| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 31. 08. 2014 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Brno-venkov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,84 | 18,84 | 18,82 | |
| 2. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 19,30 | 19,30 | 18,94 | |
| 3. | Luleč | Vyškov | 20,03 | 20,02 | 20,03 | |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 20,25 | 19,02 | 20,25 | |
| 5. | Drnovice | Vyškov | 20,78 | 20,78 | 17,25 | |
6. | Kuřim | Brno-venkov | 21,38 | 21,38 | 19,61 | |
| 7. | Hlubočany | Vyškov | 21,42 | 21,42 | 19,19 | |
| 8. | Dražovice | Vyškov | 22,90 | 17,92 | 22,90 | |
9. | Brno Slatina | Brno-město | 25,21 | 25,18 | 25,21 | |
10. | Velatice | Brno-venkov | 27,15 | 24,17 | 27,15 | |
| 11. | Habrovany | Vyškov | 27,84 | 27,84 | 27,75 | |
12. | Hostěnice | Brno-venkov | 34,15 | 34,15 | 31,45 | |
| 13. | Hodějice | Vyškov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,38 | 16,37 | 16,38 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,35 | 16,51 | 16,51 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Luboměř | Nový Jičín | 16,80 | 16,85 | 16,85 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Habrovany | Vyškov | 16,85 | 16,73 | 16,85 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Luboměř | Nový Jičín | 16,85 | 16,74 | 16,85 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mokrá | Brno-venkov | 16,88 | 16,85 | 16,88 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mokrá | Brno-venkov | 16,91 | 16,90 | 16,91 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mokrá | Brno-venkov | 16,98 | 16,88 | 16,98 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,44 | 17,00 | 17,00 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,05 | 16,82 | 17,05 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nesvačilka | Brno-venkov | 16,83 | 17,06 | 17,06 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Křenovice | Vyškov | 17,01 | 17,11 | 17,11 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radslavice | Vyškov | 17,16 | 17,16 | 17,16 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mokrá | Brno-venkov | 17,19 | 16,88 | 17,19 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Topolany B | Vyškov | 16,83 | 17,20 | 17,20 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Topolany A | Vyškov | 17,24 | 17,15 | 17,24 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,27 | 17,10 | 17,27 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,33 | 17,00 | 17,33 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,33 | 16,63 | 17,33 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Topolany A | Vyškov | 17,34 | 17,35 | 17,35 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Radslavice | Vyškov | 17,36 | 17,01 | 17,36 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | Přerov | 17,40 | 17,02 | 17,40 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hodějice | Vyškov | 17,40 | 16,72 | 17,40 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Habrovany | Vyškov | 17,25 | 17,40 | 17,40 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Křenovice B | Vyškov | 16,62 | 17,40 | 17,40 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mokrá | Brno-venkov | 17,41 | 16,72 | 17,41 | 2024/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Topolany A | Vyškov | 17,46 | 17,04 | 17,46 | 2016/09/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Topolany A | Vyškov | 17,47 | 16,90 | 17,47 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hodějice | Vyškov | 17,47 | 17,46 | 17,47 | 2015/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radslavice | Vyškov | 17,09 | 17,53 | 17,53 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/23 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2025/08/24 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2024/08/25 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2023/08/27 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2022/08/13 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2021/08/14 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2020/08/15 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2019/08/25 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2018/08/26 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| 2017/08/27 | Tvarožná, O pohár starosty obce | |
| 2016/09/24 | Tvarožná, O pohár starosty SDH | |
| 2015/08/30 | Tvarožná, fotbalové hřiště, O Pohár starosty SDH | |
| 2015/08/30 | Tvarožná, O pohár starosty obce | |
| 2014/08/31 | Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















