| Liga: | Žďárská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.zdarskaliga.cz/ |
| Kdy: | 09. 05. 2015 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Žďár nad Sázavou |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 18,61 | 17,62 | 18,61 | |
| 2. | Velké Meziříčí A | Žďár nad Sázavou | 20,61 | 20,61 | 19,98 | |
| 2. | Pavlov | Žďár nad Sázavou | 20,61 | 20,52 | 20,61 | |
| 4. | Krokočín | Třebíč | 20,68 | 20,68 | 20,34 | |
| 5. | Heroltice | Brno-venkov | 20,93 | 20,70 | 20,93 | |
| 6. | Kuřim Sport | Brno-venkov | 21,71 | 21,09 | 21,71 | |
| 7. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 22,41 | 22,37 | 22,41 | |
| 8. | Netín | Žďár nad Sázavou | 22,70 | 22,70 | 20,54 | |
| 9. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 31,51 | 21,25 | 31,51 | |
| 10. | Meziříčko | Žďár nad Sázavou | NP | - | - | |
| 10. | Zbraslav | Brno-venkov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,48 | 16,10 | 16,48 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,63 | 16,48 | 16,63 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,51 | 16,73 | 16,73 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,00 | 16,63 | 17,00 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sedlatice | Jihlava | 17,02 | 16,19 | 17,02 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čikov | Třebíč | 17,18 | 16,18 | 17,18 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | Třebíč | 17,26 | 16,92 | 17,26 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Trnava | Třebíč | 17,29 | 16,91 | 17,29 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 17,30 | 17,09 | 17,30 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krasonice | Jihlava | 17,37 | 16,89 | 17,37 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Stará Říše | Jihlava | 17,40 | 16,72 | 17,40 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Oponešice | Třebíč | 16,85 | 17,41 | 17,41 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kuřim B | Brno-venkov | 17,55 | 17,36 | 17,55 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | - | - | 17,57 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,62 | 17,07 | 17,62 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Benetice | Třebíč | 17,69 | 16,47 | 17,69 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krasonice | Jihlava | 17,71 | 17,03 | 17,71 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,75 | 16,81 | 17,75 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 17,44 | 17,75 | 17,75 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 17,75 | 17,82 | 17,82 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechtín | Třebíč | 17,83 | 16,48 | 17,83 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stanoviště | Brno-venkov | - | - | 17,84 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 17,22 | 17,89 | 17,89 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stará Říše | Jihlava | 17,44 | 17,94 | 17,94 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čikov | Třebíč | - | - | 17,95 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čikov | Třebíč | 17,84 | 17,98 | 17,98 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 17,98 | 17,83 | 17,98 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,98 | 17,66 | 17,98 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stanoviště | Brno-venkov | 18,00 | 17,78 | 18,00 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plumlov | Prostějov | 18,09 | 18,03 | 18,09 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 18,18 | 17,00 | 18,18 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bransouze | Třebíč | 18,69 | 18,53 | 18,69 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 21,19 | 20,81 | 21,19 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 19,64 | 21,27 | 21,27 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stařeč | Třebíč | 22,21 | 23,51 | 23,51 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bohuňov | Svitavy | 27,48 | 30,48 | 30,48 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Panská Lhota | Jihlava | 19,26 | 34,05 | 34,05 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Netín | Žďár nad Sázavou | 35,42 | 35,32 | 35,42 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pavlov Experiment | Žďár nad Sázavou | 24,87 | 39,74 | 39,74 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Budeč | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Žďárská liga - Muži | 17,89 | https://youtu.be/kZY3zmkV-io | Redakce FireSport | |
Žďárská liga - Muži | 17,98 | https://youtu.be/R-bLe0L3GEY | Ondřej Lukeš | |
Žďárská liga - Muži | 18,00 | https://youtu.be/llm7_DJwHsk | David Krejčí | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/07/17 | Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí | |
| 2020/05/09 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2019/05/11 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2018/05/12 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2017/05/21 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2015/09/12 | stadion, Školní ul., O pohár města V. Meziříčí | |
| 2015/05/09 | Velké Meziříčí, O pohár | |
| 2014/05/10 | Velké Meziříčí, 1. kolo Žďárské ligy | |
| 2013/05/11 | Velké Meziříčí, 1. kolo Žďárské ligy | |
| 1998/08/16 | Velké Meziříčí, ZR, Soutěž v požárním útoku | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















