Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Jaronice | České Budějovice | 16,50 | 16,23 | 16,50 | |
| 2. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,22 | 17,22 | 16,80 | |
| 3. | Netřebice | Český Krumlov | 17,26 | 17,22 | 17,26 | |
| 4. | Ledenice | České Budějovice | 17,31 | 17,31 | 16,65 | |
| 5. | Strážkovice | České Budějovice | 17,32 | 17,32 | 17,16 | |
| 6. | Třísov | Český Krumlov | 18,56 | 17,80 | 18,56 | |
| 7. | Střížov | České Budějovice | 18,70 | 18,70 | 18,51 | |
| 8. | Třebín | České Budějovice | 18,82 | 18,07 | 18,82 | |
| 9. | Přísečná A | Český Krumlov | 19,65 | 19,65 | 19,40 | |
| 10. | Přechovice | Strakonice | 20,25 | 18,15 | 20,25 | |
| 11. | Záluží | Český Krumlov | 20,46 | 19,75 | 20,46 | |
| 12. | Omlenice | Český Krumlov | 21,37 | 20,30 | 21,37 | |
| 13. | Srubec | České Budějovice | 38,04 | 38,04 | 36,10 | |
| 14. | Kájov | Český Krumlov | 39,18 | 39,18 | 21,05 | |
| 15. | Soběnov A | Český Krumlov | NP | NP | NP | |
| 15. | Hluboká u Borovan | České Budějovice | NP | NP | NP | |
| 15. | Lišov A | České Budějovice | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Homole | České Budějovice | 16,90 | 16,83 | 16,90 | |
| 2. | Netřebice | Český Krumlov | 17,34 | 17,08 | 17,34 | |
| 3. | Ledenice | České Budějovice | 17,36 | 17,36 | 17,13 | |
| 4. | Rudolfov | České Budějovice | 18,07 | 18,07 | 17,85 | |
| 5. | Lišov A | České Budějovice | 18,42 | 18,42 | 17,93 | |
| 6. | Křenovice | České Budějovice | 18,80 | 18,25 | 18,80 | |
| 7. | Srubec | České Budějovice | 18,81 | 18,81 | 17,93 | |
| 8. | Chlum B | Český Krumlov | 19,00 | 18,83 | 19,00 | |
| 9. | Borovany | České Budějovice | 19,53 | 19,53 | 19,49 | |
| 10. | Plešovice | Český Krumlov | 20,08 | 20,08 | 20,05 | |
| 11. | Chlum A | Český Krumlov | 20,34 | 20,29 | 20,34 | |
| 12. | Lišov C | České Budějovice | 20,52 | 20,52 | 19,92 | |
| 13. | Mydlovary | České Budějovice | 26,95 | 26,95 | 19,96 | |
| 14. | Třebín | České Budějovice | 36,12 | 34,63 | 36,12 | |
| 15. | Strážkovice | České Budějovice | NP | NP | NP | |
Ženy>30 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jaronice | České Budějovice | 16,23 | 16,50 | 16,50 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 2. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,22 | 16,80 | 17,22 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 3. | Netřebice | Český Krumlov | 17,22 | 17,26 | 17,26 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 4. | Ledenice | České Budějovice | 17,31 | 16,65 | 17,31 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 5. | Strážkovice | České Budějovice | 17,32 | 17,16 | 17,32 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 6. | Třísov | Český Krumlov | 17,80 | 18,56 | 18,56 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 7. | Střížov | České Budějovice | 18,70 | 18,51 | 18,70 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 8. | Třebín | České Budějovice | 18,07 | 18,82 | 18,82 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 9. | Přísečná A | Český Krumlov | 19,65 | 19,40 | 19,65 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 10. | Přechovice | Strakonice | 18,15 | 20,25 | 20,25 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 11. | Záluží | Český Krumlov | 19,75 | 20,46 | 20,46 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 12. | Omlenice | Český Krumlov | 20,30 | 21,37 | 21,37 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 13. | Srubec | České Budějovice | 38,04 | 36,10 | 38,04 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 14. | Kájov | Český Krumlov | 39,18 | 21,05 | 39,18 | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 15. | Hluboká u Borovan | České Budějovice | NP | NP | NP | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 16. | Soběnov A | Český Krumlov | NP | NP | NP | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| 17. | Lišov A | České Budějovice | NP | NP | NP | 2025/06/14 |
PS útok,nástřik 3xB široké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.