| Liga: | Fire Sport Rresults |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 08. 2025 21:00 |
| Kontakt: | Václav Švíka |
| Telefon: | 731981036 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Václav Švíka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,94 | 16,67 | 16,94 | |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 18,50 | 18,50 | 17,75 | |
| 3. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 18,66 | 18,55 | 18,66 | |
| 4. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,61 | 19,42 | 19,61 | |
| 5. | Žákava | Plzeň-jih | 19,63 | 19,63 | 19,57 | |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,35 | 21,35 | 18,56 | |
| 7. | Chlum | Plzeň-jih | 22,81 | 22,81 | 20,04 | |
| 8. | Ledce | Plzeň-sever | 22,87 | 22,87 | 22,58 | |
| 9. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 24,35 | 24,35 | 23,93 | |
| 10. | Nevřeň | Plzeň-sever | 25,27 | 24,81 | 25,27 | |
| 11. | Příšov | Plzeň-sever | 26,63 | 24,97 | 26,63 | |
| 12. | Trnová | Plzeň-sever | 30,03 | 29,09 | 30,03 | |
| 13. | Tatiná | Plzeň-sever | 45,21 | 23,62 | 45,21 | |
| 14. | Rybnice | Plzeň-sever | NP | NP | NP | |
| 14. | Bezdružice | Tachov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Klatovy | 14,66 | 13,93 | 14,66 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chotíkov | Plzeň-sever | - | - | 15,94 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štítary | Domažlice | 16,15 | 15,12 | 16,15 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Stýskaly | Plzeň-sever | 16,31 | 15,74 | 16,31 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 15,99 | 16,55 | 16,55 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chotíkov | Plzeň-sever | 16,96 | 15,89 | 16,96 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Příšov | Plzeň-sever | - | - | 17,05 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Drahonice | Strakonice | 16,73 | 17,26 | 17,26 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chlum Muži | Plzeň-jih | 17,32 | 17,21 | 17,32 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žákava | Plzeň-jih | 14,46 | 17,44 | 17,44 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Obora | Plzeň-sever | 17,01 | 17,56 | 17,56 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nebílovy | Plzeň-jih | - | - | 17,98 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrást | Plzeň-sever | - | - | 18,37 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bučí | Plzeň-sever | 18,47 | 18,90 | 18,90 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevřeň | Plzeň-sever | - | - | 19,07 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Úněšov | Plzeň-sever | - | - | 19,15 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Příšov | Plzeň-sever | 16,51 | 19,21 | 19,21 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ledce | Plzeň-sever | 18,26 | 19,41 | 19,41 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Příšov B | Plzeň-sever | - | - | 19,47 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Oprechtice | Domažlice | - | - | 19,82 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Trnová | Plzeň-sever | 19,31 | 20,13 | 20,13 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tatiná | Plzeň-sever | 20,40 | 20,48 | 20,48 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Úněšov | Plzeň-sever | - | - | 20,66 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nevřeň | Plzeň-sever | - | - | 20,70 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chotíkov Muži Y | Plzeň-sever | 18,55 | 20,86 | 20,86 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Město Touškov | Plzeň-sever | 21,86 | 22,34 | 22,34 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ledce | Plzeň-sever | - | - | 23,89 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Záluží | Plzeň-sever | - | - | 24,28 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Zahrádka | Plzeň-sever | - | - | 24,35 | 2018/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bukovec | Plzeň-město | - | - | 24,44 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 15,86 | 15,77 | 15,86 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,12 | 15,89 | 16,12 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Poděvousy | Domažlice | 16,23 | 16,25 | 16,25 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 16,33 | 16,78 | 16,78 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,57 | 16,87 | 16,87 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,67 | 16,94 | 16,94 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lužná | Rakovník | 17,02 | 17,12 | 17,12 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 17,32 | 16,99 | 17,32 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,01 | 17,37 | 17,37 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Poděvousy | Domažlice | 16,80 | 17,53 | 17,53 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Štítary | Domažlice | 17,66 | 16,96 | 17,66 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,79 | 17,75 | 17,79 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Volenice | Příbram | 17,81 | 16,32 | 17,81 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žákava | Plzeň-jih | 17,28 | 17,90 | 17,90 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradec | Plzeň-jih | 17,93 | 17,83 | 17,93 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítary | Domažlice | - | - | 18,00 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hradec | Plzeň-jih | 18,07 | 17,06 | 18,07 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Želčany | Plzeň-jih | 17,21 | 18,07 | 18,07 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,13 | 17,84 | 18,13 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hradec | Plzeň-jih | - | - | 18,15 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chlum | Plzeň-jih | 18,03 | 18,17 | 18,17 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lužná | Rakovník | - | - | 18,18 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lužná | Rakovník | 18,22 | 17,14 | 18,22 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dehtín | Klatovy | 17,75 | 18,29 | 18,29 | 2022/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dehtín | Klatovy | - | - | 18,29 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ledce | Plzeň-sever | 17,31 | 18,35 | 18,35 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žákava | Plzeň-jih | 17,89 | 18,38 | 18,38 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,31 | 18,42 | 18,42 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Štítary | Domažlice | 18,44 | 17,76 | 18,44 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Poděvousy | Domažlice | 18,50 | 17,80 | 18,50 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/02 | Stýskaly, O pohár starosty SDH | |
| 2025/08/03 | Stýskaly, O pohár starosty | |
| 2025/08/02 | Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2025 | |
| 2024/08/04 | Stýskaly, Stýskalský víkend | |
| 2024/08/03 | Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024 | |
| 2024/05/04 | Stýskaly- hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA | |
| 2023/08/19 | Stýskaly, O pohár starosty SDH | |
| 2023/06/24 | Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023 | |
| 2023/06/24 | Stýskaly hřiště, Požární útoky O tygří trofej | |
| 2022/07/03 | Stýskaly, O pohár starosty SDH | |
| 2021/07/03 | Stýskaly, O pohár starosty SDH | |
| 2020/09/05 | Stýskaly-hřiště ZRUŠENO !!!, NIGHT CUP Stýskaly 2020 | |
| 2019/07/05 | Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 | |
| 2018/07/06 | Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















