| Liga: | Podkozákovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 05. 2014 15:00 |
| Kontakt: | SDH Tuř - Miroslav Řehák |
| Telefon: | 603154170 |
| Okres: | Jičín |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Miroslav Řehák |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 17,80 | 17,78 | 17,80 |
|
| 2. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 18,43 | 18,43 | 17,21 | |
| 3. | Košťálov | Semily | 19,88 | 19,88 | 19,71 | |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,90 | 19,40 | 19,90 | |
| 5. | Benešov u Semil | Semily | 20,00 | 20,00 | 18,16 |
|
| 6. | Libuň | Jičín | 21,29 | 18,46 | 21,29 |
|
| 7. | Bozkov B | Semily | 26,79 | 26,09 | 26,79 | |
| 8. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 36,53 | 35,49 | 36,53 | |
| 9. | Bozkov A | Semily | NP | NP | NP | |
| 9. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | |
| 9. | Jeřmanice A | Liberec | NP | NP | NP | |
| 9. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 9. | Vitiněves | Jičín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,43 | 14,39 | 14,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 14,82 | 14,68 | 14,82 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 14,89 | 14,57 | 14,89 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 14,98 | 15,06 | 15,06 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Myštěves | Hradec Králové | 15,14 | 15,07 | 15,14 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bašnice | Jičín | 15,11 | 15,23 | 15,23 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,26 | 14,97 | 15,26 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sloup | Praha-západ | 15,00 | 15,28 | 15,28 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Podůlší | Jičín | 15,30 | 15,14 | 15,30 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,37 | 15,15 | 15,37 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tatobity | Semily | 15,38 | 15,31 | 15,38 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tuř | Jičín | 15,53 | 14,97 | 15,53 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Podůlší | Jičín | 14,76 | 15,53 | 15,53 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,63 | 15,09 | 15,63 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,39 | 15,65 | 15,65 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Tuř | Jičín | 15,75 | 14,65 | 15,75 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tuř | Jičín | 14,68 | 15,84 | 15,84 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | Semily | 15,88 | 15,68 | 15,88 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,74 | 15,94 | 15,94 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Smidary | Hradec Králové | 15,96 | 15,77 | 15,96 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Třebešov | Náchod | 15,99 | 15,46 | 15,99 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Karlinky A | Liberec | 16,07 | 15,65 | 16,07 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | Semily | 16,08 | 15,85 | 16,08 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,12 | 14,65 | 16,12 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,15 | 15,49 | 16,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,16 | 15,44 | 16,16 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bříšťany | Jičín | 16,26 | 14,98 | 16,26 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mladějov | Jičín | 16,19 | 16,31 | 16,31 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hradčany | Liberec | 15,60 | 16,43 | 16,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,43 | 16,32 | 16,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vitiněves | Jičín | 16,10 | 16,01 | 16,10 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 17,78 | 17,80 | 17,80 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 18,43 | 17,21 | 18,43 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Libuň | Jičín | 18,21 | 18,80 | 18,80 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Benešov u Semil | Semily | 19,61 | 18,75 | 19,61 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malá Skála Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 19,80 | 19,29 | 19,80 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 19,88 | 19,71 | 19,88 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,40 | 19,90 | 19,90 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Benešov u Semil | Semily | 20,00 | 18,16 | 20,00 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bozkov Bozkov A | Semily | 19,62 | 20,08 | 20,08 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 19,05 | 20,43 | 20,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 21,17 | 21,27 | 21,27 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Libuň | Jičín | 18,46 | 21,29 | 21,29 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Košťálov | Semily | 20,71 | 21,48 | 21,48 