| Liga: | Žďárská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.zdarskaliga.cz/ |
| Kdy: | 11. 05. 2013 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Žďár nad Sázavou |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Ondřej Lukeš |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olší | Brno-venkov | 19,24 | 19,24 | 19,06 |
|
| 2. | Jasenice | Třebíč | 19,45 | 17,40 | 19,45 |
|
| 3. | Kuřim | Brno-venkov | 20,01 | 20,01 | 19,51 | |
| 4. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 20,42 | 20,33 | 20,42 | |
| 5. | Budišov | Třebíč | 20,92 | 20,92 | 20,70 |
|
| 6. | Krokočín | Třebíč | 21,57 | 19,98 | 21,57 |
|
| 7. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 22,17 | 22,17 | 22,03 |
|
| 8. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 23,28 | 23,28 | 22,17 |
|
| 9. | Zbraslav | Brno-venkov | 24,74 | 24,74 | 24,34 |
|
| 10. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 28,15 | 28,15 | 20,96 |
|
| 11. | Heroltice | Brno-venkov | 28,55 | 20,10 | 28,55 |
|
| 12. | Netín | Žďár nad Sázavou | 28,95 | 28,83 | 28,95 |
|
| 13. | Lhotky Sport B | Žďár nad Sázavou | 30,94 | 30,94 | 30,84 |
|
| 14. | Křoví | Žďár nad Sázavou | 31,68 | 31,68 | 25,26 |
|
| 15. | Velké Meziříčí SG | Žďár nad Sázavou | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 16,60 | 17,04 | 17,04 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stará Říše | Jihlava | 17,58 | 17,54 | 17,58 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,86 | 17,96 | 17,96 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,82 | 18,26 | 18,26 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bohuňov | Svitavy | 17,74 | 18,37 | 18,37 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Petrůvky | Třebíč | - | - | 18,45 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,62 | 18,61 | 18,61 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 18,08 | 19,12 | 19,12 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olší | Brno-venkov | 19,24 | 19,06 | 19,24 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Netín | Žďár nad Sázavou | 19,39 | 19,29 | 19,39 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 18,32 | 19,40 | 19,40 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jasenice | Třebíč | 17,40 | 19,45 | 19,45 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Netín | Žďár nad Sázavou | 18,23 | 19,51 | 19,51 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Heroltice | Brno-venkov | 19,56 | 19,57 | 19,57 | 2017/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 19,15 | 19,90 | 19,90 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rychlov | Kroměříž | - | - | 19,94 | 1998/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Benetice | Třebíč | 19,94 | 19,48 | 19,94 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 19,98 | 1998/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kuřim | Brno-venkov | 20,01 | 19,51 | 20,01 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuňov | Svitavy | 18,50 | 20,12 | 20,12 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 20,24 | 18,35 | 20,24 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Meziříčí | Žďár nad Sázavou | 20,33 | 20,42 | 20,42 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velké Meziříčí A | Žďár nad Sázavou | 20,61 | 19,98 | 20,61 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pavlov | Žďár nad Sázavou | 20,52 | 20,61 | 20,61 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krokočín | Třebíč | 20,68 | 20,34 | 20,68 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 20,82 | 20,37 | 20,82 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Budišov | Třebíč | 20,92 | 20,70 | 20,92 | 2013/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Heroltice | Brno-venkov | 20,70 | 20,93 | 20,93 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Netín | Žďár nad Sázavou | - | - | 21,08 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bohuňov | Svitavy | - | - | 21,12 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/07/17 | Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí | |
| 2020/05/09 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2019/05/11 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2018/05/12 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2017/05/21 | Velké Meziříčí, MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA | |
| 2015/09/12 | stadion, Školní ul., O pohár města V. Meziříčí | |
| 2015/05/09 | Velké Meziříčí, O pohár | |
| 2014/05/10 | Velké Meziříčí, 1. kolo Žďárské ligy | |
| 2013/05/11 | Velké Meziříčí, 1. kolo Žďárské ligy | |
| 1998/08/16 | Velké Meziříčí, ZR, Soutěž v požárním útoku | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















