| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 06. 2014 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 19,72 | 18,05 | 19,72 | |
| 2. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,94 | 19,75 | 19,94 | |
| 3. | Luleč | Vyškov | 20,13 | 19,64 | 20,13 | |
| 4. | Drnovice | Vyškov | 20,24 | 18,22 | 20,24 | |
| 5. | Habrovany | Vyškov | 20,90 | 20,90 | 20,84 | |
| 6. | Kobeřice u Brna | Vyškov | 21,49 | 21,49 | 20,35 | |
| 7. | Hlubočany | Vyškov | 22,42 | 21,98 | 22,42 | |
| 8. | Radslavice | Vyškov | 24,62 | 24,62 | 23,32 | |
| 9. | Dražovice | Vyškov | 26,39 | 26,39 | 26,19 | |
| 10. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 56,07 | 56,07 | 53,81 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,11 | 16,65 | 16,65 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hodějice | Vyškov | 16,67 | 16,77 | 16,77 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,94 | 16,78 | 16,94 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Habrovany | Vyškov | 17,00 | 16,99 | 17,00 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Topolany A | Vyškov | 16,69 | 17,02 | 17,02 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Křenovice B | Vyškov | 16,70 | 17,11 | 17,11 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Topolany A | Vyškov | 17,12 | 16,99 | 17,12 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mokrá | Brno-venkov | 17,15 | 16,60 | 17,15 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,22 | 16,79 | 17,22 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,23 | 17,14 | 17,23 | 2025/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Topolany B | Vyškov | 17,29 | 17,01 | 17,29 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Topolany A | Vyškov | 17,20 | 17,31 | 17,31 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hodějice | Vyškov | 17,41 | 17,28 | 17,41 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mokrá | Brno-venkov | 16,82 | 17,43 | 17,43 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,94 | 17,46 | 17,46 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,47 | 16,60 | 17,47 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nesvačilka | Brno-venkov | 17,48 | 17,24 | 17,48 | 2015/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | Vyškov | 17,52 | 17,24 | 17,52 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velká (Hranice III) | Přerov | 17,41 | 17,52 | 17,52 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Habrovany | Vyškov | 17,39 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hodějice | Vyškov | 17,53 | 17,26 | 17,53 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radslavice | Vyškov | 17,54 | 17,19 | 17,54 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Topolany B | Vyškov | 16,95 | 17,55 | 17,55 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,12 | 17,56 | 17,56 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hodějice | Vyškov | 16,52 | 17,56 | 17,56 | 2022/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,56 | 17,42 | 17,56 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tučapy A | Vyškov | 17,20 | 17,57 | 17,57 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Topolany A | Vyškov | 17,51 | 17,57 | 17,57 | 2021/09/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,29 | 17,58 | 17,58 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Topolany A | Vyškov | 17,59 | 17,13 | 17,59 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/04 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2025/07/05 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2024/07/06 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2023/07/08 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2022/07/02 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2021/09/25 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2020/07/04 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2019/07/06 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2018/07/07 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2017/07/08 | Topolany, O pohár starosty obce | |
| 2016/07/02 | Topolany, O pohár starosty obce | |
| 2015/07/04 | Topolany, O POHÁR STAROSTY OBCE TOPOLANY | |
| 2014/06/21 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| 2012/07/07 | Topolany, O pohár starosty obce Topolany | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















