| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 05. 2022 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,40 | 15,40 | 15,03 | |
| 2. | Březová | Liberec | 15,76 | 15,05 | 15,76 | |
| 3. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,78 | 15,78 | 15,61 | |
| 4. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,57 | 15,86 | 16,57 | |
| 5. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 18,07 | 18,07 | 17,09 | |
| 6. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,42 | 18,28 | 18,42 | |
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,22 | 20,17 | 20,22 | |
| 8. | Březovice | Mladá Boleslav | 22,00 | 18,58 | 22,00 | |
| 9. | Škodějov Dorost | Semily | 22,53 | 21,71 | 22,53 | |
| 10. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | NP | 19,99 | NP | |
| 10. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | NP | 19,99 | NP | |
| 10. | Škodějov | Semily | NP | 17,34 | 15,64 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,11 | 19,11 | 18,35 | |
| 2. | Jeřmanice | Liberec | 19,17 | 18,09 | 19,17 | |
| 3. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 20,49 | 19,86 | 20,49 | |
| 4. | Slatiny | Jičín | 20,74 | 19,82 | 20,74 | |
| 5. | Škodějov | Semily | 20,94 | 20,58 | 20,94 | |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 24,56 | 24,56 | 18,46 | |
| 7. | Březová | Liberec | 24,68 | 24,41 | 24,68 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,18 | 21,18 | 19,96 | |
| 2. | Škodějov | Semily | 21,34 | 21,34 | 21,19 | |
| 3. | Roztoky u Semil | Semily | 21,99 | 21,99 | 21,51 | |
| 4. | Březová | Liberec | 22,50 | 20,22 | 22,50 | |
| 5. | Březovice | Mladá Boleslav | 22,96 | 22,65 | 22,96 | |
| 6. | Sezemice | Mladá Boleslav | 24,89 | 24,21 | 24,89 | |
| 7. | Dalešice Ženy | Jablonec nad Nisou | 35,56 | 32,92 | 35,56 | |
| 8. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 37,66 | 37,04 | 37,66 | |
| 9. | Desná I | Jablonec nad Nisou | 47,84 | 47,84 | 47,51 | |
| 10. | Škodějov Dorost | Semily | 55,01 | 54,36 | 55,01 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,40 | 15,03 | 15,40 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,01 | 15,41 | 15,41 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,28 | 15,43 | 15,43 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,66 | 15,26 | 15,66 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,02 | 15,71 | 15,71 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Březová | Liberec | 15,05 | 15,76 | 15,76 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,78 | 15,61 | 15,78 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Hradčany | Liberec | 16,39 | 16,35 | 16,39 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 15,86 | 16,57 | 16,57 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 16,70 | 17,31 | 17,31 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,35 | 16,15 | 17,35 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,44 | 17,42 | 17,42 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 18,07 | 17,09 | 18,07 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,28 | 18,42 | 18,42 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,72 | 17,97 | 18,72 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Karlinky | Liberec | 19,84 | 19,61 | 19,84 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,17 | 20,22 | 20,22 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Březovice | Mladá Boleslav | 18,58 | 22,00 | 22,00 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Škodějov Dorost | Semily | 21,71 | 22,53 | 22,53 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Sklenařice A | Semily | 22,53 | 22,10 | 22,53 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Janův Důl | Liberec | 30,43 | 23,18 | 30,43 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Škodějov CHASSA | Semily | 19,62 | NP | NP | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Březovice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 19,99 | NP | NP | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 19,99 | NP | NP | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Škodějov | Semily | NP | NP | NP | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Škodějov | Semily | 17,34 | 15,64 | NP | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,16 | 18,75 | 18,75 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,11 | 18,35 | 19,11 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,09 | 19,17 | 19,17 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Slatiny | Jičín | 18,91 | 19,74 | 19,74 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,86 | 20,49 | 20,49 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Slatiny | Jičín | 19,82 | 20,74 | 20,74 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Olešnice | Semily | 19,19 | 20,93 | 20,93 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Škodějov | Semily | 20,58 | 20,94 | 20,94 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 24,56 | 18,46 | 24,56 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Březová | Liberec | 24,41 | 24,68 | 24,68 | 2022/05/28 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 18,21 | 33,96 | 33,96 | 2023/05/27 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















