| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 09. 2013 12:00 |
| Kontakt: | Aleš Havelka |
| Telefon: | 776088108 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 16,33 | 16,33 | 16,33 |
|
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,91 | 16,12 | 16,91 |
|
| 3. | Olší | Brno-venkov | 17,70 | 17,60 | 17,70 |
|
| 4. | Němčice | Blansko | 18,62 | 17,83 | 18,62 |
|
| 4. | Černovice | Blansko | 18,62 | 18,62 | 17,51 |
|
| 6. | Šošůvka | Blansko | 18,64 | 17,84 | 18,64 |
|
| 7. | Ostrov u Macochy B | Blansko | 18,84 | 18,84 | 17,76 |
|
| 8. | Nesvačilka | Brno-venkov | 19,48 | 19,48 | 19,35 |
|
| 9. | Černá Hora | Blansko | 19,64 | 19,64 | 18,73 |
|
| 10. | Těchov | Blansko | 19,72 | 19,72 | 19,04 |
|
| 11. | Žernovník | Blansko | 20,84 | 19,24 | 20,84 |
|
| 12. | Drnovice | Blansko | 22,01 | 19,51 | 22,01 |
|
| 13. | Kuřim | Brno-venkov | 23,95 | 19,78 | 23,95 |
|
| 14. | Sebranice | Blansko | NP | NP | NP |
|
| 14. | Žďár | Blansko | NP | NP | NP |
|
| 14. | Malá Lhota | Blansko | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,40 | 15,40 | 15,40 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,59 | 15,40 | 15,59 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | Blansko | 16,33 | 16,33 | 16,33 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olšovec | Přerov | 16,34 | 15,36 | 16,34 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,44 | 16,45 | 16,45 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 16,01 | 16,70 | 16,70 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | Blansko | 16,72 | 16,42 | 16,72 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Němčice | Blansko | 16,74 | 16,48 | 16,74 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | Přerov | 16,12 | 16,91 | 16,91 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 16,95 | 16,95 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nedvězí | Svitavy | 16,12 | 16,96 | 16,96 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,02 | 16,04 | 17,02 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Senetářov | Blansko | 17,02 | 16,28 | 17,02 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bořitov | Blansko | 16,56 | 17,09 | 17,09 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černovice | Blansko | 17,14 | 16,30 | 17,14 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bořitov | Blansko | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílovice | Prostějov | 16,98 | 17,27 | 17,27 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 16,65 | 17,37 | 17,37 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovník | Blansko | 16,97 | 17,39 | 17,39 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Lhota | Blansko | 17,39 | 16,85 | 17,39 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Senetářov | Blansko | 17,45 | 16,93 | 17,45 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,45 | 17,33 | 17,45 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hartmanice | Svitavy | 17,48 | 17,43 | 17,48 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovník | Blansko | 17,49 | 16,41 | 17,49 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Němčice | Blansko | 17,50 | 17,23 | 17,50 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krokočín | Třebíč | 17,63 | 17,50 | 17,63 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Černovice B | Blansko | 17,64 | 16,93 | 17,64 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šošůvka | Blansko | 17,52 | 17,65 | 17,65 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radíkov | Přerov | 17,65 | 17,48 | 17,65 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olší | Brno-venkov | 17,60 | 17,70 | 17,70 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 16,05 | 15,09 | 16,05 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,27 | 15,57 | 16,27 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,46 | 16,44 | 16,46 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,71 | 16,52 | 16,71 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sychotín | Blansko | 16,71 | 16,52 | 16,71 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Račice | Vyškov | 16,83 | 16,57 | 16,83 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černovice | Blansko | 17,69 | 17,75 | 17,69 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,95 | 17,71 | 17,71 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Březina | Blansko | 17,55 | 17,98 | 17,98 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pamětice | Blansko | 17,69 | 18,07 | 18,07 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černovice | Blansko | 18,50 | 15,97 | 18,50 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 18,48 | 18,65 | 18,65 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 18,69 | 16,96 | 18,69 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 18,75 | 17,22 | 18,75 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,85 | 17,15 | 18,85 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Senetářov | Blansko | 19,02 | 18,87 | 19,02 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bořitov | Blansko | 19,16 | 17,15 | 19,16 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár | Blansko | 18,45 | 19,29 | 19,29 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,36 | 18,92 | 19,36 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Vyškov | 19,68 | 19,40 | 19,68 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Černá Hora | Blansko | 19,86 | 19,73 | 19,86 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Senetářov | Blansko | 19,93 | 18,63 | 19,93 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bořitov | Blansko | 19,96 | 19,28 | 19,96 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hartmanice | Svitavy | 16,64 | 20,24 | 20,24 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Němčice | Blansko | 20,25 | 19,40 | 20,25 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černá Hora | Blansko | 20,45 | 17,99 | 20,45 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Šebetov | Blansko | 19,74 | 20,50 | 20,50 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 20,72 | 19,65 | 20,72 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bořitov | Blansko | 19,67 | 20,84 | 20,84 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,79 | 21,03 | 21,03 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Zahradník | 16 ** | 21 | 06.09.2013 14:19 | |
| Jan Špidlík | 16 ** | 20 | 08.09.2013 10:42 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 18 | 08.09.2013 10:36 | |
| Ivana Hynčicová | 16 ** | 16 | 06.09.2013 08:59 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 8 | 07.09.2013 06:51 | |
| Miroslav Sokol | 16 ** | 0 | 04.09.2013 08:20 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 07.09.2013 00:26 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 16 ** | 0 | 07.09.2013 00:27 | |
| Ivana Hynčicová | 16 ** | 0 | 06.09.2013 09:00 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 08.09.2013 10:38 | |
| Jan Zahradník | 16 ** | 0 | 06.09.2013 14:19 | |
| Jan Špidlík | 17 ** | 0 | 08.09.2013 10:42 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 07.09.2013 06:51 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8740201 Kód: a8740201 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8747720 Kód: a8747720 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8742997 Kód: a8742997 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















