| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2015 20:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Nauč |
| Telefon: | 604721226 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Jan Kühnel |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,29 | 14,86 | 15,29 | |
| 2. | Smidary | Hradec Králové | 15,70 | 1,57 | 15,48 |
|
| 3. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 16,02 | 15,97 | 16,02 | |
| 4. | Veselá | Semily | 16,03 | 16,03 | 15,23 |
|
| 5. | Karlinky | Liberec | 16,25 | 16,25 | 16,25 |
|
| 6. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,29 | 16,29 | 16,14 |
|
| 7. | Košťálov | Semily | 16,54 | 16,32 | 16,54 | |
| 8. | Janův Důl | Liberec | 16,97 | 15,86 | 16,97 |
|
| 9. | Sloup | Praha-západ | 17,14 | 1,58 | 17,14 |
|
| 10. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,26 | 17,26 | 17,22 |
|
| 11. | Bukovina, Turnov | Semily | 17,95 | 17,33 | 17,95 |
|
| 12. | Jeřmanice | Liberec | 18,28 | 17,91 | 18,28 | |
| 13. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 18,82 | 17,35 | 18,82 |
|
| 14. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 19,08 | 18,21 | 19,08 | |
| 15. | Nová Ves | Liberec | 19,90 | 1,99 | 19,15 |
|
| 16. | Tatobity | Semily | 20,22 | 20,22 | 18,87 | |
| 17. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 29,29 | 29,29 | 1,95 |
|
| 18. | Hradčany | Liberec | 30,42 | 29,83 | 30,42 |
|
| 19. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 36,37 | 15,17 | 36,37 | |
| 20. | Bohdalovice | Jablonec nad Nisou | 37,81 | 37,65 | 37,81 |
|
| 21. | Jesenný | Semily | NP | - | 1,76 |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 20,32 | - | - |
|
| 2. | Karlinky | Liberec | 20,76 | 20,76 | 1,99 | |
| 3. | Šumburk nad Desnou Tanvald-Šumburk | Jablonec nad Nisou | 21,71 | 21,71 | 20,84 |
|
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 21,73 | 21,32 | 21,73 | |
| 5. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 21,79 | 21,79 | 21,52 |
|
| 6. | Příchovice Dorostenky | Jablonec nad Nisou | 23,79 | - | - | |
| 6. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 23,79 | 23,79 | 2,33 |
|
| 8. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 24,24 | 24,03 | 24,24 | |
| 9. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 26,47 | - | - |
|
| 10. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 34,59 | 34,59 | 34,23 |
|
| 11. | Bohdalovice | Český Krumlov | 91,06 | 91,06 | 9,09 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smidary | Hradec Králové | 19,83 | 19,52 | 19,83 |
|
| 2. | Hradčany | Liberec | 20,15 | 20,15 | 19,84 |
|
| 3. | Janův Důl | Liberec | 21,05 | 2,01 | 21,05 |
|
| 4. | Tatobity | Semily | 22,07 | 20,44 | 22,07 |
|
| 5. | Karlinky | Liberec | 22,18 | 22,18 | 21,42 |
|
| 6. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 22,19 | 22,19 | 21,47 |
|
| 7. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 22,39 | 22,39 | 20,67 |
|
| 8. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 22,53 | 22,53 | 22,05 | |
| 9. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 22,57 | 21,66 | 22,57 |
|
| 10. | Jeřmanice | Liberec | 23,47 | 23,14 | 23,47 |
|
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 24,47 | 2,35 | 24,47 |
|
| 12. | Nová Ves | Liberec | 24,99 | 24,99 | 23,53 | |
| 13. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 29,89 | 28,49 | 29,89 |
|
| 14. | Smržovka Ženy | Jablonec nad Nisou | 35,11 | 34,13 | 35,11 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Příšovice | Liberec | 20,68 | 20,68 | 20,31 |
|
| 2. | Sedlejovice | Liberec | 21,86 | 21,36 | 21,86 | |
| 3. | Roztoky u Semil | Semily | 22,98 | 21,42 | 22,98 |
|
| 4. | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 23,46 | 22,52 | 23,46 |
|
| 5. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 23,77 | 21,54 | 23,77 | |
| 6. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 23,85 | 23,85 | 23,71 |
|
| 7. | Pilínkov, Liberec XXIV | Liberec | 25,96 | 25,15 | 25,96 | |
| 8. | Smržovka muži | Jablonec nad Nisou | 27,21 | 25,51 | 27,21 | |
| 9. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 29,26 | 29,26 | 29,15 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,40 | 15,03 | 15,40 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,01 | 15,41 | 15,41 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,28 | 15,43 | 15,43 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,66 | 15,26 | 15,66 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,02 | 15,71 | 15,71 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Březová | Liberec | 15,05 | 15,76 | 15,76 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,78 | 15,61 | 15,78 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Hradčany | Liberec | 16,39 | 16,35 | 16,39 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 15,86 | 16,57 | 16,57 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 16,70 | 17,31 | 17,31 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,35 | 16,15 | 17,35 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,44 | 17,42 | 17,42 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 18,07 | 17,09 | 18,07 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,28 | 18,42 | 18,42 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,72 | 17,97 | 18,72 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Karlinky | Liberec | 19,84 | 19,61 | 19,84 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,17 | 20,22 | 20,22 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Březovice | Mladá Boleslav | 18,58 | 22,00 | 22,00 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Škodějov Dorost | Semily | 21,71 | 22,53 | 22,53 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Sklenařice A | Semily | 22,53 | 22,10 | 22,53 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Janův Důl | Liberec | 30,43 | 23,18 | 30,43 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Škodějov CHASSA | Semily | 19,62 | NP | NP | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Březovice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 19,99 | NP | NP | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 19,99 | NP | NP | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Škodějov | Semily | NP | NP | NP | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Škodějov | Semily | 17,34 | 15,64 | NP | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,16 | 18,75 | 18,75 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,11 | 18,35 | 19,11 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,09 | 19,17 | 19,17 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Slatiny | Jičín | 18,91 | 19,74 | 19,74 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,86 | 20,49 | 20,49 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Slatiny | Jičín | 19,82 | 20,74 | 20,74 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Olešnice | Semily | 19,19 | 20,93 | 20,93 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Škodějov | Semily | 20,58 | 20,94 | 20,94 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 24,56 | 18,46 | 24,56 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Březová | Liberec | 24,41 | 24,68 | 24,68 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 18,21 | 33,96 | 33,96 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/pxtiwfDLFmE Kód: pxtiwfDLFmE |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















