| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | http://sychotin.blogspot.cz/ |
| Kdy: | 29. 06. 2014 12:00 |
| Kontakt: | Ing. Aleš Havelka |
| Telefon: | +420776088108 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 17,65 | 17,65 | 17,48 |
|
| 2. | Žernovník | Blansko | 18,21 | 18,21 | 17,61 |
|
| 3. | Krokočín | Třebíč | 18,29 | 18,29 | 17,12 |
|
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,87 | 18,87 | 18,38 |
|
| 5. | Černovice | Blansko | 19,48 | 19,48 | 18,67 |
|
| 6. | Sychotín | Blansko | 19,54 | 19,54 | 17,03 |
|
| 7. | Olší | Brno-venkov | 19,74 | 19,74 | 18,14 | |
| 8. | Těchov | Blansko | 20,02 | 19,65 | 20,02 |
|
| 9. | Malá Lhota | Blansko | 20,05 | 20,05 | 19,68 |
|
| 10. | Netín | Žďár nad Sázavou | 20,22 | 20,22 | 19,18 |
|
| 11. | Šošůvka | Blansko | 20,83 | 20,83 | 19,32 |
|
| 12. | Petrovice SK | Blansko | 20,97 | 20,97 | 20,09 |
|
| 13. | Jevíčko | Svitavy | 21,05 | 21,05 | 20,97 | |
| 14. | Černá Hora | Blansko | 23,41 | 23,22 | 23,41 |
|
| 15. | Němčice | Blansko | NP | NP | NP |
|
| 15. | Drnovice | Blansko | NP | NP | NP |
|
| 15. | Senetářov | Blansko | NP | NP | NP |
|
| 15. | Sebranice | Blansko | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,40 | 15,40 | 15,40 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,59 | 15,40 | 15,59 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | Blansko | 16,33 | 16,33 | 16,33 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olšovec | Přerov | 16,34 | 15,36 | 16,34 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,44 | 16,45 | 16,45 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 16,01 | 16,70 | 16,70 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | Blansko | 16,72 | 16,42 | 16,72 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Němčice | Blansko | 16,74 | 16,48 | 16,74 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | Přerov | 16,12 | 16,91 | 16,91 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 16,95 | 16,95 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nedvězí | Svitavy | 16,12 | 16,96 | 16,96 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,02 | 16,04 | 17,02 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Senetářov | Blansko | 17,02 | 16,28 | 17,02 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bořitov | Blansko | 16,56 | 17,09 | 17,09 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černovice | Blansko | 17,14 | 16,30 | 17,14 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bořitov | Blansko | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílovice | Prostějov | 16,98 | 17,27 | 17,27 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 16,65 | 17,37 | 17,37 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovník | Blansko | 16,97 | 17,39 | 17,39 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Lhota | Blansko | 17,39 | 16,85 | 17,39 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Senetářov | Blansko | 17,45 | 16,93 | 17,45 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,45 | 17,33 | 17,45 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hartmanice | Svitavy | 17,48 | 17,43 | 17,48 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovník | Blansko | 17,49 | 16,41 | 17,49 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Němčice | Blansko | 17,50 | 17,23 | 17,50 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krokočín | Třebíč | 17,63 | 17,50 | 17,63 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Černovice B | Blansko | 17,64 | 16,93 | 17,64 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šošůvka | Blansko | 17,52 | 17,65 | 17,65 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radíkov | Přerov | 17,65 | 17,48 | 17,65 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olší | Brno-venkov | 17,60 | 17,70 | 17,70 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 16,05 | 15,09 | 16,05 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,27 | 15,57 | 16,27 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,46 | 16,44 | 16,46 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,71 | 16,52 | 16,71 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,71 | 16,52 | 16,71 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Račice | Vyškov | 16,83 | 16,57 | 16,83 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černovice | Blansko | 17,69 | 17,75 | 17,69 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,95 | 17,71 | 17,71 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Březina | Blansko | 17,55 | 17,98 | 17,98 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pamětice | Blansko | 17,69 | 18,07 | 18,07 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černovice | Blansko | 18,50 | 15,97 | 18,50 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 18,48 | 18,65 | 18,65 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 18,69 | 16,96 | 18,69 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 18,75 | 17,22 | 18,75 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,85 | 17,15 | 18,85 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Senetářov | Blansko | 19,02 | 18,87 | 19,02 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bořitov | Blansko | 19,16 | 17,15 | 19,16 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár | Blansko | 18,45 | 19,29 | 19,29 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,36 | 18,92 | 19,36 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Vyškov | 19,68 | 19,40 | 19,68 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Černá Hora | Blansko | 19,86 | 19,73 | 19,86 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Senetářov | Blansko | 19,93 | 18,63 | 19,93 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bořitov | Blansko | 19,96 | 19,28 | 19,96 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hartmanice | Svitavy | 16,64 | 20,24 | 20,24 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Němčice | Blansko | 20,25 | 19,40 | 20,25 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černá Hora | Blansko | 20,45 | 17,99 | 20,45 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Šebetov | Blansko | 19,74 | 20,50 | 20,50 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 20,72 | 19,65 | 20,72 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bořitov | Blansko | 19,67 | 20,84 | 20,84 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,79 | 21,03 | 21,03 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16,65 | 18 | 27.06.2014 10:39 | |
| Josef Navrátil | 16,79 | 18 | 29.06.2014 08:51 | |
| Aleš Havelka | 16,64 | 17 | 26.05.2014 12:28 | |
| Lukáš Brtník | 16,82 | 15 | 26.06.2014 19:30 | |
| Petr Kropáč | 16,89 | 8 | 28.06.2014 06:05 | |
| Redakce FireSport | 16,90 | 7 | 26.06.2014 18:51 | |
| ludvik rous | 16,53 | 6 | 24.06.2014 15:27 | |
| David Sedlák | 16,52 | 5 | 17.06.2014 07:59 | |
| Michaela Šutová | 17,06 | 0 | 24.06.2014 20:18 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Navrátil | 16,27 | 0 | 29.06.2014 08:51 | |
| Michal Matějíček | 16,52 | 0 | 27.06.2014 10:40 | |
| Aleš Havelka | 16,54 | 0 | 26.05.2014 12:28 | |
| Petr Kropáč | 16,59 | 0 | 28.06.2014 06:05 | |
| Michaela Šutová | 16,64 | 0 | 24.06.2014 20:18 | |
| Redakce FireSport | 16,80 | 0 | 26.06.2014 18:51 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a10043493 Kód: a10043493 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















