Tanvald 2021 (Jablonec nad Nisou)
Tanvald
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 09. 2021 09:00 |
| Kontakt: | Karel Bukvic |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Košťálov | Semily | 16,62 | 16,24 | 16,62 | 0,38 | |
![]() | 2. | Ploukonice | Semily | 17,30 | 17,30 | 16,53 | 0,77 | |
![]() | 3. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,04 | 17,84 | 18,04 | 0,20 | |
![]() | 4. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,13 | 17,87 | 18,13 | 0,26 | |
![]() | 5. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,26 | 18,26 | 18,22 | 0,04 | |
![]() | 6. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,32 | 18,32 | 18,30 | 0,02 | |
![]() | 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 18,37 | 17,50 | 18,37 | 0,87 | |
![]() | 8. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,68 | 18,56 | 18,68 | 0,12 | |
![]() | 9. | Olešnice | Semily | 18,73 | 18,01 | 18,73 | 0,72 | |
![]() | 10. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,83 | 18,04 | 18,83 | 0,79 | |
![]() | 11. | Jeřmanice | Liberec | 19,05 | 18,26 | 19,05 | 0,79 | |
![]() | 12. | Bechov | Mladá Boleslav | 19,53 | 19,51 | 19,53 | 0,02 | |
![]() | 13. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,72 | 19,53 | 19,72 | 0,19 | |
![]() | 14. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,87 | 19,44 | 19,87 | 0,43 | |
![]() | 15. | Tanvald Tanvald Šumburk | Jablonec nad Nisou | 21,71 | 21,71 | 20,89 | 0,82 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,78 | 16,06 | 16,06 | 2025/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,19 | 16,16 | 16,19 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,52 | 16,44 | 16,52 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,24 | 16,62 | 16,62 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ploukonice | Semily | 16,08 | 16,65 | 16,65 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Huť | Jablonec nad Nisou | 16,52 | 16,90 | 16,90 | 2025/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,09 | 16,65 | 17,09 | 2025/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ploukonice | Semily | 16,54 | 17,18 | 17,18 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,26 | 17,25 | 17,26 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radimovice | Liberec | 16,71 | 17,27 | 17,27 | 2025/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ploukonice | Semily | 17,30 | 16,53 | 17,30 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 17,35 | 17,35 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,32 | 17,47 | 17,47 | 2025/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,32 | 17,51 | 17,51 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Košťálov | Semily | 17,34 | 17,55 | 17,55 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Semily | 16,75 | 17,57 | 17,57 | 2025/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,66 | 16,66 | 17,66 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | 17,72 | 16,94 | 17,72 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,81 | 17,70 | 17,81 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,64 | 17,82 | 17,82 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,99 | 17,87 | 17,87 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,81 | 17,88 | 17,88 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 17,22 | 17,91 | 17,91 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice | Semily | 17,92 | 17,88 | 17,92 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,95 | 17,85 | 17,95 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,84 | 18,04 | 18,04 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Jeřice | Jičín | 17,24 | 18,12 | 18,12 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,87 | 18,13 | 18,13 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Myštěves | Hradec Králové | 18,14 | 17,36 | 18,14 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,59 | 18,15 | 18,15 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













