Uhřičice, fotbalové hřiště 2026 (Přerov)
Memoriál V. Baďury ml a st.
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Moravský pohár - liga MHJ a PRL |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Šebela Martin |
| Telefon: | |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | admin MPPU |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | - Velká (Hranice III) | bez určení okresu | 18,39 | 18,39 | 18,15 | 0,24 | |
![]() | 2. | Zborovice | Kroměříž | 19,16 | 18,48 | 19,16 | 0,68 | |
![]() | 3. | Vrchoslavice B | Prostějov | 19,45 | 19,21 | 19,45 | 0,24 | |
![]() | 4. | Chvalnov | Kroměříž | 19,75 | 19,54 | 19,75 | 0,21 | |
![]() | 5. | Chropyně | Kroměříž | 21,07 | 18,45 | 21,07 | 2,62 | |
![]() | 6. | Uhřičice | Přerov | 23,49 | 23,49 | 23,02 | 0,47 | |
![]() | 7. | Litenčice | Kroměříž | 23,72 | 23,72 | 19,57 | 4,15 | |
![]() | 8. | Želeč | Prostějov | 26,17 | 18,61 | 26,17 | 7,56 | |
![]() | 9. | Oplocany | Přerov | 28,23 | 25,85 | 28,23 | 2,38 | |
![]() | 10. | Bořenovice | Kroměříž | 29,74 | 29,74 | 19,09 | 10,65 | |
![]() | 11. | Kokory | Přerov | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Litenčice | Kroměříž | 17,56 | 17,56 | 17,35 | 0,21 | |
![]() | 2. | Počenice | Kroměříž | 21,22 | 19,90 | 21,22 | 1,32 | |
![]() | 3. | Lobodice | Přerov | 62,87 | 27,97 | 62,87 | 34,90 |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chropyně | Kroměříž | 18,39 | 18,39 | 17,91 | 0,48 | |
![]() | 2. | Výkleky | Přerov | 19,59 | 19,59 | 17,88 | 1,71 | |
![]() | 3. | Rychlov | Kroměříž | 20,31 | 20,31 | 16,60 | 3,71 | |
![]() | 4. | Uhřičice | Přerov | 23,21 | 19,54 | 23,21 | 3,67 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Luboměř | Nový Jičín | - | - | 14,84 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Luboměř | Nový Jičín | - | - | 15,21 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | - | - | 15,28 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Polkovice | Přerov | - | - | 15,46 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chropyně | Kroměříž | - | - | 15,63 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | - | - | 15,67 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čechy | Přerov | - | - | 15,82 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chropyně | Kroměříž | - | - | 15,87 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ludslavice | Kroměříž | - | - | 16,04 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslávky | Přerov | - | - | 16,15 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Křenovice | Přerov | - | - | 16,19 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Císařov | Přerov | - | - | 16,33 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Polkovice | Přerov | - | - | 16,35 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Citov | Přerov | - | - | 16,38 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | - | - | 16,49 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Křenovice | Přerov | - | - | 16,57 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Citov | Přerov | - | - | 16,85 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kojetín II-Popůvky | Přerov | - | - | 17,07 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | - | - | 17,14 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sobíšky | Přerov | - | - | 17,18 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Císařov | Přerov | - | - | 17,21 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čechy | Přerov | - | - | 17,35 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kokory | Přerov | - | - | 17,37 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Císařov | Přerov | - | - | 17,48 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rokytnice | Přerov | - | - | 17,51 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hoštice | Kroměříž | 17,53 | 17,28 | 17,53 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Morkovice | Kroměříž | - | - | 17,63 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čechy | Přerov | - | - | 17,81 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Polkovice | Přerov | - | - | 17,87 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Citov | Přerov | - | - | 17,91 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Karolín | Kroměříž | 16,97 | 17,10 | 17,10 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Litenčice | Kroměříž | 17,56 | 17,35 | 17,56 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Císařov | Přerov | - | - | 18,18 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Počenice | Kroměříž | - | - | 18,34 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kojetín II-Popůvky A | Přerov | - | - | 18,51 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Seloutky | Prostějov | 18,62 | 17,62 | 18,62 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Počenice | Kroměříž | - | - | 18,63 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Morkovice | Kroměříž | 18,78 | 18,50 | 18,78 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Polkovice | Přerov | - | - | 18,88 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Císařov | Přerov | - | - | 18,88 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Litenčice | Kroměříž | 19,31 | 19,04 | 19,04 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Čechy | Přerov | - | - | 19,08 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nětčice | Kroměříž | 18,47 | 19,16 | 19,16 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Počenice | Kroměříž | - | - | 19,16 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Morkovice | Kroměříž | 19,32 | 18,39 | 19,32 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Litenčice | Kroměříž | 19,15 | 19,34 | 19,34 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,80 | 19,36 | 19,36 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Čechy | Přerov | - | - | 19,41 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Počenice | Kroměříž | 19,42 | 18,85 | 19,42 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Polkovice | Přerov | - | - | 19,52 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Císařov | Přerov | - | - | 19,53 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čechy | Přerov | - | - | 19,63 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nětčice | Kroměříž | - | - | 19,68 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Určice | Prostějov | 19,53 | 19,73 | 19,73 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Počenice | Kroměříž | - | - | 19,75 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Počenice | Kroměříž | 20,11 | 19,50 | 20,11 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Morkovice | Kroměříž | - | - | 20,12 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Rokytnice | Přerov | - | - | 20,18 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bílany | Kroměříž | - | - | 20,23 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čechy | Přerov | - | - | 20,23 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












