| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 23. 06. 2013 11:00 |
| Kontakt: | René Jašek |
| Telefon: | 775 517 615 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,55 | 17,41 | 17,55 |
|
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 18,37 | 17,72 | 18,37 |
|
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,61 | 18,41 | 18,61 | |
| 4. | Bílany | Kroměříž | 19,60 | 19,60 | 18,99 | |
| 5. | Tučapy | Kroměříž | 20,38 | 18,54 | 20,38 |
|
| 6. | Nětčice B | Kroměříž | 20,42 | 20,42 | 19,70 | |
| 7. | Rychlov | Kroměříž | 20,53 | 17,37 | 20,53 | |
| 8. | Dražovice | Vyškov | 20,74 | 20,74 | 18,33 | |
| 9. | Hlinsko | Přerov | 24,46 | 24,46 | 18,33 | |
| 10. | Loukov | Kroměříž | 24,81 | 24,81 | 24,32 | |
| 11. | Rymice | Kroměříž | 28,32 | 28,32 | 23,56 |
|
| 12. | Nětčice | Kroměříž | 55,16 | 55,16 | 19,74 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice B | Kroměříž | 16,41 | 16,32 | 16,41 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Rymice | Kroměříž | 16,49 | 16,45 | 16,49 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Špičky | Přerov | 16,52 | 16,29 | 16,52 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dětkovice | Vyškov | 16,04 | 16,68 | 16,68 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 16,76 | 15,97 | 16,76 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice A | Kroměříž | 16,79 | 16,21 | 16,79 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | Přerov | 16,96 | 16,77 | 16,96 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 17,02 | 16,30 | 17,02 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice A | Kroměříž | 16,71 | 17,04 | 17,04 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hodějice | Vyškov | 16,43 | 17,08 | 17,08 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,88 | 17,09 | 17,09 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Rymice | Kroměříž | 16,80 | 17,25 | 17,25 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rychlov | Kroměříž | 17,27 | 16,88 | 17,27 | 2014/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,16 | 17,29 | 17,29 | 2014/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | Kroměříž | 17,35 | 17,25 | 17,35 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice | Kroměříž | 17,43 | 16,62 | 17,43 | 2014/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,66 | 17,48 | 17,48 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílany | Kroměříž | 17,52 | 17,47 | 17,52 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,41 | 17,55 | 17,55 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | Kroměříž | 17,57 | 17,09 | 17,57 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,32 | 17,66 | 17,66 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlinsko | Přerov | 17,85 | 17,28 | 17,85 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hlinsko | Přerov | 17,96 | 17,84 | 17,96 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Špičky | Přerov | 17,97 | 17,41 | 17,97 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pravčice | Kroměříž | 17,72 | 18,37 | 18,37 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rymice | Kroměříž | 17,03 | 18,38 | 18,38 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlinsko | Přerov | 18,38 | 17,86 | 18,38 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,78 | 18,42 | 18,42 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radkova Lhota | Přerov | 17,77 | 18,42 | 18,42 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rymice | Kroměříž | 17,50 | 18,46 | 18,46 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Marek Mucha | 17,00 | 22 | 21.06.2013 08:48 | |
| Tomáš Hráček | 17,08 | 14 | 20.06.2013 12:01 | |
| Honza Bělík | 17,10 | 12 | 20.06.2013 13:04 | |
| mirrao | 17,12 | 10 | 22.06.2013 19:06 | |
| Petr Lajda | 17,20 | 2 | 17.06.2013 11:47 | |
| Pavel Žůrek | 17,23 | 0 | 23.06.2013 10:00 | |
| Petr Miklík | 17,25 | 0 | 13.06.2013 14:21 | |
| Michal Matějíček | 17,27 | 0 | 22.06.2013 21:11 | |
| Lukáš Výstup | 17,28 | 0 | 22.06.2013 10:35 | |
| Petr Kropáč | 17,31 | 0 | 20.06.2013 13:30 | |
| Martin Ondra | 17,37 | 0 | 17.06.2013 13:36 | |
| Jan Zahradník | 17,45 | 0 | 21.06.2013 15:14 | |
| Redakce FireSport | 17,45 | 0 | 23.06.2013 07:11 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17,50 | 0 | 17.06.2013 12:07 | |
| Daniel Ondra | 17,52 | 0 | 22.06.2013 10:25 | |
| Marek Plaček | 17,55 | 0 | 22.06.2013 11:25 | |
| Martin Láník | 17,58 | 0 | 10.06.2013 07:00 | |
| Ivana Hynčicová | 17,60 | 0 | 16.06.2013 21:59 | |
| Josef Navrátil | 17,61 | 0 | 20.06.2013 23:48 | |
| Tomáš Láník | 17,80 | 0 | 20.06.2013 07:51 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Tomáš Hráček | 17,60 | 20 | 20.06.2013 12:02 | |
| Lukáš Výstup | 17,63 | 17 | 22.06.2013 10:36 | |
| Marek Plaček | 17,40 | 10 | 22.06.2013 11:24 | |
| Martin Ondra | 17,75 | 5 | 17.06.2013 13:37 | |
| Daniel Ondra | 17,32 | 2 | 22.06.2013 10:25 | |
| mirrao | 17,78 | 2 | 22.06.2013 19:08 | |
| Marek Mucha | 17,30 | 0 | 21.06.2013 08:47 | |
| Honza Bělík | 17,80 | 0 | 20.06.2013 13:04 | |
| Michal Matějíček | 17,84 | 0 | 22.06.2013 21:12 | |
| Petr Kropáč | 17,86 | 0 | 20.06.2013 13:31 | |
| Ivana Hynčicová | 17,90 | 0 | 16.06.2013 21:48 | |
| Redakce FireSport | 17,97 | 0 | 23.06.2013 07:11 | |
| Josef Navrátil | 17,98 | 0 | 20.06.2013 23:48 | |
| Jan Zahradník | 18,00 | 0 | 21.06.2013 15:15 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18,10 | 0 | 17.06.2013 12:08 | |
| Petr Lajda | 18,15 | 0 | 23.06.2013 07:06 | |
| Tomáš Láník | 18,20 | 0 | 20.06.2013 07:51 | |
| Petr Miklík | 18,25 | 0 | 13.06.2013 14:21 | |
| Pavel Žůrek | 18,50 | 0 | 10.06.2013 19:39 | |
| Martin Láník | 18,80 | 0 | 10.06.2013 07:00 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8342595 Kód: a8342595 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8343640 Kód: a8343640 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/06/01 | Tučapy, O pohár starosty města Holešova | |
| 2018/07/28 | Tučapy, O pohár starosty města Holešova | |
| 2017/07/29 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2016/06/19 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2015/07/05 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2014/06/22 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2013/09/14 | Tučapy u Holešova, hřiště, Noční soutěž a Tučapská Kýblovačka | |
| 2013/06/23 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2012/09/22 | Tučapy - hřiště, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2012/06/30 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| 2011/06/19 | Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















