| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 06. 2012 20:00 |
| Kontakt: | Jiří Kubeš |
| Telefon: | 774810707 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Petr Ružička |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,79 | 17,79 | 17,72 | |
| 2. | Daměnice | Benešov | 18,34 | 18,30 | 18,34 |
|
| 3. | Dvorce B | Tábor | 19,87 | 19,87 | 19,11 | |
| 4. | Chrbonín | Tábor | 20,09 | 18,86 | 20,09 | |
| 5. | Dvorce | Tábor | 21,09 | 20,31 | 21,09 | |
| 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 21,86 | 19,88 | 21,86 | |
| 7. | Tučapy | Tábor | 21,95 | 21,18 | 21,95 | |
| 8. | Ústrašice | Tábor | 22,76 | 22,76 | 21,53 | |
| 9. | Dražovice | Vyškov | 22,83 | 22,83 | 22,80 | |
| 10. | Mydlovary | České Budějovice | 23,22 | 19,68 | 23,22 | |
| 11. | Kozmice | Tábor | 23,80 | 23,80 | 21,02 | |
| 12. | Košice | Tábor | 24,28 | 24,28 | 23,20 | |
| 13. | Želeč | Tábor | 25,00 | 25,00 | 24,46 | |
| 14. | Křenovice | České Budějovice | 27,66 | 27,66 | 24,77 | |
| 15. | Zhoř u Tábora | Tábor | 28,50 | 28,50 | 20,04 | |
| 16. | Češnovice | České Budějovice | 29,44 | 27,55 | 29,44 | |
| 17. | Malšice | Tábor | 31,03 | 31,03 | 29,71 | |
| 18. | Oltyně | Tábor | 42,07 | 41,46 | 42,07 | |
| 19. | Chotěmice | Tábor | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,00 | 15,88 | 16,00 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,13 | 15,91 | 16,13 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Čikov | Třebíč | 16,41 | 16,53 | 16,53 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice | Semily | 16,38 | 16,54 | 16,54 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,43 | 16,56 | 16,56 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 16,58 | 15,98 | 16,58 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,20 | 16,60 | 16,60 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,59 | 16,62 | 16,62 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 16,69 | 16,54 | 16,69 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Čechtín | Třebíč | 16,20 | 16,69 | 16,69 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sedlčany | Příbram | 16,73 | 16,57 | 16,73 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Prchalov | Nový Jičín | 16,13 | 16,73 | 16,73 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chářovice Špona | Benešov | 16,47 | 16,77 | 16,77 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Šipoun | Prachatice | 16,78 | 16,67 | 16,78 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krotějov Sport | Tábor | 16,78 | 16,31 | 16,78 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jaronice | České Budějovice | 16,79 | 16,40 | 16,79 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jaronice | České Budějovice | 16,79 | 16,40 | 16,79 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bašnice | Jičín | 16,81 | 16,27 | 16,81 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krotějov Sport | Tábor | 16,43 | 16,81 | 16,81 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Plumlov | Prostějov | 16,41 | 16,84 | 16,84 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drahňovice | Benešov | 16,87 | 16,56 | 16,87 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Starý Jičín | Nový Jičín | 16,88 | 16,70 | 16,88 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Daměnice | Benešov | 16,77 | 16,88 | 16,88 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,95 | 16,44 | 16,95 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,78 | 16,95 | 16,95 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krotějov Sport | Tábor | 16,96 | 16,59 | 16,96 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krotějov Sport | Tábor | 16,96 | 16,59 | 16,96 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krotějov Sport | Tábor | 16,30 | 16,98 | 16,98 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velký Ořechov | Zlín | 17,00 | 16,91 | 17,00 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drahňovice | Benešov | 16,32 | 17,01 | 17,01 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Ženy | 18,34 | https://youtu.be/X-DpaZyg7sk | Lenka Kratochvílová | |
Táborská hasičská liga - Muži | 18,64 | https://youtu.be/_Ceoo33UGVk | Ondřej Pecha | |
Táborská hasičská liga - Muži | 22,55 | https://youtu.be/z8VL7K8KxMg | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 35,53 | https://youtu.be/PAUIARE_yLk | Lenka Kratochvílová | |
Táborská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/Ksm4QAay228 | Radek Bubník | |
Táborská hasičská liga - Ženy | NP | https://youtu.be/tG0TGrcSoOs | Patrik Baláž | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