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bozkov Bozkov B | Semily | 21,84 | 21,58 | 21,84 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jeřmanice Jeřmanice A | Liberec | 19,86 | 22,05 | 22,05 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,60 | 25,00 | 25,00 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bozkov B | Semily | 26,09 | 26,79 | 26,79 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podmoklice | Semily | 29,93 | 23,59 | 29,93 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 35,49 | 36,53 | 36,53 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jeřmanice Jeřmanice B | Liberec | 42,12 | 45,43 | 45,43 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bozkov A | Semily | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jeřmanice A | Liberec | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vitiněves | Jičín | NP | NP | NP | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Pepa Adam | 14 ** | 24 | 29.04.2014 19:34 | |
| Monika Panožková | 14 ** | 24 | 29.04.2014 19:18 | |
| Tomáš Marvan | 14 ** | 23 | 30.04.2014 11:37 | |
| Tomáš Najman | 14 ** | 21 | 28.04.2014 20:09 | |
| Petr Kropáč | 14 ** | 19 | 28.04.2014 21:17 | |
| Jaromír Rosůlek | 14 ** | 16 | 02.05.2014 22:24 | |
| Jaroslav Novotný | 14 ** | 11 | 28.04.2014 20:37 | |
| Redakce FireSport | 14 ** | 9 | 29.04.2014 18:56 | |
| Ivana Hynčicová | 14 ** | 8 | 29.04.2014 20:16 | |
| Stanislav Gajdůšek | 14 ** | 7 | 29.04.2014 22:40 | |
| Jan Zahradník | 14 ** | 6 | 29.04.2014 17:43 | |
| Michaela Šutová | 14 ** | 5 | 29.04.2014 12:06 | |
| Michal Matějíček | 14 ** | 1 | 29.04.2014 20:14 | |
| Tomaš Vích | 14 ** | 0 | 30.04.2014 09:16 | |
| Lukáš Němec | 14 ** | 0 | 02.05.2014 22:00 | |
| Hana Jarolímková | 14 ** | 0 | 29.04.2014 07:39 | |
| Josef Navrátil | 14 ** | 0 | 02.05.2014 15:21 | |
| Miroslav Řehák | 14 ** | 0 | 29.04.2014 17:08 | |
| Veronika Borůvková | 14 ** | 0 | 29.04.2014 11:02 | |
| Veronika Kaprálková | 15 ** | 0 | 28.04.2014 20:31 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Veronika Borůvková | 17 ** | 17 | 29.04.2014 11:03 | |
| Stanislav Gajdůšek | 17 ** | 7 | 29.04.2014 22:40 | |
| Hana Jarolímková | 16 ** | 0 | 29.04.2014 19:34 | |
| Tomaš Vích | 16 ** | 0 | 30.04.2014 09:17 | |
| Lukáš Němec | 16 ** | 0 | 02.05.2014 22:07 | |
| Michaela Šutová | 16 ** | 0 | 29.04.2014 12:07 | |
| Josef Navrátil | 16 ** | 0 | 02.05.2014 15:21 | |
| Tomáš Najman | 16 ** | 0 | 28.04.2014 20:10 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 29.04.2014 20:15 | |
| Monika Panožková | 17 ** | 0 | 29.04.2014 19:19 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 30.04.2014 06:04 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 28.04.2014 21:18 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 29.04.2014 17:44 | |
| Miroslav Řehák | 17 ** | 0 | 29.04.2014 17:09 | |
| Jaromír Rosůlek | 17 ** | 0 | 02.05.2014 22:24 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 29.04.2014 20:16 | |
| Veronika Kaprálková | 18 ** | 0 | 28.04.2014 20:31 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podkozákovská hasičská liga - Muži | 14,89 | https://youtu.be/nxVKYLslAOk | Joska Mládek | |
Podkozákovská hasičská liga - Muži | 14,89 | https://youtu.be/4wQ9MHHTEbY | Joska Mládek | |
Podkozákovská hasičská liga - Muži | 15,26 | https://youtu.be/itrtZSIkz9A | Jan Klimo | |
Podkozákovská hasičská liga - Muži | 16,15 | https://youtu.be/g2v5xgFmt84 | Pavel Štěpán | |
Podkozákovská hasičská liga - Muži | 16,16 | https://youtu.be/9g1tietn24Q | Jan Klimo | |
Podkozákovská hasičská liga - Ženy | 17,80 | https://youtu.be/uiZu1Q3qbKQ | Veronika Borůvková | |
Podkozákovská hasičská liga - Ženy | 20,00 | https://youtu.be/h0PzG4NRO8c | Barbora Menšíková | |
Podkozákovská hasičská liga - Muži | 21,07 | https://youtu.be/vvZ2VEvo3AM | Tomáš Najman | |
Podkozákovská hasičská liga - Ženy | 21,29 | https://youtu.be/tT-e6k1XZU0 | Michaela Šutová | |
Podkozákovská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/i_wZpljPkvg | Redakce FireSport | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/04/25 | Tuř, Pohárová soutěž | |
| 2017/07/22 | Tuř, FNC Tuř | |
| 2017/04/29 | Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody | |
| 2016/07/23 | Tuř, 7. kolo Tuř | |
| 2016/04/23 | Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas | |
| 2015/05/30 | Tuř, FNC Tuř | |
| 2015/05/02 | Tuř, PKL Tuř | |
| 2014/07/26 | Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém | |
| 2014/05/03 | Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce | |
| 2014/04/26 | Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků | |
| 2013/10/19 | Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink | |
| 2013/05/04 | Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce | |
| 2013/04/27 | Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















