| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2004 13:00 |
| Kontakt: | Šesták Alois, UH - Vésky 97, 6 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,41 | - | - | |
| 2. | Mistřice | Uherské Hradiště | 23,00 | - | - | |
| 3. | Březolupy | Uherské Hradiště | 27,82 | - | - | |
| 4. | Velký Ořechov | Zlín | 28,81 | - | - | |
| 5. | Jarošov | Uherské Hradiště | 43,87 | - | - | |
| 6. | Tučapy | Uherské Hradiště | 46,09 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 14,55 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 14,73 | 2006/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky | Uherské Hradiště | 14,83 | 14,67 | 14,83 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 14,93 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 14,95 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 15,03 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevšová | Zlín | - | - | 15,10 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,18 | 15,19 | 15,19 | 2018/10/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,23 | 18,42 | 15,23 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabůvka | Přerov | 14,71 | 15,25 | 15,25 | 2019/10/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 15,28 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 15,29 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vrbětice | Zlín | - | - | 15,29 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,32 | 14,63 | 15,32 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 15,35 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 15,36 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 15,38 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 15,38 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 15,40 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 15,45 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 15,49 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velký Ořechov C | Zlín | - | - | 15,49 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Částkov | Uherské Hradiště | - | - | 15,50 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mistřice | Uherské Hradiště | 15,52 | 15,52 | 15,52 | 2011/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov B | Zlín | - | - | 15,53 | 2006/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,55 | 14,46 | 15,55 | 2019/10/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 15,56 | 15,26 | 15,56 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vésky | Uherské Hradiště | 15,56 | 15,56 | 15,56 | 2011/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 15,61 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bořenovice | Kroměříž | 15,61 | 15,44 | 15,61 | 2003/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,80 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 18,20 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vlachovice | Zlín | 19,14 | 19,18 | 19,18 | 2019/10/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 19,41 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loukov | Kroměříž | 19,54 | 19,55 | 19,55 | 2018/10/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pohořelice | Zlín | 19,29 | 19,61 | 19,61 | 2019/10/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pohořelice | Zlín | 19,62 | 19,41 | 19,62 | 2021/10/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pohořelice | Zlín | - | - | 19,83 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jarošov | Uherské Hradiště | - | - | 19,83 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pohořelice | Zlín | - | - | 19,89 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 19,90 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 19,92 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vlčnov | Uherské Hradiště | - | - | 19,96 | 2008/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Míkovice | Uherské Hradiště | 18,58 | 20,11 | 20,11 | 2021/10/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pohořelice | Zlín | - | - | 20,11 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jarošov | Uherské Hradiště | - | - | 20,22 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 20,25 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 20,41 | 2004/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nedašova Lhota | Zlín | 20,43 | 19,33 | 20,43 | 2018/10/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Míkovice | Uherské Hradiště | 19,29 | 20,51 | 20,51 | 2019/10/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 20,56 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Částkov | Uherské Hradiště | - | - | 20,81 | 2009/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 20,96 | 19,81 | 20,96 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 20,97 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vlachovice | Zlín | 21,02 | 19,64 | 21,02 | 2021/10/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 21,09 | 2003/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,95 | 21,09 | 21,09 | 2018/10/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 21,23 | 2010/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pohořelice | Zlín | - | - | 21,25 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 21,27 | 2005/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















