| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 05. 2019 14:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Nauč |
| Telefon: | 604 721 226 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 18,58 | 18,58 | 17,77 | |
| 2. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,60 | 18,49 | 18,60 | |
| 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,41 | 19,41 | 18,93 | |
| 4. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 19,49 | 19,16 | 19,49 | |
| 5. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 20,37 | 19,31 | 20,37 | |
| 6. | Mříčná | Semily | 20,71 | 20,71 | 20,29 | |
| 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 23,31 | 19,62 | 23,31 | |
| 8. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 24,47 | 21,60 | 24,47 | |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 26,25 | 26,25 | 24,59 | |
| 10. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 29,13 | 28,85 | 29,13 | |
| 11. | Ploukonice | Semily | 30,45 | 24,02 | 30,45 | |
| 12. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Katusice | Mladá Boleslav | 16,56 | 16,77 | 16,77 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Libuň | Jičín | 16,88 | 16,56 | 16,88 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,38 | 16,67 | 17,38 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Benešov u Semil | Semily | 17,52 | 17,08 | 17,52 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jeřmanice | Liberec | 17,47 | 17,53 | 17,53 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,60 | 17,42 | 17,60 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 17,22 | 17,78 | 17,78 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,80 | 17,79 | 17,80 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Libuň | Jičín | 17,87 | 17,87 | 17,87 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,21 | 17,89 | 17,89 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,99 | 17,95 | 17,99 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Benešov u Semil | Semily | 17,90 | 18,04 | 18,04 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Košťálov | Semily | 18,18 | 18,06 | 18,18 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,47 | 18,26 | 18,26 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,54 | 18,45 | 18,54 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Košťálov | Semily | 18,58 | 17,77 | 18,58 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,49 | 18,60 | 18,60 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,64 | 18,62 | 18,62 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Libuň | Jičín | 18,67 | 17,89 | 18,67 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,41 | 18,79 | 18,79 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,55 | 18,92 | 18,92 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Huť | Jablonec nad Nisou | 19,19 | 18,99 | 19,19 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Borovice | Mladá Boleslav | 19,19 | 19,11 | 19,19 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,41 | 18,93 | 19,41 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,42 | 18,92 | 19,42 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 19,16 | 19,49 | 19,49 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Benešov u Semil | Semily | 18,32 | 19,72 | 19,72 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,00 | 19,82 | 19,82 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 19,31 | 20,37 | 20,37 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mříčná | Semily | 20,71 | 20,29 | 20,71 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 25 | 10.05.2019 20:18 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 12.05.2019 12:23 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 10.05.2019 20:23 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 12.05.2019 12:23 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jizerská liga - Muži | 17,85 | https://youtu.be/xHA0nzX82Jk | Pepa Adam | |
Jizerská liga - Muži | 26,03 | https://youtu.be/nY61_MhIVmU | Míra Berka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















