18 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,11 | 17,23 | 17,23 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,25 | 16,98 | 17,25 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | Přerov | 17,03 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,35 | 17,37 | 17,37 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,40 | 17,34 | 17,40 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,52 | 17,04 | 17,52 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radíkov | Přerov | 17,54 | 16,83 | 17,54 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,59 | 17,40 | 17,59 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice | Kroměříž | 16,16 | 17,60 | 17,60 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Roštění | Kroměříž | 17,64 | 17,44 | 17,64 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Karolín | Kroměříž | 17,70 | 16,83 | 17,70 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hranice | Přerov | 17,62 | 17,71 | 17,71 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,44 | 17,03 | 17,03 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,91 | 17,20 | 17,20 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučka | Vsetín | 17,07 | 17,52 | 17,52 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hostašovice | Nový Jičín | 18,34 | 16,97 | 18,34 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Roštění | Kroměříž | 17,80 | 18,41 | 18,41 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Loukov | Kroměříž | 17,52 | 18,84 | 18,84 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lukov | Zlín | 21,48 | 20,10 | 21,48 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ratiboř | Vsetín | 24,75 | 26,47 | 26,47 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radkova Lhota | Přerov | 20,65 | 30,01 | 30,01 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ludslavice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16,03 | 0 | 22.08.2019 10:53 | |
| Michal Matějíček | 16,32 | 0 | 24.08.2019 18:09 | |
| Luboš Kopřiva | 16,45 | 0 | 20.08.2019 20:33 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16,31 | 0 | 22.08.2019 10:53 | |
| Michal Matějíček | 16,43 | 0 | 24.08.2019 18:09 | |
| Luboš Kopřiva | 16,69 | 0 | 20.08.2019 20:34 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















