| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 08. 2019 12:00 |
| Kontakt: | Ing. Aleš Havelka |
| Telefon: | 776088108 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 16,72 | 16,72 | 16,42 | |
| 2. | Nedvězí | Svitavy | 16,96 | 16,12 | 16,96 | |
| 3. | Bílovice | Prostějov | 17,27 | 16,98 | 17,27 | |
| 4. | Malá Lhota | Blansko | 17,39 | 17,39 | 16,85 | |
| 5. | Černovice B | Blansko | 17,64 | 17,64 | 16,93 | |
| 6. | Senetářov | Blansko | 18,00 | 18,00 | 17,05 | |
| 7. | Němčice | Blansko | 18,20 | 16,44 | 18,20 | |
| 8. | Černá Hora | Blansko | 18,56 | 18,56 | 16,61 | |
| 9. | Sebranice | Blansko | 18,79 | 18,24 | 18,79 | |
| 9. | Bořitov | Blansko | 18,79 | 18,79 | 16,79 | |
| 11. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,85 | 18,85 | 18,25 | |
| 12. | Senetářov B | Blansko | 19,02 | 19,02 | 17,96 | |
| 13. | Sudice | Blansko | 21,87 | 21,87 | 21,18 | |
| 14. | Březina | Blansko | 22,95 | 22,95 | 19,59 | |
| 15. | Olešnice | Olomouc | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 15,68 | 15,68 | 14,89 | |
| 2. | Pamětice | Blansko | 16,31 | 16,31 | 16,04 | |
| 3. | Hartmanice | Svitavy | 17,13 | 14,81 | 17,13 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,40 | 15,40 | 15,40 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,59 | 15,40 | 15,59 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | Blansko | 16,33 | 16,33 | 16,33 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olšovec | Přerov | 16,34 | 15,36 | 16,34 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,44 | 16,45 | 16,45 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 16,01 | 16,70 | 16,70 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | Blansko | 16,72 | 16,42 | 16,72 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Němčice | Blansko | 16,74 | 16,48 | 16,74 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | Přerov | 16,12 | 16,91 | 16,91 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,62 | 16,95 | 16,95 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nedvězí | Svitavy | 16,12 | 16,96 | 16,96 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 17,02 | 16,28 | 17,02 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 17,02 | 16,04 | 17,02 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bořitov | Blansko | 16,56 | 17,09 | 17,09 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černovice | Blansko | 17,14 | 16,30 | 17,14 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bořitov | Blansko | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílovice | Prostějov | 16,98 | 17,27 | 17,27 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 16,65 | 17,37 | 17,37 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Malá Lhota | Blansko | 17,39 | 16,85 | 17,39 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žernovník | Blansko | 16,97 | 17,39 | 17,39 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Senetářov | Blansko | 17,45 | 16,93 | 17,45 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,45 | 17,33 | 17,45 | 2016/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hartmanice | Svitavy | 17,48 | 17,43 | 17,48 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovník | Blansko | 17,49 | 16,41 | 17,49 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Němčice | Blansko | 17,50 | 17,23 | 17,50 | 2017/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krokočín | Třebíč | 17,63 | 17,50 | 17,63 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Černovice B | Blansko | 17,64 | 16,93 | 17,64 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šošůvka | Blansko | 17,52 | 17,65 | 17,65 | 2015/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radíkov | Přerov | 17,65 | 17,48 | 17,65 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olší | Brno-venkov | 17,60 | 17,70 | 17,70 | 2013/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 16,05 | 15,09 | 16,05 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,27 | 15,57 | 16,27 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,46 | 16,44 | 16,46 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sychotín | Blansko | 16,71 | 16,52 | 16,71 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,71 | 16,52 | 16,71 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Račice | Vyškov | 16,83 | 16,57 | 16,83 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Černovice | Blansko | 17,69 | 17,75 | 17,69 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,95 | 17,71 | 17,71 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Březina | Blansko | 17,55 | 17,98 | 17,98 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pamětice | Blansko | 17,69 | 18,07 | 18,07 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černovice | Blansko | 18,50 | 15,97 | 18,50 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Senetářov | Blansko | 18,48 | 18,65 | 18,65 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 18,69 | 16,96 | 18,69 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Senetářov | Blansko | 18,75 | 17,22 | 18,75 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,85 | 17,15 | 18,85 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Senetářov | Blansko | 19,02 | 18,87 | 19,02 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bořitov | Blansko | 19,16 | 17,15 | 19,16 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár | Blansko | 18,45 | 19,29 | 19,29 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 19,36 | 18,92 | 19,36 | 2021/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Vyškov | 19,68 | 19,40 | 19,68 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Černá Hora | Blansko | 19,86 | 19,73 | 19,86 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Senetářov | Blansko | 19,93 | 18,63 | 19,93 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bořitov | Blansko | 19,96 | 19,28 | 19,96 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hartmanice | Svitavy | 16,64 | 20,24 | 20,24 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Němčice | Blansko | 20,25 | 19,40 | 20,25 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černá Hora | Blansko | 20,45 | 17,99 | 20,45 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Šebetov | Blansko | 19,74 | 20,50 | 20,50 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | 20,72 | 19,65 | 20,72 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bořitov | Blansko | 19,67 | 20,84 | 20,84 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 19,79 | 21,03 | 21,03 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16,53 | 0 | 25.08.2019 11:23 | |
| Radek Staněk | 16,69 | 0 | 22.08.2019 10:57 | |
| Luboš Kopřiva | 16,71 | 0 | 20.08.2019 20:35 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Kopřiva | 16,79 | 18 | 20.08.2019 20:35 | |
| Michal Matějíček | 16,87 | 10 | 25.08.2019 11:24 | |
| Radek Staněk | 16,89 | 8 | 22.08.2019 10:57 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 18,06 | https://youtu.be/uLkvX8cTKlA | radek Doležel | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 18,97 | https://youtu.be/nm_tnpqEaBw | Ladislav Kořínek | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















