Velké Hamry 2019 (Jablonec nad Nisou)
Hamrovský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 05. 2019 14:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Nauč |
| Telefon: | 604 721 226 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Košťálov | Semily | 18,58 | 18,58 | 17,77 | 0,81 | |
![]() | 2. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,60 | 18,49 | 18,60 | 0,11 | |
![]() | 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,41 | 19,41 | 18,93 | 0,48 | |
![]() | 4. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 19,49 | 19,16 | 19,49 | 0,33 | |
![]() | 5. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 20,37 | 19,31 | 20,37 | 1,06 | |
![]() | 6. | Mříčná | Semily | 20,71 | 20,71 | 20,29 | 0,42 | |
![]() | 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 23,31 | 19,62 | 23,31 | 3,69 | |
![]() | 8. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 24,47 | 21,60 | 24,47 | 2,87 | |
![]() | 9. | Jeřmanice | Liberec | 26,25 | 26,25 | 24,59 | 1,66 | |
![]() | 10. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 29,13 | 28,85 | 29,13 | 0,28 | |
![]() | 11. | Ploukonice | Semily | 30,45 | 24,02 | 30,45 | 6,43 | |
![]() | 12. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 14,44 | 15,02 | 15,02 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,89 | 15,05 | 15,05 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky B | Liberec | 15,13 | 14,52 | 15,13 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Karlinky | Liberec | 15,28 | 14,75 | 15,28 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sezemice | Mladá Boleslav | 15,57 | 14,89 | 15,57 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bechov | Mladá Boleslav | 16,12 | 15,20 | 16,12 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Břehy | Mladá Boleslav | 15,50 | 16,19 | 16,19 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,32 | 15,90 | 16,32 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,64 | 14,85 | 16,64 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,45 | 16,83 | 16,83 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tanvald Šumburk B | Jablonec nad Nisou | 16,22 | 17,11 | 17,11 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tanvald Šumburk A | Jablonec nad Nisou | 17,18 | 16,84 | 17,18 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Batín | Jičín | 14,62 | 17,47 | 17,47 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radimovice B | Liberec | 18,76 | 17,60 | 18,76 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dalešice + Bratříkov dorost | Jablonec nad Nisou | 33,96 | 16,73 | 33,96 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Doubrava | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Valdice B | Jičín | NP | NP | NP | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice Habeš | Semily | NP | NP | NP | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Valdice A | Jičín | NP | NP | NP | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pěnčín | Liberec | NP | NP | NP | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Katusice | Mladá Boleslav | 16,56 | 16,77 | 16,77 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Libuň | Jičín | 16,88 | 16,56 | 16,88 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,38 | 16,67 | 17,38 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice | Semily | 17,45 | 16,77 | 17,45 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Benešov u Semil | Semily | 17,52 | 17,08 | 17,52 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jeřmanice | Liberec | 17,47 | 17,53 | 17,53 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,60 | 17,42 | 17,60 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Veselá | Semily | 17,62 | 17,36 | 17,62 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Košťálov | Semily | 17,22 | 17,78 | 17,78 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,80 | 17,79 | 17,80 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,76 | 17,81 | 17,81 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Libuň | Jičín | 17,87 | 17,87 | 17,87 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,21 | 17,89 | 17,89 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,99 | 17,95 | 17,99 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Benešov u Semil | Semily | 17,90 | 18,04 | 18,04 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Košťálov | Semily | 18,18 | 18,06 | 18,18 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,87 | 18,19 | 18,19 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,47 | 18,26 | 18,26 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,54 | 18,45 | 18,54 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Košťálov | Semily | 18,58 | 17,77 | 18,58 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,49 | 18,60 | 18,60 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,64 | 18,62 | 18,62 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Libuň | Jičín | 18,67 | 17,89 | 18,67 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,41 | 18,79 | 18,79 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dolní Pertoltice | Liberec | 18,85 | 17,84 | 18,85 | 2026/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,55 | 18,92 | 18,92 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Huť | Jablonec nad Nisou | 19,19 | 18,99 | 19,19 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Borovice | Mladá Boleslav | 19,19 | 19,11 | 19,19 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,41 | 18,93 | 19,41 | 2019/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,42 | 18,92 | 19,42 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 25 | 10.05.2019 20:18 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 12.05.2019 12:23 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 10.05.2019 20:23 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 12.05.2019 12:23 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













