| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 07. 2025 11:00 |
| Kontakt: | Balvín Zdeněk |
| Telefon: | +420 721 021 660 |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 15,04 | 14,95 | 15,04 |
|
| 2. | Olšovec | Přerov | 15,97 | 15,26 | 15,97 | |
| 3. | Volenice | Příbram | 16,25 | 16,25 | 15,94 | |
| 4. | Žernovník | Blansko | 16,29 | 16,29 | 16,25 | |
| 5. | Stará Říše | Jihlava | 16,61 | 16,61 | 15,45 | |
| 6. | Chlum | Benešov | 16,68 | 16,68 | 15,59 | |
| 7. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,80 | 16,80 | 16,37 | |
| 8. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,92 | 16,92 | 15,87 | |
| 9. | Krotějov Sport | Tábor | 17,05 | 17,05 | 15,93 | |
| 10. | Poděvousy | Domažlice | 17,27 | 17,27 | 17,08 | |
| 11. | Želčany | Plzeň-jih | 17,52 | 17,49 | 17,52 | |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,60 | 17,60 | 16,77 | |
| 13. | Hradec | Plzeň-jih | 17,62 | 17,62 | 17,53 | |
| 14. | Žákava | Plzeň-jih | 18,45 | 18,45 | 18,07 | |
| 15. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 18,94 | 18,94 | 17,34 | |
| 16. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 25,95 | 24,62 | 25,95 | |
| 17. | Markvartovice | Opava | 27,14 | 27,08 | 27,14 | |
| 18. | Chlum | Plzeň-jih | 27,28 | 26,38 | 27,28 | |
| 19. | Ledce | Plzeň-sever | 27,30 | 27,30 | 27,13 | |
| 20. | Chotíkov | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 20. | Štítary | Domažlice | NP | NP | NP | |
| 20. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | |
| 23. | Plumlov Mamby | Prostějov | DSQ | 15,68 | 15,84 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,48 | 15,57 | 15,57 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | Třebíč | 15,86 | 15,87 | 15,87 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 15,30 | 16,02 | 16,02 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 16,04 | 16,04 | 16,04 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 16,02 | 16,09 | 16,09 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rašín | Jičín | 16,13 | 15,98 | 16,13 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,74 | 16,13 | 16,13 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešnice X | Olomouc | 16,21 | 16,27 | 16,27 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olešnice | Semily | 15,43 | 16,32 | 16,32 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mysločovice | Zlín | 16,31 | 16,36 | 16,36 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,19 | 16,44 | 16,44 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,44 | 16,08 | 16,44 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čechtín | Třebíč | 15,94 | 16,46 | 16,46 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,51 | 16,42 | 16,51 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jaronice | České Budějovice | 16,52 | 16,41 | 16,52 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahorčice | Strakonice | 16,31 | 16,55 | 16,55 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jaronice | České Budějovice | 16,32 | 16,63 | 16,63 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,66 | 16,49 | 16,66 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,66 | 16,49 | 16,66 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krotějov Sport | Tábor | 16,33 | 16,71 | 16,71 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,61 | 16,73 | 16,73 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Novosedly | Strakonice | 16,12 | 16,79 | 16,79 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,53 | 16,79 | 16,79 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,53 | 16,79 | 16,79 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,88 | 16,87 | 16,88 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Drahňovice | Benešov | 16,88 | 15,88 | 16,88 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Indivindi | Náchod | 16,91 | 16,90 | 16,91 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chrást Draci | Příbram | 16,95 | 16,41 | 16,95 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,98 | 16,82 | 16,98 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,81 | 17,04 | 17,04 | 2019/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| auto sporty | 15,98 | 0 | 24.07.2025 14:57 | |
| Michal Matějíček | 16,11 | 0 | 26.07.2025 10:37 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 15,62 | 0 | 26.07.2025 10:37 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Ženy | 15,04 | https://youtu.be/wbmeQCOZ9xk | Redakce FireSport | |
Extraliga ČR - Muži | 15,57 | https://youtu.be/P4aiftxoBag | Redakce FireSport | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/26 | Únětice, O pohár starosty | |
| 2026/07/26 | Únětice, O pohár | |
| 2026/05/24 | Únětice, O pohár | |
| 2025/07/26 | Únětice, Žluna park Aréna,, 3.ročník nočních závodů BETONÁRKA CUP 2025 | |
| 2025/07/26 | Únětice, O pohár starosty | |
| 2025/07/26 | Únětice, O pohár | |
| 2024/08/18 | Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH | |
| 2024/08/17 | Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024 | |
| 2023/08/13 | Únětice, O pohár SDH Únětice | |
| 2023/08/12 | ÚNĚTICE, 1.ročník Noční soutěže v Úněticích | |
| 2019/09/08 | Únětice, O pohár SDH Únětice | |
| 2019/09/07 | Areál u koupaliště, Únětický polonoční závod na 2B | |
| 2017/05/27 | Únětice, O pohár SDH Únětice | |
| 2016/06/05 | Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL) | |
| 2016/06/05 | Únětice, O pohár SDH Únětice | |
| 2015/08/08 | Únětice, Upřesníme později | |
| 2014/09/06 | Únětice, Západočeská hasičská liga Únětice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















