| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2021 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,81 | 17,81 | 17,03 | |
| 2. | Pohořelice | Zlín | 18,02 | 17,86 | 18,02 | |
| 3. | Vlachovice | Zlín | 18,26 | 18,26 | 17,21 | |
| 4. | Tečovice | Zlín | 19,61 | 19,61 | 18,21 | |
| 5. | Martinice | Kroměříž | 19,64 | 19,42 | 19,64 | |
| 6. | Lhota | Zlín | 19,90 | 19,90 | 18,32 | |
| 7. | Velký Ořechov | Zlín | 20,40 | 17,47 | 20,40 | |
| 8. | Bratřejov | Zlín | 20,71 | 19,17 | 20,71 | |
| 9. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,79 | 20,53 | 20,79 | |
| 10. | Lukov | Zlín | 21,21 | 20,51 | 21,21 | |
| 11. | Popov | Zlín | 22,91 | 19,43 | 22,91 | |
12. | Jarošov | Uherské Hradiště | 23,54 | 23,41 | 23,54 | |
13. | Roštění | Kroměříž | 24,93 | 24,24 | 24,93 | |
| 14. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 27,44 | 27,44 | 26,12 | |
| 15. | Nedašova Lhota | Zlín | 30,03 | 30,03 | 28,02 | |
| 16. | Holešov | Kroměříž | 37,11 | 37,11 | 20,04 | |
17. | Ratiboř | Vsetín | - | 21,43 | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 19,59 | 19,59 | 19,04 | |
| 2. | Lhota | Zlín | 21,91 | 20,23 | 21,91 | |
| 3. | Racková | Zlín | 27,32 | 18,69 | 27,32 | |
| 4. | Tečovice | Zlín | 28,06 | 18,52 | 28,06 | |
| 5. | Míkovice | Uherské Hradiště | 28,43 | 28,43 | 18,59 | |
| 6. | Trnava | Zlín | NP | 31,49 | 31,94 | |
| 7. | Machová | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lukov | Zlín | 16,22 | 15,91 | 16,22 | |
| 2. | Racková Tečovice | Zlín | 17,01 | 15,74 | 17,01 | |
| 3. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,35 | 18,35 | 17,77 | |
| 4. | Nevšová | Zlín | 19,29 | 17,09 | 19,29 | |
| 5. | Všemina | Zlín | 19,42 | 19,42 | 18,14 | |
| 6. | Sazovice | Zlín | 20,62 | 18,43 | 20,62 | |
| 7. | Mirošov | Zlín | NP | NP | NP | |
| 8. | Míkovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louky | Zlín | 17,23 | 17,23 | 17,05 | |
| 2. | Šarovy | Zlín | DSQ | 21,20 | 21,03 | |
| 3. | Velký Ořechov | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 16,73 | 16,61 | 16,73 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,78 | 16,42 | 16,78 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,44 | 16,88 | 16,88 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 16,84 | 16,90 | 16,90 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 16,80 | 17,11 | 17,11 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,07 | 17,11 | 17,11 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 16,37 | 17,17 | 17,17 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,47 | 17,17 | 17,17 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ratiboř | Vsetín | 17,08 | 17,21 | 17,21 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,27 | 17,10 | 17,27 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,33 | 17,22 | 17,33 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,35 | 16,96 | 17,35 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,22 | 17,35 | 17,35 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vřesovice | Hodonín | 17,35 | 16,91 | 17,35 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vrbětice | Zlín | 17,34 | 17,41 | 17,41 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vrbětice | Zlín | 17,17 | 17,49 | 17,49 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Brumov B | Zlín | 17,53 | 17,53 | 17,53 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 17,47 | 17,54 | 17,54 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | Zlín | 17,56 | 17,24 | 17,56 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,57 | 17,45 | 17,57 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,91 | 17,58 | 17,58 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,58 | 17,57 | 17,58 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vrbětice | Zlín | 17,27 | 17,59 | 17,59 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | Kroměříž | 17,54 | 17,65 | 17,65 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,05 | 17,66 | 17,66 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vrbětice | Zlín | 17,71 | 17,47 | 17,71 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | 17,71 | 17,14 | 17,71 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbětice | Zlín | 17,68 | 17,75 | 17,75 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,76 | 16,38 | 17,76 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,74 | 17,80 | 17,80 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,73 | https://youtu.be/6ui7fTqTdLA | Vojtěch Stoklásek | | |
| 18,73 | https://youtu.be/9dxMLPkL4Rk | Vojtěch Stoklásek | | |
| 19,41 | https://youtu.be/S-v58z5_wo8 | Bronislav Lysák | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















