Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 14,80 | 14,73 | 14,80 |
|
| 2. | Chyjice | Jičín | 15,08 | 15,08 | 15,06 |
|
| 3. | Hradčany | Liberec | 15,80 | 15,44 | 15,80 |
|
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,94 | 15,81 | 15,94 |
|
| 5. | Janův Důl | Liberec | 15,95 | 15,95 | 15,95 |
|
| 6. | Karlinky | Liberec | 16,09 | 15,67 | 16,09 |
|
| 7. | Mělník Blata | Mělník | 16,46 | 16,46 | 16,09 |
|
| 8. | Jeřmanice | Liberec | 16,63 | 16,63 | 15,18 |
|
| 9. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 17,22 | 17,22 | 16,39 |
|
| 10. | Bechov | Mladá Boleslav | 17,33 | 17,33 | 16,66 |
|
| 11. | Škodějov | Semily | 17,40 | 17,40 | 16,46 |
|
| 12. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 18,59 | 18,59 | 15,75 |
|
| 13. | Bystřice | Jičín | 19,09 | 17,34 | 19,09 |
|
| 14. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,50 | 19,50 | 16,48 |
|
| 15. | Záskalí | Liberec | 25,57 | 21,99 | 25,57 |
|
| 16. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 27,03 | 25,63 | 27,03 |
|
| 17. | Desná I | Jablonec nad Nisou | 62,52 | 33,15 | 62,51 |
|
| 18. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Raspenava | Liberec | 19,22 | 18,83 | 19,22 |
|
| 2. | Kosořice | Mladá Boleslav | 20,85 | 20,78 | 20,85 |
|
| 3. | Jílové u Držkova Comeback | Jablonec nad Nisou | 21,95 | 21,95 | 20,51 |
|
| 4. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 22,37 | 22,37 | 22,37 |
|
| 5. | Karlinky | Liberec | 22,41 | 22,41 | 21,01 |
|
| 6. | Škodějov | Semily | 22,66 | 22,66 | 21,46 |
|
| 7. | Mělník Blata | Mělník | 3,01 | 3,01 | 21,31 |
|
| 8. | Bechov | Mladá Boleslav | 31,66 | 21,16 | 31,66 |
|
| 9. | Břehy | Mladá Boleslav | 34,76 | 34,76 | 34,59 |
|
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Janův Důl | Liberec | 19,74 | 19,74 | 19,10 |
|
| 2. | Hradčany | Liberec | 20,69 | 20,69 | 20,23 |
|
| 3. | Škodějov | Semily | 21,42 | 21,03 | 21,42 |
|
| 4. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 21,69 | 21,69 | 21,31 |
|
| 5. | Bechov | Mladá Boleslav | 21,90 | 21,63 | 21,90 |
|
| 6. | Chyjice | Jičín | 22,34 | 22,34 | 21,63 |
|
| 7. | Mělník Blata | Mělník | 24,38 | 24,38 | 24,06 |
|
| 8. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 25,40 | 25,40 | 24,80 |
|
| 9. | Záskalí | Liberec | 28,04 | 28,04 | 27,66 |
|
| 10. | Bystřice | Jičín | 28,93 | 28,93 | 22,73 |
|
| 11. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 29,51 | 29,51 | 29,43 |
|
| 12. | Desná I | Jablonec nad Nisou | 31,84 | 31,84 | 29,92 |
|
| 13. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 32,57 | 32,57 | 32,19 |
|
| 14. | Jeřmanice | Liberec | 42,91 | 42,91 | 41,99 |
|
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 23,20 | 23,20 | 23,13 |
|
| 2. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 23,48 | 23,31 | 23,48 |
|
| 3. | Raspenava | Liberec | 25,73 | 25,73 | 22,89 |
|
| 4. | Roztoky u Semil | Semily | 27,15 | 27,15 | 25,88 |
|
| 5. | Smržovka ŽENY | Jablonec nad Nisou | 29,84 | 29,84 | 29,28 |
|
| 6. | Ostroměř | Jičín | 36,40 | 35,39 | 36,40 |
|
| 7. | Pilínkov, Liberec XXIV B | Liberec | 36,56 | 36,56 | 35,97 |
|
| 8. | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 43,30 | 42,08 | 43,30 |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 13,29 | 13,90 | 13,90 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Karlinky | Liberec | 14,18 | 13,97 | 14,18 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Karlinky | Liberec | 14,18 | 14,28 | 14,28 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Březová | Liberec | 14,58 | 14,57 | 14,57 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Dubenec | Trutnov | 14,59 | 14,49 | 14,59 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Sezemice | Mladá Boleslav | 14,77 | 14,62 | 14,77 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 14,73 | 14,80 | 14,80 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 14,95 | 14,86 | 14,95 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Radimovice | Liberec | 14,68 | 14,95 | 14,95 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | NP | 14,95 | 14,95 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Olešnice | Semily | 14,82 | 14,96 | 14,96 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,97 | 14,74 | 14,97 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Chyjice | Jičín | 15,08 | 15,06 | 15,08 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,09 | 14,69 | 15,09 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 14,52 | 15,11 | 15,11 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 14,59 | 15,12 | 15,12 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,83 | 15,13 | 15,13 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 14,98 | 15,19 | 15,19 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 14,86 | 15,29 | 15,29 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Tatobity | Semily | 15,31 | 15,47 | 15,31 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Hradčany | Liberec | 15,35 | 15,15 | 15,35 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 14,74 | 15,39 | 15,39 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Karlinky | Liberec | 15,39 | 15,36 | 15,39 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Doubrava | Mladá Boleslav | 15,13 | 15,42 | 15,42 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Tatobity | Semily | 14,85 | 15,43 | 15,43 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 18,33 | 15,54 | 15,54 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Karlinky B | Liberec | 15,19 | 15,66 | 15,66 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Karlinky | Liberec | 15,66 | 16,64 | 15,66 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,52 | 15,69 | 15,69 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Smidary | Hradec Králové | 1,57 | 15,48 | 15,70 | 2015/08/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Mělník Blata | Mělník | 3,01 | 21,31 | 3,01 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Ploukonice | Semily | 15,83 | 17,16 | 17,16 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,10 | 17,39 | 17,39 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Olešnice | Semily | 17,23 | 17,69 | 17,69 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,78 | NP | 17,78 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Mělník Blata | Mělník | 18,10 | 17,41 | 18,10 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Olešnice | Semily | 18,20 | 18,28 | 18,28 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,33 | 17,67 | 18,33 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Košťálov | Semily | 18,30 | 18,48 | 18,48 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Pěnčín | Liberec | 18,59 | 18,56 | 18,59 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,72 | 17,06 | 18,72 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,76 | 18,20 | 18,76 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Pěnčín | Liberec | 18,85 | 18,18 | 18,85 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Karlinky | Liberec | 19,03 | 18,11 | 19,03 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Benešov u Semil | Semily | 17,02 | 19,04 | 19,04 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Pěnčín B | Liberec | 19,06 | 18,75 | 19,06 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Jeřmanice | Liberec | 18,32 | 19,06 | 19,06 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Veselá | Semily | 19,01 | 19,09 | 19,09 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Veselá | Semily | 19,12 | 18,32 | 19,12 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,20 | 19,04 | 19,20 | 2017/06/10 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Raspenava | Liberec | 18,83 | 19,22 | 19,22 | 2018/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Raspenava | Liberec | 19,29 | 19,54 | 19,54 | 2019/06/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Smidary | Hradec Králové | 19,59 | 18,75 | 19,59 | 2016/06/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,71 | 20,58 | 19,61 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Třebovětice | Jičín | 19,61 | 18,93 | 19,61 | 2024/06/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,82 | 18,43 | 19,82 | 2022/06/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Karlinky | Liberec | NP | 19,93 | 19,93 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Dolní Pertoltice | Liberec | 19,46 | 19,99 | 19,99 | 2025/06/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Katusice | Mladá Boleslav | 20,11 | NP | 20,11 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Jeřmanice | Liberec | 20,21 | 37,94 | 20,21 | 2021/09/18 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Fire night cup - Ženy | 3,01 | https://youtu.be/a6n2EId8ANw |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 14,80 | https://youtu.be/WOykzXvX-o4 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 15,08 | https://youtu.be/a8eEwRWiez8 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 15,80 | https://youtu.be/mx5_OApZ87M |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 15,94 | https://youtu.be/T_GuOiXyh2I |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 15,95 | https://youtu.be/PnTh5CsIqxA |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 16,09 | https://youtu.be/7KsZbo8Kz9M |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 16,46 | https://youtu.be/Se0g9kxBLAc |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 16,63 | https://youtu.be/Pw0eYaWNz6g |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 17,22 | https://youtu.be/S1khSL5W2pk |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 17,33 | https://youtu.be/wlUUlzbTln8 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 