| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 08. 2019 09:30 |
| Kontakt: | Karel Jašík |
| Telefon: | 736 630 955 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Karel Jašík |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice A | Kroměříž | 17,22 | 17,13 | 17,22 | |
2. | Opatovice | Přerov | 17,74 | 17,23 | 17,74 | |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,77 | 16,74 | 17,77 | |
| 4. | Rymice | Kroměříž | 18,18 | 17,24 | 18,18 | |
| 5. | Pravčice B | Kroměříž | 18,20 | 16,91 | 18,20 | |
| 6. | Hlinsko | Přerov | 18,34 | 18,03 | 18,34 | |
| 7. | Olšovec | Přerov | 18,56 | 18,45 | 18,56 | |
| 8. | Karolín | Kroměříž | 20,24 | 19,51 | 20,24 | |
| 9. | Nětčice | Kroměříž | 23,96 | 19,52 | 23,96 | |
| 10. | Radkova Lhota | Přerov | NP | - | - | |
| 10. | Milotice nad Bečvou | Přerov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,69 | 16,80 | 16,80 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Špičky | Přerov | 16,80 | 16,72 | 16,80 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Špičky | Přerov | 16,78 | 16,81 | 16,81 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,98 | 16,88 | 16,98 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrabůvka | Přerov | 17,01 | 16,77 | 17,01 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | 16,97 | 17,03 | 17,03 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Babice | Vsetín | 16,74 | 17,04 | 17,04 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,88 | 17,04 | 17,04 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olšovec | Přerov | 16,93 | 17,15 | 17,15 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,20 | 2007/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice | Kroměříž | 16,45 | 17,24 | 17,24 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Babice | Vsetín | 17,01 | 17,31 | 17,31 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kunovice | Vsetín | 17,40 | 17,14 | 17,40 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hodějice | Vyškov | 17,31 | 17,43 | 17,43 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radíkov | Přerov | 17,06 | 17,47 | 17,47 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Špičky | Přerov | 17,47 | 14,47 | 17,47 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | - | - | 17,47 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radkova Lhota | Přerov | 17,48 | 17,46 | 17,48 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | Kroměříž | 17,52 | 17,46 | 17,52 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olšovec | Přerov | - | - | 17,57 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrabůvka | Přerov | 17,35 | 17,58 | 17,58 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kunovice | Vsetín | 17,54 | 17,58 | 17,58 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Babice | Vsetín | 17,59 | 17,15 | 17,59 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Tučapy | Kroměříž | 17,59 | 17,32 | 17,59 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Olšovec | Přerov | 17,27 | 17,59 | 17,59 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Babice | Vsetín | 17,23 | 17,60 | 17,60 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Babice | Vsetín | 17,64 | 17,58 | 17,64 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Luboměř | Nový Jičín | 17,43 | 17,66 | 17,66 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,64 | 17,67 | 17,67 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostašovice | Nový Jičín | 17,98 | 18,00 | 18,00 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 18,49 | 18,56 | 18,56 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 19,42 | 19,25 | 19,42 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,66 | 19,53 | 19,66 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 19,40 | 20,25 | 20,25 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 20,72 | 19,75 | 20,72 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Opatovice | Přerov | 34,14 | 32,67 | 34,14 | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radkova Lhota | Přerov | 18,82 | 18,97 | NP | 2021/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 16 | 05.08.2019 07:03 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 8 | 11.08.2019 05:37 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 3 | 11.08.2019 08:26 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 24 | 05.08.2019 07:03 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 11.08.2019 05:38 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 11.08.2019 08:26 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,51 | https://youtu.be/tsZ2-RdAumg | Petr Kropáč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















