| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 06. 2013 09:30 |
| Kontakt: | Zatloukal Vlastimil |
| Telefon: | 775 321 727 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 16,50 | 16,39 | 16,50 |
|
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,64 | 16,02 | 16,64 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Kunovice | Vsetín | 17,73 | 17,24 | 17,73 | |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 18,31 | 18,31 | 17,35 | |
| 5. | Radkova Lhota | Přerov | 18,57 | 18,57 | 18,29 | |
| 6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,86 | 17,34 | 18,86 | |
| 7. | Bohuslávky | Přerov | 19,19 | 18,99 | 19,19 | |
| 8. | Býškovice | Přerov | 20,90 | 19,16 | 20,90 | |
| 9. | Hostašovice | Nový Jičín | 21,26 | 21,26 | 20,95 | |
| 10. | Paršovice | Přerov | 21,89 | 19,93 | 21,89 | |
| 11. | Rychlov | Kroměříž | 22,55 | 22,55 | 22,07 | |
| 12. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 22,84 | 22,84 | 22,45 |
|
| 13. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | NP | NP | NP | |
| 13. | Opatovice | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 16,50 | 16,46 | 16,50 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,74 | 16,70 | 16,74 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Babice | Vsetín | 16,74 | 16,41 | 16,74 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kunovice | Vsetín | 16,54 | 16,75 | 16,75 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 16,72 | 16,83 | 16,83 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radkova Lhota | Přerov | 16,64 | 16,98 | 16,98 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olšovec | Přerov | 17,03 | 16,69 | 17,03 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,83 | 17,03 | 17,03 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Špičky | Přerov | 17,03 | 16,52 | 17,03 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,69 | 17,04 | 17,04 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radkova Lhota | Přerov | 17,04 | 16,94 | 17,04 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Babice | Vsetín | 17,04 | 16,77 | 17,04 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | - | - | 17,05 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olšovec | Přerov | - | - | 17,11 | 2008/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladcová | Zlín | 17,14 | 16,80 | 17,14 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,14 | 2008/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladcová | Zlín | 17,17 | 16,89 | 17,17 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice | Kroměříž | 17,26 | 16,61 | 17,26 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Špičky | Přerov | - | - | 17,29 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Babice | Vsetín | - | - | 17,32 | 2008/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olšovec | Přerov | - | - | 17,38 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Luboměř | Nový Jičín | 17,39 | 16,66 | 17,39 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 17,40 | 16,96 | 17,40 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hranice | Přerov | - | - | 17,49 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbětice | Zlín | - | - | 17,50 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,51 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,51 | 17,47 | 17,51 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mladcová | Zlín | 16,98 | 17,53 | 17,53 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Luboměř | Nový Jičín | 17,62 | 17,46 | 17,62 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hrabůvka | Přerov | - | - | 17,64 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