17,40 | https://youtu.be/CPAF1QOBZxQ |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 18,59 | https://youtu.be/daeL0l2UWm8 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 19,09 | https://youtu.be/Hh7ynHpbuBA |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 19,22 | https://youtu.be/hgp597z20a0 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 19,50 | https://youtu.be/BU7M8BBSp_E |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 19,74 | https://youtu.be/moqk5h_7ieU |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 20,69 | https://youtu.be/-GZYWx2JLNo |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 20,85 | https://youtu.be/v4Md16ckiWI |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 21,42 | https://youtu.be/_HCo-Wori3A |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 21,69 | https://youtu.be/fGNLQlE9mkU |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 21,90 | https://youtu.be/KdwiD4aA9FQ |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 21,95 | https://youtu.be/QuUIyfEmiPY |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 22,34 | https://youtu.be/Sbm1n05GZ0g |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 22,37 | https://youtu.be/c6z-Rtu_1uA |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 22,41 | https://youtu.be/RDk8m0j96UI |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 22,66 | https://youtu.be/hBuOShJaoo8 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 23,20 | https://youtu.be/sx9PtJYMcEI |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 23,48 | https://youtu.be/0XzD4ih0YRk |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 24,38 | https://youtu.be/FPi3xVetUUw |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 25,40 | https://youtu.be/U_Yg09jClY0 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 25,57 | https://youtu.be/aA4CqJYGwmI |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 25,73 | https://youtu.be/6pw1kibVBlE |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 27,03 | https://youtu.be/bdfPMQv-iZ4 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 27,15 | https://youtu.be/R0khVfWVjyA |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 28,04 | https://youtu.be/N1EfcGSqXOM |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 28,93 | https://youtu.be/JWVcDsqdItc |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 29,51 | https://youtu.be/eY1i0-xPr0Y |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 29,84 | https://youtu.be/tEBVlYAJMTk |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 31,66 | https://youtu.be/rFSH6fFtHDs |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 31,84 | https://youtu.be/RPM5XY4sdus |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 32,57 | https://youtu.be/_OnEtKIf_SI |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Ženy | 34,76 | https://youtu.be/M9J0BtkH-58 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 36,40 | https://youtu.be/IIMdS4ah6y4 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 36,56 | https://youtu.be/5q-52hNfMxw |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Profi | 42,91 | https://youtu.be/cItYM-19Fo8 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - PS-12 muži | 43,30 | https://youtu.be/h81h50KZBU4 |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | 62,52 | https://youtu.be/cdLN088f9po |
Roman Paldus | |
Fire night cup - Muži | NP | https://youtu.be/F5Msp25XpxU |
Roman Paldus | |
| Tým | Čas rozběhu |
Odkaz na zdroj |
Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/05/17 |
Velké Hamry, V. kolo PKL |
PKL |
| 2025/06/07 |
Velké Hamry, PKL Velké Hamry - O pohár města Velké Hamry |
PKL |
| 2024/06/16 |
Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 |
PKL |
| 2023/10/14 |
Celkové vyhlášení Velké Hamry, Celkové vyhlášení Velké Hamry |
FNC |
| 2023/05/27 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2022/06/18 |
Velké Hamry, 1.kolo PKL - Velké Hamry 2022 |
PKL |
| 2022/05/28 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2021/09/18 |
Velké Hamry, PKL Velké Hamry |
PKL |
| 2020/05/09 |
Velké Hamry, PKL Velké Hamry |
PKL |
| 2019/06/08 |
Velké Hamry, Velké Hamry |
FNC |
| 2019/05/12 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2018/11/03 |
Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018 |
FNC |
| 2018/06/17 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2018/06/09 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2017/06/10 |
Velké Hamry, FNC Velké Hamry |
FNC |
| 2017/05/13 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2016/06/11 |
Velké Hamry, 2. kolo Velké Hamry |
FNC |
| 2016/05/14 |
Velké Hamry, Hamrovský pohár |
JL |
| 2015/08/29 |
Velké Hamry, Velké Hamry |
FNC |
| 2013/08/17 |
Hamrska, Soutěž o Hamérský pohár |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.